Rüya yorumu

Neden kızgın köpek rüyası görüyorsun?

Pin
Send
Share
Send
Send


Kötü köpeğin neyi hayal ettiğini belirlemek için, bu makalede seçtiğim rüya kitaplarının yorumlarını okuyun. Rüyandaki köpeğin cinsini, rengini ve davranışını hatırlamaya çalışın. Bu, en güvenilir tahmini seçmenize yardımcı olacaktır.

Aile rüyası

Bu rüya kitabına göre, kuyruklu hayvan bir arkadaşı ve onunla olan ilişkiyi sembolize ediyor. Hemen hemen tüm yorumlar bu açıklamaya dayanmaktadır.

tahminler:

 1. Saldırganlığı ile sadece duygulara neden olabilecek küçük bir köpek yavrusu, eski dostlardan iyi haberler rüyalar görüyor. Hatta onlarla tanışmanız bile mümkün.
 2. İnsan avucuna sığabilecek küçük bir köpek sürüsü, küçük sıkıntıların hayalleri ve yakın gelecekte yapmanız gereken endişeler. Ancak bu karışıklık hoş olacak - sizin için önemli bir kutlama hazırlığıyla bağlantılı.
 3. Siyah büyük köpek, olumsuz bir işarettir. Böyle bir rüyanın yardımıyla Yüce kuvvetler uyarır: arkadaş olduğunu düşündüğün kişi, sana karşı kötülük yapmaya başladı, uyanık ol.
 4. Beyaz büyük köpek - aksine, iyi bir karakter. Bir rüya, yakın arkadaşına güvenilebileceğini onaylar, o gerçekten sadık ve özverili bir insandır. Her zaman zor anlarda bir omuz verin, gerektiğinde kendi hayatlarını feda etmek için en iyisini verin.
 5. Geçişin kırmızı veya kahverengi saçları varsa, ikinci yarının görüntüsü, romantik duyguların olduğu kişi. Hiçbir şey böyle bir rüyayı gölgelemez, "boş" bir rüyadır.
 6. Dekoratif köpek ırkları, örneğin kanişler, güvenilir ve sadık arkadaşlar, benzeri düşünen insanlar ve yoldaşların hayatınızdaki görünüşünün hayalini kuruyor. Dahası, onlarla tanışma bazı sıra dışı olaylarda gerçekleşecek.
 7. Rüyadaki kocaman bir köpek sana saldırganlık gösterirse: sırıttı veya havladı, gerçekte çok fazla zarar verebilecek ciddi bir düşmanın olduğu anlamına gelir. Sorun yaşamamak için sürekli nöbetçi olmanız gerekir.
 8. Ancak zarif av köpekleri veya diğer av köpekleri bir uyarı olarak hayal ederler: ortamınızda sürekli olarak sizden faydalanmaya çalışan birçok açgözlü ve bencil insan vardır. Bu işareti yorumlarsanız, onları tutabilecek ve kendi avantajınızdan yararlanabileceksiniz.
 9. Bir rüyadaki kötü köpekler sizi yakalamaya ve parçalara ayırmaya çalışıyorsa, gerçekte güvenlik duygunuzu kaybettiğiniz anlamına gelir. Görünen o ki, sürekli olarak içine düştüğünüz yaşam yolunuzda birçok tuzaklar kurulmuş.
 10. Ama sizi koruyan ve diğer insanlara karşı saldırganlık gösteren kötü bir köpek, sizin için çok önemli olan bir insanla tanışmayı hayal ediyor. O senin patronun, arkadaşın, ruh eşin ve koruyucun olacak. Her konuda ona güvenebilirsin.
 11. Acımasız bir köpeği yürüdüğünüzü hayal ettiyseniz, bu, en hassas duygulara sahip olduğunuz kişiyle romantik bir randevunun yakında gerçekleşeceği anlamına gelir. Birlikte çok güzel anlar geçirecek ve birbirinden sonuna kadar eğleneceksiniz.

Psikolojik rüya kitabı

Bu tahminler, çevrede mistisizm aramayı sevmeyen, ancak mantık ve bilime güvenmeyi tercih edenler için uygundur.

Psikolojik tahminler:

 1. Size saldıran bir köpek, gerçek hayatta size saldıracak itici sembolüdür. Unutmayın: Herhangi bir saldırıyı engellemek için yeterli güce ve yeteneğe sahipsiniz. Bu nedenle, kendinizden emin olabilir ve hiçbir şey için endişelenmeyebilirsiniz.
 2. Öldürülen veya yaralanan bir köpek çok olumsuz bir işarettir. Tanıdığın birinin ölümünün üzücü haberini vaat ediyor.
 3. Bir rüyada köpeği beslemeye çalıştıysanız ve o size havlamaya başladıysa, bu çok güvenilir bir insansınız demektir. İyi bir arkadaş olabilirsin, böylece çevrenizdekiler sevgi, saygı ve destek verir. İyi çalışmaya devam et.
 4. Dev agresif köpek - yakında kendinize umutsuz görünen zor bir durumda bulacaksınız. Ancak eski arkadaşınızın yardımını talep ederseniz, sorun en iyi şekilde çözülecek ve kurtarmaya gelecektir.
 5. Yüksek sesle havlayan, ancak saldırmayan bir kara köpek - çok sevilen birinin hayal kırıklığına uğramasına. Ancak bunun suçu sadece ona değil, sana da dayanacak. Siz kendiniz çok fazla beklenti yarattınız - diğeri onları haklı çıkarmak zorunda değildir.
 6. Bir kuduz ve son derece yetersiz bir köpek bir uyarı işaretidir. Güçten tasarruf edin, yakında onlara ihtiyacınız olacak. İleride ciddi bir mücadele var.

Antik rüya kitabı

Bu rüya kitabındaki köpek, insanın en iyi arkadaşının sembolü. Bu nedenle, köpeğin davranışı arkadaşlığınızla ilgili yaklaşan olayları anlatabilir.

tahminleri:

 1. Saçma sapan bir yürüyüş iyi bir işarettir. Bu bilinçaltının bir onayıdır: Her zaman güvenebileceğiniz harika bir arkadaşınız var. Ve her zaman insanları görüyorsunuz, böylece sizinle iletişim kurmaya layık olanları seçiyorsunuz.
 2. Rüyada köpeğin kendisi görünmediyse ancak yüksek sesle havlamasını duyduysanız, gerçekte gerçek bir arkadaşınız yok. Karşılaştığınız herkese çok güveniyorsunuz, bu yüzden kendinizi bu duruma getirdiniz.
 3. Eğer bir rüyanda kendi köpeğin sinirlendiyse, gerçeklik seni umutsuzca kıskanan insanlarla doludur. Fakat bunlar size ciddi şekilde zarar veremeyen zararsız dedikodular, bu nedenle uyumak için hiçbir önem veremezsiniz.
 4. Birbiriyle kavga eden iki köpek için bir rüya izlediyseniz, bu hayatta sık sık açgözlülük gösterdiğinizi gösteriyor. Problem çözmemek için paylaşmayı, daha cömert olmayı öğrenmelisiniz.
 5. Bir kedinin kuyruğu olan kızgın köpek - sürekli maske taktığını ve gerçek duygularını gizlediğini söyleyen bir işaret.

Pin
Send
Share
Send
Send