Rüya yorumu

Zen Osho Tarot deck - kişisel bilgi edinme aracı

Pin
Send
Share
Send
Send


Osen Tarot Zen Deck, Osho'nun öğretisine dayanmaktadır. Bir dizi klasik destelerde birbirinden ayrılıyor ve özel bir amacı var. Bu tür kartların özellikleri ve onlarla nasıl doğru şekilde çalışılacağı hakkında konuşalım.

Tarihçe ve özellikler

Osen Tarot'un Tarot güvertesi, 1995'teki ölümünden sonra büyük Öğretmenin takipçileri tarafından yaratıldı. Üst düzey ve genç arcana için çizimlerin yazarı Ma Deva Padma idi.

Başvuru için: Osho, kendi dini ve manevi hareketini kuran belirli çevrelerde bilinen bir manevi liderdir.

OSHO güvertesini diğerlerinden farklı kılan şey:

 • Herhangi bir kehanetin amacı, o andaki bir kişinin durumunu bilmektir. “Şu anda” durumunun gelecek üzerinde en büyük etkiye sahip olduğuna inanılıyor.
 • Bu desteyle geçmişi öğrenemez veya geleceği tahmin edemezsiniz, ancak ipuçlarını alabilirsiniz. Örneğin, neye özel önem verilmelidir, nasıl önceliklendirilmeli

Geleneksel Tarot kehanetlerinin hayranı iseniz, bu güverte sizin için işe yaramaz. Ancak, kendinizi tanımak ve manevi gelişimin derinliklerine ilerlemek istiyorsanız, kartlar size nasıl yapılacağını söyleyecektir.

Klasikten farklılıklar Osho güverte

Tahmin etmeye başlamadan önce, güvertenin diğer Tarot'tan olan temel farklılıklarını anlamanız gerekir.

Farklılıklar aşağıdaki gibidir:

 • Bazı arcanaların isimleri farklıdır. Örneğin, Tarot destesindeki Rahibe kartı İç Ses, İmparatoriçe - Yaratıcılık. Ancak arcana adlarının çoğu hala geleneksel olanlarla çakışmaktadır.
 • Junior arcana'nın takım elbise ve unsurlara bölünmesi yoktur, dijital sınıflandırma yoktur. Osho güvertesinde Kılıç ve Bardak yok, fakat Scepters ve Denarii var. Her zamanki Twos yerine Troek ve As - Güven, Arkadaşlık, Şifa

Ve nihayet, tahmin ederken ellerindeki kartların yorumlanması oldukça farklıdır. Klasik yorumlamayla ilgisi yok. Bu nedenle, desteğin alınmasından sonra arcana'nın kod çözülmesini dikkatlice çalışmalısınız.

Osho Zen Taro'da nasıl tahmin edilir?

Osho güverte sıradışı. Bu nedenle, bir el yapmak istiyorsanız, doğru bir şekilde nasıl yapacağınızı bilmeniz gerekir.

Birkaç önemli nokta var:

 • Eğer servet anlatmanın amacı geleceği bulmak veya geçmişin sırlarını ortaya çıkarmaksa, farklı, klasik bir güverte kullanın. Osho haritaları sadece şimdiki zaman hakkında bilgi verebilir
 • Osho güvertesi manevi gelişimde büyük bir yardımcıdır. Kendini tanıma, ruhsal gelişim için çabalıyorsanız, kendinizi daha derinden tanımak istiyorsanız, duygu ve hislerinizin kaynağını belirleyin, genel olarak hayatınızı nasıl etkileyebileceklerini anlayın.
 • Klasik düzenler bu güverte için uygun değildir. Düzenlerin özel, değiştirilmiş varyantlarını kullanabilirsiniz. Örneğin, "Yedi Çakra", "Günün Haritası" veya "Kelt Haçı"
 • Meditatif uygulamalar için kartlar da uygulayabilirsiniz.

Osho güvertesi hangi sorunları çözecek?

