Rüya yorumu

Hayallerle ilgili rüya nedir: rüya kitaplarının öngörüleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Saatin neden rüya gördüğünü bulmak için rüyanızı tam olarak hatırlayın. Ve sonra bu makalede hazırlanan rüya kitaplarının yorumunu okuyun. Gelecekteki olayları daha iyi anlayabilmeniz için sizin için en doğru tahminleri seçtim.

Rüya Vanga

Wanga haklı olarak hayallerin insan kaderinde büyük öneme sahip olduğuna inanıyordu. Ve onun öngörüleri çoğu zaman gerçekleşir, bu yüzden onlara dikkat edilmelidir.

İşte tüm zamanların en gizemli ilahinin tahminleri:

 1. Antika, antika saatler - bir kişinin telaşlı yaşam hızını biraz yavaşlatması ve yansıtması gerektiğini gösteren bir işaret. Geçmişte ne kadar değerli davrandığını düşünmek, suçluları affetmek ve suçlu olanlardan özür dilemek. Ayrıca, amacınızı yerine getirip getirmediğinizi, doğru şekilde mi gidiyorsunuz, zamanınızı boşa harcamamayı düşünmeye değer.
 2. Duvar saatleri, hayalperestin hayatını düşürdüğünü söylüyor. Sık sık kendini riske sokar ve yok eder. Kendisi için üzücü bir son almak istemiyorsa, davranışını, yaşam tarzını ve düşüncelerini değiştirme zamanı gelmiştir.
 3. Kol saati, hızlı geçen zamanın bir simgesidir. Ayrıca, bir insanın hayatında çok şey değiştirebilecek çok önemli bir olay yakında gerçekleşecek.
 4. Kadranı olmayan bir saat, uzun zamandır ortaya çıkan ciddi bir trajedi olduğunu tahmin ediyor, ancak kişi kaderin belirtilerine dikkat etmedi. Geçmişteki düşüncelerini ve eylemlerini yeniden düşünürse bundan kaçınabilir.
 5. Saati görmemek, sadece vuruşlarını duymak hayırlı bir işaret. Yaşamınız yakında gelişecek, hayalini kurduğunuz şeyi yerine getirebilecek ve tamamen mutlu bir insan olacaksınız.
 6. Böyle rüyalar görürken, Vanga'nın kehanetlerini dinlediğinizden emin olun. Bu, sorundan kaçınmak ve yaşamda doğru yeri almak için doğru davranmaya yardımcı olacaktır.

Rüya Miller

Bu, tahminleri neredeyse her zaman gerçekleşen en sevdiğim rüya kitabım. Onları ve seni dinle.

yorumlama:

 1. Bir rüyada bir anda bakmak hayırlı bir işarettir. Piyangoyu, borsada ya da bahislerde kazanmayı vaat ediyor. Şans yüzünüzü size çevirir ve riske girseniz bile kolayca büyük miktarda para kazanabilirsiniz.
 2. Kol saatleri olumsuz bir işarettir. Eleştiricilerin işlenmesinden dolayı çabalarınız boşuna olacaktır. Bundan dolayı amacınıza ulaşamayacaksanız üzülmeyin, sabrınız ve ısrarcı olun.
 3. Kırık saatler, maddi kayıpların ve aşktaki zorlukların hayalini kurar. Hayatınıza siyah bir çizgi gelmiş gibi görünebilir. Ancak, herhangi bir sorunun çözülebileceğini ve başarısızlıkların geçici olduğunu unutmayın. Her şeyi çözebilirsin.
 4. Cam kırılmış bir saat, hayalperestin insanların şirketindeki anlamsız davranışlarından bahsediyor. Sık sık anın sıcağında kararlar alır, çünkü itibarı acı çekebilir. Kimseyle olan ilişkileri tamamen mahvetmemek için her kelimeyi dikkatlice tartmaya çalışın.
 5. Bir kadın zarif bir saatin ellerini nasıl kestiğini hayal ederse, çocuklu bir ailede ve eşinde sorun yaşamaya başlar. Ayrıca itibarını bozmamaya dikkat etmesi gerekiyor.
 6. Bir rüyadaki birine saat verdiyseniz, gerçekte başınız büyük belada demektir. Kontrolünüz dışındaki nedenlerden dolayı ortaya çıkacaklar, bu yüzden sadece şartlara sunmaya devam ediyor.
 7. Yüksek sesle saat savaşı - üzücü haberi, çünkü hayalperest çok endişelenecek ve üzülecek.

Burun deliği hayal

Simyacı, doktor ve kâhin Nostradamus, yalnızca en yakın olaylarla değil, aynı zamanda uzak geleceğe de ilişkin öngörülerde bulundu. Bu nedenle öngörüleri, uzun yıllar boyunca hayatlarını planlamaya alışkın olanlara uyacaktır.

İşte onun öngörüleri:

 1. Yüksek sesle saat savaşı endişe verici bir işarettir. Sevdiklerinizden bazıları başları belada ve desteğinize ihtiyaç duyuyorlar. Yakında olanları kabul edecek ve kendi işini bırakarak en kısa sürede kurtarmaya gelmen gerekecek.
 2. Bir kadranın yokluğu elverişsiz bir işarettir. Çok sıradışı bir şey başınıza gelecek. Yeni koşullara hızlı bir şekilde adapte olmak zorunda kalacağız. Bu nedenle, sürekli stres modunda olacaksınız, mümkün olan tüm endişeleri yaşayacaksınız.
 3. Kol saatleri, akut zaman eksikliği yaşayan insanlar tarafından hayal edilir. Kural olarak, kendilerini pek çok hedef koyarlar, ancak hedeflerine ulaşmak için zamanları yoktur. Bu nedenle, artan bir memnuniyetsizlik duygusu. çıtayı biraz alçaltmaları ve yeteneklerini makul bir şekilde değerlendirmeleri gerekir.
 4. Duvar saatleri - kardinal yaşam değişiklikleri. Geçmişte hayalperest gelecekteki finansal refahı için sağlam bir temel hazırlamışlarsa olumlu olacaktır. Aksi takdirde, değişiklikler sürpriz ve kederli olacaktır.
 5. Çok eski bir saat çalışması, çok geçmeden uzak geçmişte işlenen eylemleri ciddiye almanız gerektiğini söylüyor. Kendine fırtınalı bir gençlik hissi verebilir. Pişman olmaktan vazgeçip şimdiki zamanda yaşamaya çalışın - hala hiçbir şey düzeltilemez.
 6. Minyatür cep saati, eşle daha iyi ilişkiler kurmayı vaat ediyor. Duygularınız yeni bir güçle parlayacak ve romantik bir şekerleme dönemine tekrar katlanacaksınız. Sadece sevgiyi kurtarmak değil, aynı zamanda birçok kez çoğaltmak da mümkün olabilir.
 7. İzle-bul - çok sık geç kaldığın bilinçaltının hatırlatması, diğer insanların planlarını bozuyor. Dakikliği öğrenmelisin, aksi takdirde kader ihmali cezalandırır ve ciddi bir ders verir.

Pin
Send
Share
Send
Send