Rüya yorumu

Bir tahıl hayal etmek: ne demek, rüya kitaplarına göre yorumlamak

Pin
Send
Share
Send
Send


Birçok insan, tahılı buğday ve buğday bakımından zengin olan Rus cinsi bir ruh olan sonsuz açık alanla ilişkilendirir. Böyle bir rüyanın ne olduğunu, ünlü rüya kitaplarında öğreniyoruz.

Her tanenin kendi karık vardır

Tüm kültürlerdeki tahıllar; doğurganlığı, bitki gücünü, yaşam döngüsünün solgunluktan yeni bir yaşam biçimine kadar sürekliliğini sağlamıştır.

Birçok ulusun temel gıdası olan, aynı zamanda iyi bir büyülü sembolü, sarsılmaz bir şeyin devamı, ilahi diriliş ve yenilenme armağanına sahiptir. Mikropta yeniden doğmuş ölü tahıl, gizli potansiyeli fark eder.

İyi bir sembol, yeni evlilere tahıl serpmek, böylece gelinin doğurganlığını ve damadın servetini dilemektir.

Bu nedenle, hayalperest için - bu, her türlü yararı vaat etmek, zirveleri fethetmek için yeni fırsatlar sunmak, dünyaya pozitif enerji ve barış getirmek için iyi bir işarettir.

Kadınlar böyle bir rüya, içinde yeni bir yaşamın ortaya çıkması için mükemmel bir sağlık ipucu ile gelir. Tahılı gören adamlar ayrıca büyük neşe, gelişme için uygun zaman, gelecek ailenin refahı için yaratma sözü veriyorlar.

Tahıldan bir tavuk ısırıyor, ama tam yaşıyor

Tahıl, anne olmayı hayal eden bir kadın için mükemmel bir işaret. Gelecekteki varisi gebe ve taşımak için mübarek günler. Hamile değilseniz, o zaman yakın gelecekte olacak.

Böyle bir rüyanın genç bir bayan, mutlu bir kadere, kadın mutluluğuna, aile refahına inancını edinmesini vaat ediyor. Bu, size güven verecek, güzelliğinizi özgürleştirecek ve kalbinizi hassas duygulara açacak bir kişiyle görüşmenizin ardından gerçekleşecek.

Evli bir bayanın olgun buğday tohumlarını avuçlarınızda tutması, işin başlatılması, anlaşmazlıkların çözülmesi, ihtilafların giderilmesi, size yöneltilen tüm taleplerin tüketilmesi gibi mantıklı bir sonuç vermek anlamına gelir. Ailede olumlu bir iklim gelişecek, karşılıklı anlayış, huzur ve sessizlik kazanacaksınız.

Hiçbir şeyden vazgeçmemeye alışkın bir güzellik için filizlenmiş taneli bir hayal, tasarruf etmenizi, arzularınızı ve ihtiyaçlarınızı sınırlandırmanızı gerektiren finansal maliyetleri önleyebilir. Parlak pahalı şeyleri görünce kendinizi kısıtlama ve döküntü alımları yapmama alışkanlığına sahip olacaksınız.

Tahıllar rutubette ölüyor - bu hayatta kaybedecek bir şeyi olan bir kadının dikkatini çekiyor. Kendine güveniyorsun, kelimelere güveniyorsun, gerçek gerçeklere ve davranışlara değil. Bir anda mutluluğunuz ve mutluluğunuz, koşulların kıskanç ve nahoş tesadüfleri sayesinde yok edilebilir. Kötü ruh hali ve hareketsizlik - bu durumdan çıkış yolu değil. Güç toplama ve her şeyi elinize almanın zamanı geldi.

Bir tahıldaki rüyadan başka neler beklenir?

 • yere saçılma - küçük maddi zorluklar;
 • yerden bir avuç topla - soğuk bekle;
 • arpa - karlı iş, devleti çarpma şansı;
 • pirinç arzuların neşesi ve yerine getirilmesidir;
 • haşhaş tohumu - hoş sürprizlere;
 • yulaf - hediyeler ve teklifler;
 • kahve iyi ve gerçek arkadaştır;
 • mısır - beklenmeyen bir gelir ve kar;
 • un haline getirme - kariyer gelişimi ve kişisel gelişim;
 • bir küçük taneli - depresyon için hiçbir neden olmadığından yakında geçecek üzüntü ve hüzünler;
 • çok şey satın alın - kendi elinizle bir iş imparatorluğu yaratın, hedefinizden geri çekilmeyin ve kendinize inanmayın;
 • torbalarda tahıllar - sabit bir gelir.

