Rüya yorumu

Bir Atın Hayali: Hayal kitaplarına göre doğru yorumlama

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir at, insanlar için en faydalı hayvanlardan biridir. Genellikle sanat kültürünün eserlerinde - kitaplarda, filmlerde ve şarkılarda görülür. Ve rüyalarda, özellikle de erkek, bu hayvanın bir nedeni var. Bir insanın neden bir atı hayal ettiğini anlamak için, rüyanın genel bağlamına dikkat etmek, rüya kitabını açmak ve rüyanın detaylarına bağlı olarak doğru yorumu seçmek gerekir.

Genel yorum

Bir erkeğin hayalini kurduğu at, uzun akan saçları ve muhtemelen patlamaları olan iyi ve ince bir figürlü kızı simgeler. Hayal edilen hayvanın cinsiyetine dikkat etmek önemlidir:

  • Gece görüşünde erkek olan bir at, romantik ve yaratıcı dürtüleri öngörür.
  • Kısrak, hayalperest'in ortamında, görünüşü muhtemelen bu hayvanın görünüşüyle ​​ilişkili olan bir kızın varlığından bahsediyor - omuz bıçaklarının, koyu gözlerin, patlamaların, uzun ve ince yapının altında kıvrılıyor. Saçının rengi, rüya atının yelesinin gölgesi ile aynı olabilir. Bu kızın bağımsızlık alışkanlığı olabilir, bu yüzden ona yakın olmak kolay olmayacak.

Bir atı hayalperest bir adamda görmek, onu ulaşım aracı olarak kullanmak, hayalperestin, bir kadının veya kendi yaratıcı enerjisinin yardımıyla gerçek hayatta başarıya ulaşmak istediğinin bir işaretidir. Örneğin, iyi bilinen bir müzikal toplulukta bir oyun veya bir kadına hizmet eden bir usta olma hedefi ile stilistik dersleri ziyaret etmeyi kastediyorum.

Böyle bir rüyanın başka bir yorumu daha kasvetlidir - eğer rüya gören hayvan eski karısına ya da hayalperestine yakın durduysa - gerçekte kız çocuğu ondan doğurmuş ve bu gerçeği saklamaya çalışır.

Diğer detayların yorumlanması

Güzel bir hayvanı uzaktan izlemek, onu gören, tehlike ya da aldatma vaat eden bir insana umutsuzluk verir. Hayvanın hayal ettiği rengi hatırlamaya değer:

  • Kara at, yas, bela, üzüntü vaat eden son derece kaba bir işarettir
  • Kırmızı aygır - finans sektöründe yangın veya dolandırıcılık riski
  • Çikolata, bej veya gri atlar, hayalperestin sakin ve sakin bir gelecekte boşuna güvenini sembolize eder
  • Beyaz kısrak belirsiz bir yorumu vardır. Bir yandan, çekici bir fiziğin ilginç bir sarışınıyla kasvetli bir romantizmi ön plana çıkarır, ancak sağlam ve özgürlüğü seven bir ifadeyle. Bu hayalin bir başka yorumu daha az olumludur ve uyuyan kişiye yakın insanların ihanetini önemser.

Bir adam bir merada alçakgönüllülükle otlayan bir at sürüsü hayal ederse - bu sessiz bir yaşamı gösterir. En azından birkaç yıl dönüm noktaları, ciddi sorunlar ve sıkıntılar olmadan geçecek - her zaman olduğu gibi her şey sessizce gidecek.

Eğer bu hayvanın bireyleri farklı yönlere zıplarsa, bunun için bir sebep olmazsa, - gerçekte böyle bir rüya gören kişi kendini çok fazla aldı. Aşırı çalışmayı önlemek için hayati enerjiyi yenilemek için, hak edilen bir dinlenmeye değer.

Gece görüşünde, daha önce kimsenin kaldıramayacağı asi aygırlara bürünme şansı olan bir adam, gerçek hayatta, kalp meselelerinde başarı, keyifli bir yaşam arkadaşının ortaya çıkmasını bekleyebilir.

Hayvanlarla yapılan diğer işlemler

Agresif bir bireyin rüyasında kaçmak zorunda kalsaydım, bu şaşırtıcı bir şekilde son derece elverişli bir alâmettir. Hayalperestin kalbini ele geçirebilen ve bir yaşam partnerinden beklentilerini tam olarak karşılayabilecek değerli bir partnerle gerçek hayatta bir buluşma sözü verir.

Bir başka son derece uğurlu sembol de at arabası. Böyle bir gece görüşü onu izleyen, servet ve nüfuzu izleyen adamı gölgelemektedir. Ve ne kadar çok birey çalıştırıldıysa, faydalar o kadar önemli olacaktır. Bunun istisnası hayalperest taşıyan Troyka: onun üstesinden gelemediği tembelliği, durgunluğu ve yavaşlığı sembolize ediyor.

Büyük bir aygır veya küçük tayların rüyasında doymak - beklenmedik kar elde etmek veya uzun süredir devam eden düşmanlarla uzlaşmak.

Rüya Miller

Bu rüya kitabına göre, bir adamın atı en çok uğurlu bir şey hakkında hayal eder. Örneğin, çayırda otlayan sürü, ortak iş ortaklarıyla karşılıklı güven ve anlaşmayı tamamlar. Takım hayalperestin hedeflerini gerçekleştirebilir, ancak karmaşık olabilir.

Zayıf ve çıplak, kuru meralar, üzerinde ince, aç atların otladığı, sadık ve güvenilir, ancak fakir arkadaş ve yoldaşların kazanılmasını önler.

Eski bir hayvanı rüyasında satın almak, iflas, mali sorunlar ve yoksulluktan rahatsız edici bir işarettir. Sıska nag kendisini soylu bir aygır elde etmek yerine satmak - her işte inanılmaz şans. Hasta veya yaralı bireysel kötü haber rüyaları.

Rüya Vanga

Agresif, küstahça atlar, baş belası hayalperestliği uyaran kötü bir alâmettir. İyi hayvanlar, okşamalarını ve vuruşlarını sağlayan, hayalperestin iyi bir ödeme alacağı uzun bir yolculuğu tahmin eder.

Bir hayalperest tarafından yeniden dirilen ve ısırılan ölü at, eski armenemy tarafından inşa edilen yeni şarapları uyarır.

Navlun Rüya Yorumu

At, bir kadını kişileştirir ve bir erkek için, katılımıyla rüyalar esasen içlerindedir. Bir rüyada görülen güzel bir hayvan, hayalperestin idealini arayışında olduğunu ileri sürer. Bu tür bireylerin sürüsü, bu ideale ilişkin belirsizliği sembolize eder.

Bir atı bir erkeğe rüyanda eylemek, bir erkeğin gerçekte baba olmak istediğinin bir işaretidir.

Pin
Send
Share
Send
Send