Rüya yorumu

Çorapların neden rüya gördüğünü nasıl öğrenebilirim?

Pin
Send
Share
Send
Send


Çorapların neden rüya gördüğünü bulmak için makaleyi okuyun. İçinde kendimi kullandığım en iyi rüya kitaplarının tahminlerini topladım. Bir hayali doğru yorumlarsanız, gerçek hayatta olaylara doğru yanıt vermenize yardımcı olacak bilinçaltından bir sinyal, işaret veya uyarı alabilirsiniz.

Alfabe Rüyası Kitabı

Rüya kitabında alfabetik olarak sadece rüya imgeleri değil, aynı zamanda bir insanın duygu ve hisleri de yorumlanır. Yazarlar, bilinçaltının sinyallerinin gerçek hayatta size olanlarla nasıl bağlantılı olduğunu anlamanıza yardımcı olur.

İşte tahminleri:

 1. Çorap, uzun zamandır hayalini kurduğunuz ama bulamadığınız fırsatları bulabileceğiniz seyahat etmeyi hayal ediyor. Koşullar, bu hayali sonunda kolayca ve zahmetsizce yerine getirebilecek şekilde gelişir. Rahatlama ve yeni izlenimler alma şansını kaçırmayın.
 2. Kendinize hafifçe çorap giydiğinizi hayal ediyorsanız, o zaman gerçekte büyük bir indirim ile uzun süredir arzulanan bir şey alacaksınız ve çok para kazandıracaksınız. Bu hediyeyi minnettarlıkla kabul edin ve kalan fonların bir kısmını yardım için veya sevdiklerinize hediye olarak geçirin.
 3. Yırtık ve kirli çoraplar - ihanetin kocasından şüphelendiğinizin bir simgesi. Ama şüphelerin asılsız, bu yüzden ikinci yarısını kıskançlık ve mağaralarla veba etme, o hak etmiyor.
 4. Parlak çizgili çoraplar gerçekte eğlenceli bir eğlence vaadi veriyor. İyi vakit geçirecek ve eğlenceden gerçek bir zevk alacaksınız. Büyük olasılıkla, sıradan bir parti olmayacak ve hayalini kurduğunuz tatile gideceksiniz.

Rüya yorumu Tsvetkova

Bu rüya kitabının yazarı astrolojiye ve okült üzerine kuruludur. 25 yıldan fazla bir süredir rüyalar üzerinde çalıştı, bu yüzden öngörülerine güvenilebilir. Yorumları özellikle Ortodoks insanlara yakın.

İşte onun öngörüleri:

 1. Sıradan, olağanüstü çoraplar, uzun ve heyecan verici bir yolculuk vaat ediyor. Hayalperest, uzun süredir hayal ettiği yolculukta unutulmaz dakikalar geçirir.
 2. Yırtık ve kirli çoraplar iyiye işaret etmez. Hayalperest, büyük olasılıkla, uzun ve deneyimlemesi zor olan kederi yenecektir. Bu teste şerefle dayanabilmek için ahlaki bir güç kazanmak gerekir.
 3. Eğer bebek çoraplarını hayal ediyorsanız, yakında kendinizi çok fazla belaya neden olacak rahatsız edici bir durumda bulacaksınız. Ancak, sorun sizin için en iyi şekilde çözülecektir. Evrenin iradesine güvenin ve Yüksek Güçlere güvenin.
 4. Kendinize çorap giyin - uzun yola. Bilinçsizce uzun bir yolculuğa çıkmaya hazırlanıyorsunuz. Hızlı yolculuk veya iş gezisi raporları bekliyoruz. Tarihler önümüzdeki günlerde ilan edilecek.
 5. Çoraplar bir erkekle bir rüya görseydi, o zaman gerçek hayatta yakında başka bir din veya milletten bir kadınla ilişkiye girecekti. Çevreleyen bu birliği kınayacak, bu yüzden sevgiyi kurtarmak için kötü dillerle yüzleşmelisin.
 6. Kumaştan çıkan hoş olmayan bir koku, hayalperestin sağlığına daha fazla dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Kötü alışkanlıkları kötüye kullanıyor ve kendine hiç dikkat etmiyor.
 7. Ayaklarınız farklı renkte çoraplar giyiyorsa, en yakın arkadaşlarınızla harika bir yolculuk sizi bekliyor. Yolculuğun sevilen birisinin eşliğinde gerçekleşmesi de mümkün, ancak bu tahmin daha az olası.
 8. Bir kadının hayalini kurarsa çorap almak kişisel yaşamında mutluluk vaat eder. Çok geçmeden genç bayan, uzun süre yalnız kalsa bile, hayatını bağlamak isteyeceği bir adamla tanışacak.
 9. Çoraplardaki küçük delikler - bir dizi mutlu olaya. Ama beyaz çizgi uzun sürmeyecek, bu yüzden şansı maksimumda kullanman gerekiyor. Sizden önce açılacak fırsatları görmeye ve kullanmaya çalışın.

Rommel Rüyası

Bu, gerçek kehanetleri - tahminleriyle ünlü eski bir rüya kitabı. Efsaneye göre Rommel, insanlık tarihinde rüyalarda kendisine gelen birçok önemli olayı tahmin etmeyi başardı.

yorumlama:

 1. Kalın yünlü çoraplar veya çoraplar almak, kişisel yaşamınızdaki mutluluğu ve rahatlığı ön plana çıkarır. Hayalperest diğer yarısına kavuşacak, gerçek olana aşık olacak ve karşılıklı, gerçek sevginin tüm zevklerini deneyimleyecektir.
 2. Kendine çorap giy - böyle bir işaret hayatının finansal alanında başarı vaat ediyor. Kaderin size sunacağı fırsatları bırakmaya başlamazsanız kolayca çok miktarda para kazanabilirsiniz.
 3. Çoraplarda bir sürü delik - beklenmeyen bir şansa şerit. Tüm çabalarınızda iyi şanslar size eşlik edecek, andan yararlanacak ve şansınızı kaçırmayın.
 4. Çok sık, böyle bir rüya hala uzun bir yolculuk vaat ediyor. Ancak bu kolay olmayacak, aksine bazı sorunlarla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Önemli olan, cesaret kırılmamak, bu bakım yüküyle başa çıkabilmek ve seyahat işinizin geri kalanından keyif almak.
 5. Eski, gri ve solmuş çoraplar aile kavgalarının hayalini kurar. Diğer yarınız çatışmaları kışkırtacak ve alay hareketleriyle karşılık vererek, geri alamayacaksınız. Evlilikteki ilişkiyi bozmamak için, kendinizde kavgaya itici güçleri söndürmek için, mesele barış içinde sona erecektir.
 6. Yırtık ve baskısız çoraplar dedikodu yapmayı hayal ediyor. Dedektörlerin kirli dedikodular yayacak. Gerçeklerle ilgileri yok, ama itibarın sarsılmış olabilir.

Pin
Send
Share
Send
Send