Rüya yorumu

İğneyi neden iğne ile hayal ettiğimi - yorumlama özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir iğne ve ipliğin hangi rüyalarını bilmek istiyorsanız, rüya kitaplarının anlamını ve kendi hislerinizi anlamalısınız. Tabii ki, bir iğne keskin bir nesnedir ve el değmemiş ellerde yaralanmalara neden olabilir. Fakat genel olarak, bir iğne ve bir ip para kazanmak için, ekonomik, kendine güvenmenin bir işareti.

Nasıl bir düğme dikileceğini bile bilmeyen bir kişi saygısızlığı uyandırır. Eğer ayrışan dikişleri zaman içinde fark ederseniz ve birkaç dikiş alırsanız, favori öğenizin ömrünü uzatabilir ve sorunlardan kaçınabilirsiniz.

Dikmek, dikmek, şeyleri dikmek, bir iğneye sahip olmak, 5 yaşından büyük herhangi bir kişiye ve cinsiyetten bağımsız olarak yapabilmesi gerekir. Rahatsız edici bir yerde kot pantolonda delik olan bir erkek veya kadın aynı derecede acınacak görünüyor. Olumlu bir işaret olarak iğneli bir ipliği düşünmeye değer.

Birkaç dikişle her şeyi kaydedebilirsiniz. Fakat çabalarınız ne kadar değerli? Belki sevdiklerinize bir tür değnek oldunuz - değnek, gerektiğinde kullanılabilir ve sonra kutuya konulabilir?

İğne ve iplik ile uyku temel değerleri

 • Kumaşa veya herhangi bir nesneye tutturulmuş ipliği çeken iğneyi tutuyorsunuz - sizin bakımınıza son derece muhtaçlar ama aynı zamanda yardım için sorumluluklarınıza bağlısınız. Belki de yaşlı akrabalara ya da hala ayağa kalkamayan çocuklara yardım ediyorsunuzdur. Mümkünse yardımınızı optimize edin. Akrabalarınız için bakıcı kiralayabilir ve tatile gidebilirsiniz. Çocuklarda daha zordur, ancak belirli bir yaşta, sürekli bakımın göbek kordonunun hala kesilmesi gerekir.
 • Dişin rengi önemlidir. Beyaz iplik genellikle ilgisiz yardım anlamına gelir. Siyah iplik - bir arsa örersiniz ve karanlık şeyler yaparsınız.
 • Kırmızı iplik, canlılığın ipliğidir. Tüm gücünüzü başkalarına yardım etmek için harcıyorsunuz ve bu her zaman haklı değil. Karşılığında bir şey aldığınızdan emin olun veya hayatınızı uyuşturucu bağımlısı veya alkolik olarak düşüncesizce geçirin. Daha da kötüsü, karşılığında diğer insanlara karşı sahte bir kendine değer ve üstünlük duygusu alırsanız. İplik en az iki uca sahiptir ve her iki tarafta da eşit sıkıca tutulur.
 • Sarı iplik manevi bağlantı anlamına gelir. Yeşil iplik, entelektüel birlik demektir. Turuncu, mor, koyu kırmızı iplik - yaratıcılığa bağlısınız. Görünmez, şeffaf iplik veya olta - sıkışıp kalırsınız.
 • Düğmeleri dikerseniz, geleceği önemsersiniz.
 • Hem perdeleri, masa örtüleri, yatak örtüleri - evinizde yakında büyük bir kutlama, kutlama, önemli ve önemli bir konuk olacak. Doğru izlenimi yaratabilirseniz - bu ziyaret evinizi önemli ölçüde yükseltecektir.
 • Bir rüyada, elinde bir iplik bulunan bir iğneyi tutuyorsanız ve kuvveti ve ana makas makasıyla - ekstra bağlantıları kesip yenilerini yaparsınız. Aslında, hayatınızı yeni bir şekilde yeniden şekillendiriyorsunuz.
 • Bir rüyada elinizde bir iplik bulunan bir iğneyi tutarsanız, ama yine de hiçbir şey bir arada tutmazsa - hayatı düşünmeyi planlıyorsunuz demektir. Şimdiye kadar, ilk hareketi yapmadınız ve niyetlerinizi hiçbir yerde birleştirmediniz. Büyük olasılıkla, bu tür davranışların temelleri vardır.

