Rüya yorumu

Hayal kurdu böcekleri ne rüyalar

Pin
Send
Share
Send
Send


Böceklerin neyi hayal ettiğini öğrenmek için rüyanızı tam olarak hatırlamaya çalışın. Ve sonra bu makalede sizin için hazırladığım popüler rüya kitaplarının yorumunu inceleyin. Kaderin sizin için hazırladığı her şeye hazırlıklı olun!

Aile rüyası

Bu rüya kitabının yorumlanmasındaki böcekler, gerçek hayattaki etrafındaki insanları, hayalperestleri ya da hayatında önemli bir rol oynayabilecek bazı koşulları sembolize eder.

İşte yorumlar:

 1. Her yerde çok sayıda sürünen küçük ve iğrenç böcekler, hayalperest için bir işaret olarak hayal. İnsanlara çok fazla güvenmeye devam ederse, kişinin kötü bir şirketi memnun edebileceğini söylüyor. İllüzyonlardan kurtulması ve yeni arkadaşları olduğu gibi görmeyi öğrenmesi gerekiyor.
 2. Fakat eğer böyle bir rüya, aslında fiziksel emek ya da kaba işler yapan bir insanda olsaydı, aksine, olumlu bir işarettir. Finansal büyüme ve refah için harika fırsatlara gireceğinizi söylüyor. İyi şans dalgası yakala!
 3. Evlenmemiş bir kız böcek de bir uyarı olarak rüya görüyor: Etrafında erdemlerini süsleyen ve onu etkilemeye çalışan çok sayıda konuşmacı ve adam var. Eylemlere daha fazla dikkat etmesi ve boş vaatlere daha az dikkat etmesi gerekiyor.
 4. Böcekler çevrede büyük miktarlarda yayılıyorsa, yatarsa, hayalperestin giysisine ve bedenine gidiyorsa, bu olumsuz bir işarettir. Gerçekte, anında aklınıza gelebilecek bir dizi küçük sorunla karşılaşacaksınız.
 5. Bir rüyada büyük ve "etli" böcekleri yakalıyorsanız, finansal kazançlar bekleyin. Eski borcu iade edebilir, maaş ekleyebilir veya sadece bağış yapabilirsiniz. Rüyada ne kadar böcek varsa, o kadar büyük jackpot'unuz olacaktır.

Rüya Miller

Bu yazarın öngörüleri en doğru kabul edilir, bu yüzden dikkat etmeleri gerekir.

İşte Miller'in yorumu:

 1. Kötü böcekler vücudunuzun üzerinde sürünürse, para problemleri başlayabilir. Zamanında hatırlamıyorsanız, kendinizi gerçek bir finansal krize, ardından da yoksulluğa getirebilirsiniz.
 2. Rüyada böcek öldürdüyseniz, bu hayırlı bir işarettir. Hayal kitabının yazarı hayalperestin tam olarak neye gülümseyeceğini göstermez. Fakat bazı yönlerden tamamen şanslı ve ciddisiniz.
 3. Egzotik büyük uçan böcekler büyük neşe hayal ediyor. Şimdi depresyonda yaşıyor olsanız ve yaşamdan tatmin olmasanız bile, sizi heyecanlandıracak bir şey olacak.
 4. Güçlü zırhı ve boynuzu olan yeşil böcekler, hayatınızın maddi alanını etkileyebilecek bir çeşit yanlış anlaşılmayı hayal eder. Belki de bu yasal işlemlerden kaynaklanıyor olabilir. Çalışmadaki zayıf yönlerinizi hatırlayın ve bu gibi sorunları önlemek için düzeltin.
 5. Zehirli böcek sürülerinden, yollarındaki herşeyi yutan - son derece elverişsiz bir işaret. Böyle bir rüya sevilen birinin ölümüne söz verir, ani ve sert. Ya da alacaklılarınızla ilgili bir sorun olabilir. Acilen iade edilmesi gereken borçlu durum daha da artacaktır.

Antik rüya kitabı

Rüyaların öngörüleri, bunu ya da o rüyayı görenlere ne olduğunu gösteren atalarımız tarafından toplandı. Ve bu yorumları okuyarak yüzyıllar boyunca biriken popüler bilgeliği kullanabilirsiniz.

İşte onlar:

 1. Büyüklüğü geçen bir adamı geçen dev bir böcek, bir hayalperestin çilesini hayal ediyor. Hayat bir kez daha size çok zor bir ders vermeye karar verecek. Nasıl geçtiğini, geleceğine bağlı.
 2. Uçan güzel böcek ihanet yakın arkadaşın rüyalar. Kendinizi zor durumda bulacak ve destek için bekleyeceksiniz, ancak alamadınız. Aynı zamanda, güvendiğiniz bir kişiyi sizden daha çok kaybedeceksiniz.
 3. Rüyada bir böcek görmediyseniz, ama onun vızıltısını açıkça duyduysanız, insanlar hakkında daha dikkatli olmalısınız. Bütün çevreniz güvenilir değil. Gizli sırlarınızı kimseyle paylaşmaya çalışmayın.
 4. Aynı gün yaşamaya alışmış insanların devasa, yavaş ve yavaşça hareket eden böcek rüyaları. Bir uyarı gibi - geleceği düşünmeye başlamazsanız başınız belaya girecek. Yusufçuk ve karınca hakkındaki masalları hatırlayın ve doğru kararları alın.
 5. Hayalperestin elini sürünen masum küçük böcek gerçeklik için elverişsiz bir işarettir. Bu, bilinçaltına bir uyarıdır: gerçekte, birisini onların detektörlerinden küçümsersiniz. Düşündüğünden daha güçlü ve sana ciddi şekilde zarar verebilir. Dikkatli ve dikkatli ol.
 6. Böcek size doğru sürünürse, küçük sorunlardan dolayı gerçek hayatta biraz sinirlenmeye hazır olun. Doğru, uzun süre yas tutmak zorunda kalmayacaksınız, çünkü sorunla hızla başa çıkacak ve sakince yaşamaya devam edeceksiniz.
 7. Ve eğer bir rüyada bir böcek öldürdüyseniz, o zaman gerçek hayatta çok büyük karlar ve parada inanılmaz başarılar beklersiniz. Bu şans şeridini kaçırmayın - uzun sürmeyecek ve bir sonraki birkaç yıl beklemek zorunda kalacak.
 8. Bu hayali kitabın yazarları da böceğin titizlik ve rasyonellik sembolü olduğuna inanıyordu. Bu nedenle, uyku yalnızca bir kişinin fazla çalıştığı anlamına gelebilir ve yeni başarılar için dinlenmek ve iyileşmek için zamana ihtiyacı vardır.

Pin
Send
Share
Send
Send