Rüya yorumu

Hangi rüya sakal rüya görüyor

Pin
Send
Share
Send
Send


Sakalın neden rüya gördüğünü bulmak için bu makaleyi okuyun. İçinde, yorumlamayı ve en iyi rüya kitaplarını topladım, o yüzden kendine bakmak zorunda değilsin. Unutma ki rüyalarında derin bir anlam var. Kendinizi daha iyi tanımanıza ve gelecekteki olaylar hakkında uyarılmanıza yardımcı olurlar.

Aile rüyası

Bu rüya kitabı birçok ayrıntılı tahmin içeriyor.

İşte onlar:

 1. Bir sakalın gözlerinizin önünde parladığını hayal ettiyseniz, yakında sevdiklerinizden daha uzun bir ayrılığınız olacaktır. Ayrılmayacaksın, ama bir süre için ayrı yaşayacaksın.
 2. Böyle bir rüyanın genç bir adamı olsaydı, başarılı bir adam olacak. Bu henüz açıklamadığı çok büyük bir potansiyel olduğunu gösteriyor. Fakat çok fazla şansı var, kendini gerçekten anlayabiliyordu.
 3. Küçük bir çocuk hastalığa böyle bir rüya görüyor. Bu nedenle, ebeveynlerin rahatsızlık verici komplikasyonları önlemek için sağlığına dikkat etmesi gerekir.
 4. Sakalınızı bir rüyada yıkayın - çok fazla olumsuz duygu getirecek olan üzücü habere. Ama kurutmak, tam tersine, eğlence için - bir kutlama davetini bekleyin.
 5. Uzun gri sakallı yaşlı bir adam bir ipucudur. Rüyada ne dediğini hatırlaman gerekiyor. Bu, Yüksek Kuvvetlerin sizi uyardığı yaklaşmakta olan olayları gösterecektir.
 6. Aynanızdaki gri saçları görmek, gerçek hayatta kendinizi deneyimli ve zeki bir kişinin tavsiyesine ihtiyaç duyacağınız bir durumda bulduğunuz anlamına gelir. Ve kader sizi hata yapmadığınız bir kişiyle tanıştıracak.
 7. Bir sakalın tıraş edilmesi - hayalperestin üzerine düşmüş olan ve bir bereket gibi sanki birçok sıkıntıya. Durumu tetiklememek için kendimizi bir araya getirip bu sorunları hızla çözmemiz gerekecek.
 8. Kadınlar için bu rüya, hedeflerine ulaşmanın önündeki engelleri vurgular. İsteklerin yerine getirilmesi, olumsuz koşullar nedeniyle süresiz olarak ertelenmek zorunda kalacak, ancak er ya da geç, yine de istediğinizi alacaksınız.
 9. Kişinin kendi yüzünde, pratik olarak zemine ulaşan uzun bir sakal olumlu bir işarettir. Nayavu yakında büyük bir otorite kazanacak ve çevrelerindeki insanlar tarafından saygı görecekler.
 10. Bir sakalın yüzünüzde ne kadar hızlı büyüdüğünü görmek, bir başarı işaretidir. Şanslı olacaksın ve her şey ters gidecek. Bir çaba harcamanıza bile gerek yok, şans yanınızda olacak. Yaşamınızın bu uygun döneminden yararlanın.
 11. Kıvırcık yüz kılları, özellikle akrabalarınızla, sevdiklerinizle kavga etmeye söz verir. Onlarla iyi ilişkileri sürdürmek için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor.
 12. Karasakal, hayalperestin mükemmel sağlığından bahseder. Endişelenecek bir şeyi yok. Enerjisi, en zor amacı bile olsa, elde etmek için fazlasıyla yeterli.

Müslüman rüya kitabı

Bu rüya kitabı özellikle sakal hakkında bir çok tahmin.

İşte onlar:

 1. Uzun ve lüks bir sakal ün ve halkın tanınmasını vaat ediyor. Onur ve saygı duyulacaksın. Bu, geçmişte iyi çalıştığınız ve otorite kazandığınız gerçeğinden kaynaklanmaktadır.
 2. Ancak kısa, cılız büyüyen bir sakal, çevrenizdeki insanların gözünde fikrinizin değerli olmadığını gösterir. Yeteneklerini hafife alıyorlar, bu yüzden bir şey yapabileceğini kanıtlaman gerekiyor.
 3. Bir kadının yüz kılı, uzun bir aradan sonra sevilen birinin geri döndüğünü hayal eder. Yalnızsa, yakında kaderini ilişkilendirebileceği bir adamla tanışacak. Böyle bir rüya kişisel hayatında mutluluk vaat ediyor.
 4. Sakal küçük bir çocuğun hayalini kuruyorsa, bu uğursuz bir alâmettir. Büyük olasılıkla, olgun yıllara yaşamayacak. Ancak, ebeveynler sağlığına her zamankinden daha fazla bakarsa, bu durum düzeltilebilir.
 5. Sıra dışı, parlak ve egzotik renklerin sakalı, maddi refahı hayal eder. Hayalperest, gerçekte bunun için çok çaba sarf etmeden büyük bir miktar kıracak. Şans ve şans onun tarafında.
 6. Gri ve uzun sakal - onur ve saygı işareti. Böyle bir rüya sevdiklerinizle çevrili mutlu ve güvenli bir yaş yaşatır.

Rüya Miller

Gustav Miller, rüyaları psikoloji bakış açısıyla inceledi.

İşte yorumları:

 1. Böyle bir rüya, ebedi bir çatışma içinde yaşadığınızı öne sürer. Koşullara direnmeye ve akışa devam etmemeye alışkınsınız. Bu nedenle, hayatınız sürekli bir mücadeleye dönüşebilir, bu yüzden yavaşlamaya değer.
 2. Gri saç - sevdiklerinizle kavga etmek, iş dünyasında başarısızlık. Yakında hayatınızda siyah bir şerit başlayacak ve uzun süre ve kalıcı olarak üstesinden gelmeniz gerekecek.
 3. Düzensiz ve kirli bir sakal, üreme sistemi hastalıklarının varlığını gösterir. Hayalperest, hastalık komplikasyonlarla kronik evreye geçene kadar doktora gitmelidir.
 4. Eğer bir rüyada bir erkek sakalınızla tüm gücüyle savaşırsa, o zaman gerçek hayatta yakında bir şansını denemek ve sahip olduğunuz her şeyi çizgiye koymak zorunda kalacaksınız. Teknenin dibinde kalmamak için böyle bir kararın olası tüm sonuçlarını anlamaya çalışın.
 5. Şık ve bakımlı bir sakal, eşinizin karşılamadığı gizli cinsel isteklerin bir işaretidir. Er ya da geç, bu nedenle ihanete bile karar verebilirsiniz. İlişkiyi sürdürmek için seçilen kişiyle dürüstçe konuşmaya çalış.
 6. Genç bir kadın, eşini boşamak için böyle bir rüyanın hayalini kuruyor. Tutumundan hoşlanmıyor. Yakında duygular geçecek ve evlilik gereksiz hale gelecektir. Gerçekten seçilen kişi için hemen yanına yer açmalıdır.
 7. Yoksulluk ve yoksulluk için bir rengin çenesindeki "üç kıl". Mali durumundan memnun olmayan bir kişi, sürekli hayattan şikayet eder. Ve böylece para ile daha büyük sorunları çekiyor. Düşüncesini en altta olmayacak şekilde değiştirmesi gerekiyor.

Pin
Send
Share
Send
Send