Dream Book'dan İğne Konuları

 • Bir kadın rüya kitabı, dikiş dikmek için bir kadının elinde bir iğne olan bir ipliğin hızlı bir düğünün işareti olarak inceler. Dikmek, dikmek - ciddi bir ilişki kurmak.
 • Nakış - evin içinde, evin içinde dekorasyon ve tasarım, aile içinde ilişkileri ayarlamak için. Nakış ne kadar usta ve güzel olursa, aile o kadar güçlü olur.
 • Rüya Miller, rüyanda bir iğne ve iplik görmeyi - kesinlikle acı çekmeyi, dikkatinizi çekmemiş bir sevgiden ayrılmayı garanti eder. Bir ilişkiyi tekrar dikmek için ne deniyorsun ama boşuna.
 • Halkın rüya kitabı, aksine rüyada el sanatının, iğne ve ipliğin, güçlü ve dayanıklı yeni bir roman olabileceği anlamına gelir.
 • Bir iğneyi ipliğe sokmak, kendinize zarar vermek için başkalarına çok fazla bakmaktır.
 • Rüyada iğneli bir iplik verilirse - dikkat edin. Sizi bağımlı ilişkilere çekmeye çalışıyorlar ve sonuçları başkaları tarafından kullanılacak uzun ve ilgisiz yardımlara zorluyorlar. Daha sonra, onlara fayda getirmeyecek, ancak yıllar sonra, diğer insanların akrabalarıyla ilgilenerek en iyi yılları kaybedebilirsiniz.
 • Nakış, güzel bir desen dikmek - düğünü hazırlamak.
 • Rüyada iğne ve iplik kaybetmek kötü bir işarettir. Arkadaşlarla iletişim kurma yeteneğini kaybedeceksiniz, başkalarını etkileyecek bir araç.

Sonuç

İğneyle bir ipliği hayal etmek, doğru kişi olmak, yardımcı olmaktır. Çok ilgisiz ve özverili asistan olmamalısın. Hizmetleriniz için fatura. Mutlaka para değil. Örneğin, yeni perdelerin seçilmesine yardımcı olacak, hatta arkadaşlarınızla yataklarınızı çilek ile doldurup çiçek döküp bırakabilecekleri takdirde onlarla gelebileceksiniz.

Bu eşdeğerdir. Arkadaşlar çok kızdı, yardımına ihtiyaçları var, ama sana yardım etmek için zamanları yok mu? Eh, bu tür sopa arkadaş olamaz, pişmanlık duymadan bırakın. Arkadaşlar sinirli ve belada tehdit ediyor? İşte bu onların problemi. Bir iğne kötü bir şekilde iğneleyebilir ve sadece paçavralar dikemezsiniz.

Bir iğne ve iplik güçlü bir işarettir ve bir iğnenin nasıl kullanılacağını biliyorsanız veya kalıplarda uzmansanız, tüm hayatınızı değiştirebilir. Uykunun olumsuz etkilerini gidermek için bir iğne alın ve bir şey dikin.

Bir gözyaşı dik, bir çorap giy, bir düğme dik, bir oyuncak veya çanta yap. Gerçek uyku performansı, olası tüm olumsuz eylemleri tam anlamıyla ortadan kaldırır. Kızgınsanız - düşmanın pantolonunu birlikte dikin. İğne kullanışlı aksesuarlara sahip bir iplik, sadece rüyada değil, cüzdanda da mutlaka bir yer olması gerekir.

Pin
Send
Share
Send
Send