Rüya yorumu

Hayal kitabındaki böceklerin hayalleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Böceklerin neyi hayal ettiğini bulmak için, rüyanın tüm özelliklerini hatırlayın ve bu makalede sizin için hazırladığım rüya kitaplarının yorumunu okuyun. Ve unutmayınız ki hayallerimiz bizi yalnızca gelecekteki olaylara değil, aynı zamanda farklı durumlarda nasıl hareket edeceğine dair de işaret eder.

Aile rüyası

Bu rüya kitabının yazarları, ne tür böcekleri hayal ettiğinizi dikkate almanızı önerir. Bu, yaklaşan olayları daha iyi anlamanıza ve nasıl devam edeceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.

İşte tahminleri:

 1. Etrafınızdaki boşluğun kelimenin tam anlamıyla böceklerle iç içe olduğunu hayal ediyorsanız, o zaman gerçek hayatta çok fazla hayal kırıklığına yol açacak bir dizi sorun ve sorun sizi ezecektir. Olumsuz duygu ve deneyimlere kapılmamak için bütün bunları tutarlı bir şekilde çözmeye çalışın.
 2. Hayalperest kelebekler, hayalperestin romantizminden, azınlığından ve azlığından söz eder. Gençliğin, güzelliğin ve sağlığın düşündüğü kadar dayanıklı olmadığını hatırlamalıdır. Ayrıca, seçtiğiniz ortak seçimde daha ciddi olabilmek için aşk hobileri konusunda daha ciddi olmanız gerekir.
 3. Sivrisinekler düşmanlığı sembolize eder. Bu, çevrenizde sizi yakında rahatsız etmeye ve hedeflerinize ulaşmanızı engellemeye başlayacak kötü niyetli bir kişinin olduğunun işaretidir. Kıskançlığa dikkat edin, dedikodu yapın ve sırlarınızı kimseyle paylaşmayın.
 4. Can sıkıcı sinekler, gerçekte, hoşça kal deme zamanı geldiği insanlarla çevrili olduğunuzu söylüyor. Çok müdahalecidirler ve hayalperestlere olumsuz düşünceleri ile “bulaştırabilirler”, ondan hayati enerji çıkarabilirler.
 5. Gadfly ve bombus arıları - elverişsiz bir işaret. Çevrenizdeki biri düşmanca. Sıradan tanıdıkların kurnazlığına dikkat edin, en uygun olmayan zamanda saldırabilir ve tüm planlarınızı imha edebilir.
 6. Rüyadaki böcekler seni ısırdıysa, sevilen birine ihanet etmektir. Diğer yarınız sizi uzun süre kandırdı, büyük olasılıkla değişiyor. Daha değerli bir yaşam ortağı için kendinizi serbest bırakmanın zamanı geldi.
 7. Örümcekler - aldatma ve kurnazlık sembolü. Düşmanca bir ortamdasın. Etraflarındaki insanlara daha özen göstermeli. Hepsi senin düşündüğün kadar iyi ve kibar değil.
 8. Hayal görmüş sülükler - çevrenizde sizden oldukça bıkmış bir insan olduğuna dair bir işaret. Bu, kimsenin sormadığı herkese tavsiye veren bir kişinin sembolüdür. Pişman ve suçluluk duymadan bu tür insanlardan kurtulun.
 9. Çekirgeler - bir uyarı. Düşmanların yakında benzeri görülmemiş bir aktivite göstermeye başlayacak. Planlarını bozmaya, uyanık olmaya ve provokasyonlara izin vermemeye çalışacaklar.
 10. Kriket, son zamanlarda çaba gösterdiğiniz hedeflere ulaşmak için çok çalışmanız gerektiğini hayal eder. İşler beklediğiniz kadar kolay gitmiyor. Ama pes etmeyin. Dış koşullardan bağımsız olarak devam edin. Bu bir engel değil, sadece doğru sonuçları çıkartarak yapılması gereken testler.
 11. Ateşböcekleri hayırlı bir işarettir. Yakında sizi memnun edecek ve memnun edecek iyi haberler alacaksınız.
 12. Hamamböcekleri - beklenmedik bir kaynaktan size düşen servete. Ama almak istemeyebilirsiniz, çünkü masum bir kişi zenginliğinizden dolayı acı çekebilir.
 13. Eğer hamamböceği, bir şeyler yemek istediğiniz bir tabağa sürünüyorsa, gerçekte bir şans ve şans şeridine düşersiniz. Ama başarılardan kimseye bahsetme, aksi takdirde emsalsiz kıskançlıkla karşılaşırsın.
 14. Salyangozlar hayalperestin son zamanlarda kendini zayıf ve savunmasız hissettiğini söylüyor. Dinlenmek ve iyileşmek için zamana ihtiyacı var. Şu andaki enerji - neredeyse sıfır.
 15. Solucanlar, hayalperestin hedeflerine ulaşma yolunda karşılaşacağı engellerin ve engellerin sembolüdür. Böyle bir rüya, işlerin beklediğinizden daha yavaş olacağı konusunda uyarır.
 16. Yaban arıları, arılar ve kornalar mükemmel geri dönüş vaat ediyor. İşiniz için planladığınızdan daha fazla para kazanacaksınız.

Alfabe Rüyası Kitabı

Bu rüya kitabı en doğru ve mantıklı öngörüleri içeriyor. Onlara inanmayanlar için bile gerçek oluyorlar.

İşte onlar:

 1. Camın altındaki ölü böcekler gerçek hayatta bir insanın başarısını ve iyiliğini kıskanan birçok insanla çevrili olduğunu söylüyor. Ancak önleyemiyorlar: köpek havlıyor, karavan gidiyor.
 2. Lice sevilen biriyle kavga etmeyi hayal ediyor. Hayalperestin hatası olacak. Çatışma uzun zamandır demleniyor. Davranışlarınızda tam olarak neyin bir arkadaşınızı rahatsız edebileceğini düşünün ve kötü tahminin gerçekleşmemesi için özür dileyin.
 3. Tahtakuruları veya pire sağlık sorunları vaat ediyor, ancak küçük. Harekete geçme zamanı gelirse hastalık hızla geçecektir.
 4. Eğer rüyadaki bir böcek hayalperesti ısırırsa, bu yakın gelecekte pişman olacağı bir eylemi gerçekleştireceği anlamına gelir. Zaten sorunlu olan durumu ağırlaştırmamak için her kelimeye ve eyleme dikkatlice davranmanız gerekir.
 5. Evlenmemiş bir kızı hayal eden bir yusufçuk, kârlı bir rahatlık vaadi vaat ediyor. Onu kanatları altına alacak başarılı ve etkili bir adamla tanışacak. Artık çalışmak ve kendi yemeğini yapmak zorunda değil.
 6. Tırtıl, hayalperestle çevrili ikiyüzlülüğün ve dürüst olmayan insanların sembolüdür. Sadece gözlerindeki güzel şeyleri söyleyebiliyorlar, ancak arkasından eğlenip kınıyorlar. Gelecekte başını belaya sokmamak için onları etkisiz hale getirmeye çalışmakta fayda var.
 7. Karıncalar - Bir dizi küçük sıkıntılara. Hızla karar verecekler, ancak havayı birkaç gün önceden bozabilecekler. Sorunları kalbe atmayın, basitçe çözün.

Pin
Send
Share
Send
Send