 • Karşı cinsle olan ilişkiyi anlayın veya mevcut eşle olan ittifakınızı iyileştirin. İçsel durumunuzun mahremiyetinizi ne etkileyeceğini belirleyin
 • Kendini anlamak ve dünyayı bütün tezahürlerinde tanımak daha iyidir.
 • Tam ve detaylı kişilik özellikleri edinin
 • Karma çalışın: işlenmesi gereken karmik borçların varlığını öğrenin, amacınızı anlayın ve böyle devam edin
 • Aura teşhisi: haritalar sorun çakralarına işaret edecek ve enerji problemlerini ortadan kaldıracak

Osho güverte istersen yardımcı olmuyor:

 • Finansal problemleri anlayın, para kazanın ve iyilik sağlayın, yeni bir iş bulun, sermayenin nasıl artırılacağını vb. Öğrenin.
 • Geleceği ve gelişim seçeneklerini öğrenin
 • Yolculuğun nasıl biteceğini veya hangi ülkeye gideceğinizi öğrenin

Özetle: İç dünyanızla bağlantılı olmayan sorular Osho güvertesi yardımı ile çözülmeyecektir. Bunu yapmak için klasik Tarot kartlarını kullanın.

Osho deste kartlarının incelemesiyle ilgili videoyu izleyin:

çürümüş

Bu desteğin yardımıyla en popüler düzenler:

 1. İlişki üzerinde uyum. Bir partnerle ilişkinin özünü anlamaya yardımcı olur. Bu sadece aşk meseleleri için değil aynı zamanda ebeveynler, çocuklar, arkadaşlar, meslektaşlar ve iş ortaklarıyla olan ilişkiler için de geçerlidir.
 2. "Bir kart" ayarını hizalayın. Sorun durumunu değerlendirmenizi ve nedenlerini anlamanızı sağlar. En önemli sorulara cevap verir. Şu soruya cevap verir: "Hatalarınız yaşamdaki koşullara neden olan nedir?"
 3. "Anahtar". Bilinçsiz ile çalışın. Bu falcılık çok fazla sürpriz verebilir, çünkü derin psikolojik sorunları ortaya çıkarır.
 4. "Anında" hizalaması. İlgilendiğiniz durumu Budizm felsefesi açısından ele alır. Değeri tam bir tahmin olacak tek bir harita kullanılır.
 5. "Burada ve şimdi." Bugün sizin için en güncel olayı anlatacağım. Şansın olmadığını anlamada yardımcı olacaktır. Düşüncelerinizin ve duygularınızın sonucu etkilediğini belirtin

Güverte bileşimi

Osho deck'in bileşimi:

 1. Büyük Arcana: 22 adet
 2. Junior Arcana (56 adet) - 4 takım elbise: Ateş, Su, Bulutlar, Gökkuşağı

Her kartın kendine özgü bir adı vardır.

Kart Farkındalığının çözülmesi örneği hakkındaki tahminin yorumlanmasını düşünün (kıdemli ark):

 • Yeteneklerinin minimumunda yaşıyorsun. Geçmişteki hatalar ve geleceğin korkuları ilerleme ve ilerlemeyi engelliyor. Bir ateş gibi parlak bir şekilde yanmazsınız, ama sönmek üzere olan bir mum gibi
 • Düşünme ile çalışmanız, olumsuz düşünce ve tutumlardan kurtulmanız gerekir, o zaman sorunların çoğu ortadan kalkar. Bir pozitif enerji akışı açacaksınız ve hayat büyük ölçüde değişebilir.
 • Sadece akla güveniyorsun. Ama ruhunun sesini dinlemeyi unutma. Beynin değil, bilincin ihtiyaçlarını anlamak için içeride duymayı öğrenin. Farkındalık geliştirmek

Kendinizi ve kendi hayatınızı anlamanız gerektiğinde Osho desteğini kullanın. Eğer kaos ve anksiyete ruhunuzda hüküm sürerse, çok sayıda düşünce, soru ve cevaplar kendiliğinden gelmezse, büyülü arcane durumu çözmeye ve bilinçle çalışmaya yardımcı olacaktır.

Videoyu izle: Surrender Mythos & Luis Royo Art (Mart 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send