Fazladan erkek hasarı acıtmaz

Evlenmemiş erkekler için bir rüyanın içindeki tahıl sakinleşmenin ve bir aile bulmanın zamanının geldiğine dair bir ipucu ile gelir. Bu, sermayenizi biriktirmek, yeni bir ev inşa etmek, karınızı arttırmak için iyi bir dönem. Manevi gelişim ve kendini geliştirme için bir özlem olacak, daha önce farketmediğiniz yeni yetenek ve yetenekleri keşfedeceksiniz.

Hasat torbası vardı, fareler tarafından kemirilmiş ve şımartılmış - finansal krizden kurtulacaksınız. Kayıplar, çevrenize yakın bir kişinin hareketi ile ilişkilendirilecektir. Mütevelli çemberini gözden geçirmeye ve şirketinizin ticari bilgilerine erişimi sınırlamaya değer.

Kuşlar torbalardan dağılmış tahılları gagalamaktadır - aşırı titizliğiniz yalnızca gerçek durumu daha da kötüleştirecektir. Dikkatli olun ve her şey hakkında dikkatlice düşünün.

Tahıldan bir rüyada sürprizler beklemek başka ne olabilir:

 • tam çöp kutuları - kariyer basamaklarının hızlı yükselişi, kazanılmış zenginliğin büyümesi, herkesin kıskançlığının başarısı;
 • torbalardaki hububat - firma kararlılığı ve işletmenin karlılığına duyulan güven, göz alıcı beklentiler sizi uzun süre bekletmeyecek;
 • tahıl ekmek - güvenli bir gelecek için temeli koymak;
 • taşları veya suları ekmek - zarar verecek ve değerli bir varlığı mahrum edecek döküntü eylemleri gerçekleştirmek;
 • ofiste yere dağılma - meslektaşları ile kavga ya da liderlik ile anlaşmazlık.

Ekilen değil tahıl büyümek olmaz. Yazarın rüyası kitap

Gustov Miller

Olumlu bir yorum hayalperestin tahıl dolu, çivili buğday tarlaları, ekin çuvalları gördüğü bir rüyayı gözler önüne seriyor. Başkalarının temizliğini hayal ettim - sevdikleriniz için neşeli deneyimler ve heyecan yaşayacaksınız.

Hasatlara kendiniz katılmak - kâr etmek, servet arttırmak, sevgili ve yürekten değerli bir şey edinmek için. Tüm çaba ve çabalar ödüllendirilecektir. Ne kadar uzun ve zor yürüdüğünü alacaksın.

Genç kadınlar için, karısı olmaya ve varisleri doğurmaya hazır olduğunuz kişiyi kazanmanın bir işaretidir.

Sigmund Freud

Tahıl, erkek prensibini, yaşamın doğuşunu temsil eder. Erkekler için bu, ciddi bir ilişki için hazır olduğunun, sevgili karısını gördüğünün ve ondan çocuk istediğinin bir işaretidir.

Kadınlar için, bir çocuğun gebe kalması için uygun cinsel aktivitenin bir simgesidir.

Taze ekmek, taze öğütülmüş çekirdeklerden geldi - normal insanlara duyulan açlık sizde hissedilir. Ondan önce, sizi hiçbir şeye mecbur kılmayan kısa süreli romanlardan rahatsız oldunuz. Ama şimdi bir ortak için duygu, duygu ve sevgi istiyorsun.

Bir rüyadaki sıcak, yemyeşil bir topuz kalbinizde bir kıvılcımı ateşleyecek, enerji veren ve erkeksi gücünüzü ve tutkunuzu ortaya çıkaran bir toplantıya öncülük eder.

Yuri Longo

Tahıl, zenginlik ve refahın bir sembolüdür. Ellerinizi bir rüyanın içine sokun - durumunuzu ve konumunuzu hak ettiğinizden emin olmak için. Sıkı çalışmanız, yeteneğiniz ve azminiz ödülleri hemen kazanmayı hak ediyor.

Hasat torbalarını birine geçirmek, açgözlü bir insan olmadığınız, iyi düşünceler ve iyi işler uğruna sahip olduklarınızı paylaşmaya hazır olmanızın hayalidir.

Tahıllar üzerinden gidin - gerçekte karlı bir sermaye yatırımına katılmak için. Ne kadar zorlaştığını biliyorsun ve her şeyi çekicinin altına koymak için hazır değil, tembel akrabalarına miras dağıtacaksın.

Pin
Send
Share
Send
Send