Rüya yorumu

Rüya kitabındaki siyah yavru kedilerin hayali nedir?

Pin
Send
Share
Send
Send


Rüyaların yorumlanmasında hiç yer almadıysanız, siyah yavru kedi hakkında ne düşündüğü nasıl bulunur? Her şey basit - bu makalede hazırladığım tahminleri inceleyin. Kaderin benim için hazırladıklarını anlamak için sık sık rüya kitaplarını kullanırım.

Rüya Miller

Gustav Miller, rüyaları psikoterapi açısından yorumladı. Haklı olarak, bilinçsiz insan rüyasının, birinin kesinlikle dinlemek zorunda olduğu şeylere atıldığına inanıyordu.

İşte onun öngörüleri:

 1. Küçük siyah sevimli kedi yavrusu bir kadını hayal ediyorsa, o zaman çok sık kendini aldatmaya izin verir. Ve bu er ya da geç, kapana kısılacağı gerçeğine yol açacaktır. Bu nedenle, insanlara ve daha fazlasına güvenmek daha az değerdir - kendisi.
 2. Kirli, zayıf ve hasta hayvanlar, hayalperest bir durumun kurbanı haline geldiğini hayal eder. Bazı insanlar, kendisinin ve yakınlarının acı çekeceği, onu görünmeyen bir meseleye dahil edecektir. Psikoloğun tavsiyesi: umutları cezbederek kanmayın, yaptığınız her eylemi analiz edin.
 3. Dost canlısı kedi yavruları, kendinizin sürekli önemsemeden sinirlenip sinirlenme alışkanlığınızla kışkırtacağınız sorunları hayal eder. Bu olumsuz karakter özelliği nedeniyle, sürekli olarak kötü olayları çekiyorsunuz, bu nedenle düşünmeniz üzerinde çalışmalı, küçük şeylerin tadını çıkarmayı öğrenmelisiniz.
 4. Eğer bir rüyada yavru kedi öldürdüyseniz, bu hayırlı bir işarettir. Çok yakında, kötü şans grubu sona erecek ve işleriniz iyileşecektir. Biraz bekle, sabrın ve acele etme.
 5. Hayalindeki kedi yavruları kocaman, acayip bir yılan tarafından öldürülürse, düşmanların yakında harekete geçecek ve planlarını engellemeye çalışacaklar. Kendileri tarafından ayarlanan tuzakları memnun etmemek için her zaman tetikte olun.

İngilizce rüya kitabı

Bu rüya kitabının yorumlanması astrolojik bilgiye dayanmaktadır. Bu nedenle, yıldızlara inanıyorsanız, listeden uygun tahmininizi seçin.

İşte tahminler:

 1. Kirli ve ince bir kedicik bir uyarıdır. Çevrenizden birileri sizi kendi avantajları için kullanmak isteyecektir. Ve sonunda, suçlu olabilirsin ve kötü niyetli olan "işte değil" olarak kalacaktır.
 2. Sıradan, dikkat çekici olmayan bir kara kedi, birisi gerçek hayatta bir hayalperesti kandırmaya çalıştığında rüya görür. Fakat sağduyu gösterir ve temkinli kalırsa bundan kaçınabilir.
 3. Sizi çizen ve ısıryan bir yavru kedi ile sevimli oynarsanız, sinirlenirseniz, kişisel yaşamınızda sorun çıkarır. Seçimin geçmiş hayatından bazı hoş olmayan gerçekleri öğrenmek zorundasınız. Bu nedenle, tamamen diğer taraftan bakıyorsunuz ve ayrılmayı düşünmeye başlıyorsunuz.
 4. Siyah yavru kedi bir adamı hayal ederse, o zaman ikinci yarının doğru seçimini yapıp yapmadığını düşünmelidir. Büyük olasılıkla, onunla birlikte olan kadın, aile hayatı ve sıradan çocukların doğumu için tamamen uygun değildir.

Büyük rüya

Neredeyse herkes için evrensel ve uygun olan en yaygın yorumları içerir.

İşte onlar:

 1. Sevimli siyah yavru kedi, gelecekte yaşamınızda büyük bir rol oynayacak bir adamla tanışmayı hayal ediyor. Bu nedenle, yeni temaslara dikkatli davranmak gerekir.
 2. Kucağında bir kedi yavrusu tutarsan, onu okşamak, bu olumlu bir işaret. Hayatınızda çok neşeli ve keyifli bir şey olacak. Bu etkinlik mutlu ve müreffeh bir gelecek için umut verecektir.
 3. Kabarık Farsça siyah kedi - bir hayalperestin hayatında ortaya çıkması için güvenilir arkadaşlar ve ortaklar. Dahası, iletişim çemberi büyük ölçüde değişebilir - nahoş ve zehirli insanlar bundan kurtulur, enerji ve güç çeker.

Aşk Rüyası

Bu kitabın yorumu, ikinci yarıyı arayan ya da şu anda yakın olan eşle ilgili şüpheleri olan herkes için uygundur.

İşte tahminler:

 1. Minyatür hayvanlar kümesi, hayalperestin hayatında bir dakika içinde ortaya çıkacak aynı küçük problemler ve başarısızlıkların bir sembolüdür. Ve hepsi ilişki ile ilgili olacak. Belki de bir kriz dönemi gelirken, cesaretle üstesinden gelinmesi gerekecek.
 2. Fiziksel kusurlu garip bir yavru kedi hayalperestin bir işaretidir. Gerçek hayatta, bağlantılarında çok belirsiz, arkadaş seçmeyi bilmiyor, bu yüzden sık sık insanlarda hatalar yapıyor. Davranışlarınızı değiştirmezseniz, hayal kırıklığı akışı yalnızca her geçen yıl artacaktır.
 3. Çok küçük bir kara kedi, bir yetişkin, ama yavruların büyüklüğü, ikinci yarının size göstereceği katılışı vaat ediyor. Büyük olasılıkla, bir partner seçme konusunda çok dikkatsizdiniz, bu yüzden gelecekte acı çekeceksiniz.
 4. Bir yavru kedi eğlenirse, çok para harcarsanız, o zaman gerçek hayatta her şeyi kökten değiştirecek koşullarla karşılaşırsınız. Bu değişikliklerle tanışmak için açın - ve çok mutlu bir insan olun.
 5. Kıyafet yavru kedi, finansal sorunların hayalini kurar. Önümüzdeki aylarda, keskileri kesmeyi ve kemeri daha sıkı sıkmayı bırakmanız gerekecek. Durumun daha da kötüleşmemesi için finansal okuryazarlığın temellerini kurtarmayı ve öğrenmeyi öğrenin.
 6. Karanlık ve sıkışık bir odada bir yavru kedi ile oynuyorsanız, o zaman gerçekte çok yakında sevilen birinde ciddi hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Çok acı çekecek, seni acı çekecek. Ama üzgün olmamaya çalış - biri gidecek, diğeri gelecek.

Pin
Send
Share
Send
Send