Rüya yorumu

Neden bir otobüs ve seyahat hayalini kuruyorsunuz - özel yorum

Pin
Send
Share
Send
Send


Otobüs inanılmaz derecede güçlü bir motora sahip dev bir otomobil. Neden bir otobüsün hayalini anlayabiliyorum. Temel anlamda, herhangi bir taşımacılık bir hedefe doğru bir harekettir, arzuların yerine getirilmesidir. Toplu taşıma, arzularınızın en fantastik içeriklerle bile günlük olarak yerine getirileceği anlamına gelir.

Ulaşım, hareket etmek anlamına gelebilir, turist otobüsü genellikle uzun bir yol anlamına gelir. Yolculuğun rotasını hatırlamaya çalışın, isteklerinizin şifresini çözmede önemli olabilir. Rüya bir otobüs yolculuğu ile bitmediyse, dışarı çıktınız ve hedeflenen rota boyunca daha ileriye gittiniz - hayatınızı iyi planlıyor ve sevdiğiniz şeyi yapıyorsunuz.

Diğer gezginlerle olan ilişkiyi hatırla. Yaşamdaki insanlarla ilişkilerinizi karakterize eder. Her zaman ilginç insanlarla sohbet ettiyseniz, kolay ve sosyal bir insansınız. Özellikle de şirketinize giriyorsanız.

Yalnız araba kullanıyorsanız ve hatta bir sürücünün varlığından şüphe ediyorsanız, muhtemelen yalnızsınızdır ve şu anda size uygundur. Yolda sorun yaşamda tehlikeli ve zor durumlar anlamına gelir. Kazalar, çarpışmalar, uçurumlara düşme, dağ yollarına binme başarısızlıklar ve ciddi başarısızlıklar riski anlamına gelir.

Temel değerler, otobüsün rüyası

 • Sıradan bir tarifeli otobüs, pratik, kalıcı, amaçlı insanlar için bir hayaldir. Ne istediğini ve ne zaman alacağını kesinlikle biliyorsun.
 • Kalabalık bir otobüse basmak - zorlu bir rekabete dayanmak zorundasınız. Uygun bir yer görüyorsunuz ve onu zorluyorsunuz - mutluluğunuz için hafif bir ilerleme olsa bile, mutluluğunuz için mücadele etmeniz gerekecek.
 • Örneğin, sizi okuldan eve götüren otobüsü çocukluktan hayal etmek için, yalnızca sizin için önemli ve önemli bir şeyi hatırlamanız gerekir. Evden haber almak mümkün.
 • Eğer ayrılan otobüse bindiğinizi hayal ediyorsanız, ancak zamanınız yoksa, sizi ilgilendirmeyen bir işe müdahale etmeye çalışıyor olabilirsiniz. Şu anda size öyle gözükse bile, hayatınızdaki en önemli şey bu.
 • Son saniyede otobüse binmek kuyruğunda şans yakalamakla aynı şeydir.
 • Kalkış otobüsü görmek - fırsatı kaçırmak.
 • Otobüsün penceresinden bakıyorsunuz ve sıradışı manzaralar görüyorsunuz - arzularınız ortalamadan farklı. Özel bir şey istiyorsun. Şimdilik gerçek arzuların senden bile gizlendi.
 • Turist çift katlı otobüs - yeni heyecan verici deneyimler için hazır olun. Belki de alışılmadık bir rota ile gerçekten bir turistik geziye gidiyorsunuz.
 • Gezi otobüsü - ufkunuzu genişleten yararlı bir eğitim kursu olan bir seminer bulacaksınız.
 • Eski otobüs parçalanıyor - amaçların hedefe gitmek için iyi olduğunu ve her durumda gitmek için gitmekten daha iyi olduğunu düşünüyorsunuz. Dayanıklılığınızı ve sabrınızı kıskanmak için kalır. Eski nakliyenizde, ferrityalılardan daha fazlasını elde edebileceksiniz.
 • Bir okul otobüsüne gitmek - kalifikasyonunuz için çok düşük bir pozisyonda olmak, hayatınızı idare edememek.
 • Otobüste bir bilet alıyor, seyahat için para ödüyorsunuz - bu, arzularınızın karşılığını ödemeye alışkın olduğun anlamına geliyor, demir iradesin var, bazen hakların için savaşmaya hazırsın. İyi bir alışkanlık, sen kendin en iyi nazik perisin. İste - kendin al - seninle ilgili.
 • Toy bus - arzuların konusunda ciddi değilsin.
 • Başlamak için acelesi olmayan bir otobüse oturmak, otobüs durağında uzun süre ayakta durmak - boşuna yaşamak için zaman harcamak. Yanlış yerde kendiniz arıyor olabilirsiniz. Ya da sadece şansın yok. Diğer seçenekleri deneyin, hareketsiz durun ve bekleyin, sabit bir araçta oturmak en iyi fikir değildir. Bu konuda bir rüya en iyi uyarıdır.

Hayal kitapları için otobüsün hayalleri

 • Bir kadın rüya kitabı otobüs yolculuğunu uzun, zahmetli ve tamamıyla başarılı olmayan bir ilişki olarak görür.
 • Dream Lofa otobüsle yatmanın araba almak istediğine inanıyor.
 • Rüya Miller çabalarında beklenmedik bir başarı vaat ediyor. Otobüsten keskin bir çıkış, sevdiklerinize bir mola vermek demektir. Otobüs gitmezse, yol engellenir. Yeni yollar bulman gerekiyor ve bunu kendin yapmak zorundasın.
 • Bir otobüse rüyaya sokmak, ciddi işleri yönetmek, finansal akışlar demektir. Özel eğitim olmadan bile iyi yapıyorsunuz. Belki de aktivite türünü değiştirmeyi düşünmelisin?
 • Otobüs tarifesini bir rüyada görün - hayatınızı planlayın, sonraki adımları sayın.
 • Freud'un rüya yorumu otobüs yolculuğunu cinsel bir macera olarak görüyor. Otobüs durağında durup doğru olanı beklemek için - bir ortak seçin. Otobüsleri izleyin - toplantı ve bakım sırasında tereddütlü olun. Otobüsler terk ediyor ve onlarla birlikte mutluluk olasılığı.

Sonuç

Herhangi bir taşımacılığa yapılan bir yolculuk, bir hayale doğru yaşam, özlem ve ilerleme olarak yorumlanır. Hatalı taşıma, hedeflere ulaşmak için yanlış araçları seçtiğiniz anlamına gelir. Zorlu yol, engellenmiş yollar - planlarınızı iyi düşünmüyorsunuz. Yolculuktaki atmosfer, hayatınızın o andaki atmosferini yansıtıyor.

Bir otobüsü hayal etmek, kendinizi anlamanıza yardımcı olacak çok iyi bir işarettir. Rüyadaki felaketler ve enkazlar kehanet değildir. Bunlar, kendi bilincinizin size gönderdiği uyarılardır. Belki de bunlar kararlı eylemleri, özgüven eksikliğini, yetersiz nitelikleri önleyecek şüphelerinizdir. Hayali ayrıntılı olarak hatırlamaya ve analiz etmeye çalışın.

Pin
Send
Share
Send
Send