Rüya yorumu

Çöp ve eski çöpleri hayal ettim - rüya kitaplarına göre nasıl yorumlanır

Pin
Send
Share
Send
Send


Hangi çöplerin rüyasını çözmeyi başarırsan, hafızanın önbelleklerini temizleyebilir, kurtulmak istediğin bir şey bulabilirsin ve muhtemelen senin için değerli ama haksız bir şekilde unutulmuş olan bir şey bulabilirsin.

Bir rüyadaki çöp, eski çöp, öncelikler ve geçmişinizle başa çıkmanız gerektiği anlamına gelir. Yalnız kalacaksın çöplerini sök. Temizleyicileri kendi kafanıza davet etmeniz ve tüm gereksiz şeyleri temizlemelerini söylemeniz mümkün değildir. Yeteneklerinden şüphe etme.

Bir rüya, böyle bir iş için tam da doğru havasında olduğunuzu gösterir. Tabii ki, seçme hakkına sahipsin, tüm hazine sandıklarını ve gardıropları iskeletlerle tekrar çarpabilirsin, ama onlar hiçbir yere gitmiyorlar ve tekrar açılabiliyorlar, ama en uygun olmayan anda.

Uykunun olumsuz etkilerinden nasıl kaçınılır?

Bir rüyadaki çöplerin birçok anlamı vardır. Muazzam servetten yaşamın tamamen çöküşüne kadar. Bir rüyanın olumsuz anlamını hafifletmenin en iyi yolu, onu gerçekten yerine getirmektir. Çöpten kurtul. Ceplerde, çantalarda, raflarda, çekmecelerde, dolaplarda. Yıllarca yattığım her şey, "bir gün yapacağım" - pişmanlık duymadan atmak. Ellerin tamir edemediği kırılmış nesneler, uymadığınız bir balo elbisesi, kilo verdiğinizde giydiğiniz kıyafetler - atmayın.

Temel çöp kutusu değerleri

 • Evdeki çöpleri hayal etmek - kendi kendine başladın, işe koyulmanın zamanı geldi. Evdeki çöpleri kaldırın, dolaplardan çöp atın, gereksiz şeyleri dağıtın ya da atın ve birkaç tane gerekli olanı alın - hayat almanın ne kadar kolay olduğunu görünce şaşıracaksınız. Başlamak için yeterli ve her şey bir başparmak gibi gidecek.
 • Küçük döküntüler, kum, kir - sizi kıskanıyorlar ve iyiliğinize müdahale etmeye çalışıyorlar. Kıskançlık her zaman bilinçli değildir. Sadece övünme ve hikaye akışını sürdürün, işler ne kadar harika ve bu daha da iyi olacak. Herkes senin için mutlu, ama diğer insanların hayatını ve ilgi alanlarını yaşamalarını sağlamaya çalışamazsın. Gösteriş yapmak istiyorsanız - tatlıları ve pastaları dağıtın. Başarıyı paylaşın ve insanlar yanınızda çok sıkıcı olmayacak.
 • Büyük bir çöplük görürseniz, dilinizi tutmak için kesin bir işarettir. Planlarınızın ayrıntılarını en yakın arkadaşlarınıza bile söylemeyi bırakın. Her şey yolunda gidince bana söyle. Kişisel yaşamının detayları da gizlenir. Belki de mümkün olan en iyi anlaşmayı elde edersiniz. Şansa inan, ama çok dikkatli ol. Dikkatsizlik size pahalıya mal olabilir.
 • Evde çöp - bir kavga bekliyor ya da mümkün olduğu kadar onu uyarmaya çalışın. Her durumda, daha iyi hazırlanın.
 • Kafanla çöpe düşmek tamamen iştah açıcı değil, ama böyle bir rüya para için kesin. Ama eğer çöplerle birlikte tırmıklanırsanız, baskı altında gönderilirler - işler kötüdür. Acil olarak sıvı varlıklardan tasarruf edin
 • Çöp rüzgar - dedikodu, skandal havada uçuyor. Haberleri takip etmeye çalışın, aralarında fayda ile kullanabileceğiniz bazı olabilir.
 • Şımarık şeyler unutulmuş umutlardır. Onlardan tamamen kurtulun veya tozu temizleyin ve tekrar deneyin. İşe yaramadı Dışarı atmak. Aynı şey eski gardırop için de geçerlidir, bir rüyada paçavra. Asla kilo vermeyeceğiniz ve okul pantolonu giyemeyeceğiniz de olabilir. Bu korkunç gerçeği sürekli olarak eziyet etmeyi mi planlıyorsunuz? Pişman olmadan atın ve kendinize göre yeni ve güzel bir şeyler satın alın. Kilo kaybederseniz - kendinizi yeni güzel şeylerle memnun etmek için bir neden olacaktır.
 • İnşaat enkazı, beton parçaları, boyalar, panolar - hayatınızdaki çarpıcı değişikliklere hazırsınız.
 • Yaygın kabuslardan biri - çöp yığınındaki eski mankenler. Bunlar haksız yere unutulmuş, kırgın, ödüllendirilmemiş insanlardır. Muhtemelen, bu mankenlerden biri kendindir. Önünde değişiklik yapmak için iyi işler yapmak zorundasın. Topluluğa veya gönüllü aktivitelere katılabilir, diğer insanlara çöp dağını değil, sıcaklığını ve katılımını verebilirsin.

Çöp kutusu rüya kitap derken ne demek istiyor?

 • Bir kadın rüya kitabı, bir rüyadaki çöp koleksiyonunun ilişkilerde bir mola anlamına geldiği konusunda uyarır. İlişkinin gecikmiş olduğunu, ancak son kararın çok geçmeden olgunlaştığını ve bir rüyada ortaya çıktığını ekliyoruz. Belki de çıkması için birini önereceksin. Sokakları süpürdüğünüzü ve halka açık bir yerdeki çöpleri çıkardığınızı hayal ediyorsanız, bu komşularınızla ilişkiler kurmak anlamına gelir.
 • Rüya Miller bir rüyanın içindeki çöpte son derece katıdır ve onu hayalperestin dikkatsizliğinin bir işareti olarak görür. Miller, ödül, maddi veya manevi olmadan çok çalışmayı öngörür.
 • Dream Vanga, hayatınıza bakmanızı ve değişimin yollarını çizmenizi önerir. Aşırı ve kesinlikle gelişiminizi engellemeniz gerekir.
 • Çingene rüya kitabına göre, bir rüyadaki çöp, başa çıkmanız gereken suçluluk anlamına gelir.
 • Freud'un rüya yorumu, çöp yığınlarını, kişinin yaşamdaki kendi kazanımlarına memnun olmayan bir bakış olarak değerlendiriyor. Tüm davranışlarını değersizleştiriyor ve çabalarını bir sürü çöple karşılaştırıyor gibisin. Kendinden, hayatından, davranışlarından, ailenden çok memnunsun. Hoşnutsuzluklarının sebeplerini anlamak ve kendileri için uygun uygulama kapsamını bulmak gerekir.

Sonuç

Oldukça sık sık olur, eğer bir demet çöp atılırsa - en değerli sergileri olan bir müze dükkanı haline gelir. Tam tersine - değerli nesneler, toz, kir arasındaki bozukluk her şeyi çöp haline getirebilir. Asıl göreviniz işleri yoluna koymak, her şeyi değerli tutmak ve düşük değerli çöplerden kurtulmak.

Pin
Send
Share
Send
Send