Rüya yorumu

Çilek rüyası: Farklı rüya kitaplarına göre nasıl yorumlanır?

Pin
Send
Share
Send
Send


Hangi çilek rüyalar - en seçkin, kaprisli ve hoş kokulu bahçe meyveleri? Tüm yıl boyunca süpermarkette bulabileceğiniz plastik benzerliğini değil, bahçeden gerçek bir çilek hayal ettiğinizi umuyoruz. Plastik çileklerin değerleri "Oyuncak!" Bölümünde görülebilir.

Geleneksel olarak çilek, tutku, ateş, kan, şehvetli duygularla dolu mükemmel bir tutku anlamına gelir. Çilek severlerin özellikle rafine edilmiş bir tada, utanmazlığa ve gönüllülüğe sahip olduğuna inanılıyor.

Çilekleri seven insanlar özel bir sofistikedir ve herhangi bir sınıfa karışmak için acele etmeden en yüksek seçkinler arasında en özgür hissetmelerine rağmen, herhangi bir çevrede kendileri gibi görünmektedir.

Ruhlar kendilerini biraz müstakil ve kendinden kopuk hissediyorlar. Herkes ve herkes için kolaydır. Kendilerine tahammül etmeleri zor. Gerçek çilek severlerin ihtiyacı olan tek şey sevgi ve hayranlık.

Her şey - sıkı bir cüzdan, sınırsız olanaklar, ayağa fırlatılmış, garip hobiler - tolere edeceklerdir. Sorun şu ki, çileğe bayılan ve hatta bir rüyada gören insanlar muazzam bir duygusallığa sahipler ve anında sahtekarlığı tanıyorlar. Kesinlikle samimiyete ihtiyaçları var.

Bir rüyadaki çilekliğin temel anlamları

Bir kokulu meyveyi birbiri ardına hevesle emiyorsun - görünüşe göre zevkler hakkında çok şey biliyorsun, harika bir iş zekası var, başarı yüzünden biraz şımarıksın. Ufuklar hala bulutsuz. Bugün, sorunlar sizi etkilemeyecek. Bir önemsemeden büyük bir skandal yaşanabilir, ancak onu başlatan kişi pişmanlık duyacaktır.

Bir rüyadaki kırmızı parlak çilekler yalnızlık süresinin sona ermesi demektir. Yakında ruh eşini bulacaksın.

Büyük bir çilek, rüyamda karpuzun büyüklüğünde yıllarca çilek var. Bu, aktif olarak mutluluk arayışı içinde olduğunuz ve mevcut durumdan tamamen mutsuz olduğunuz anlamına gelir. Belki de mesleğinizi değiştirmeli, rakiplere gitmeli ya da kendi işinizi açmalısınız. Bunlar ciddi adımlardır, sorunlara bakış açınızı değiştirerek ve beklentilerin sade bir değerlendirmesini yaparak başlayabilirsiniz.

Bir rüyada çürük ve küflü bir çilek, yanlış ilişkiler, problemler, saçma durumlar anlamına gelir. Bu rüya bir uyarıdır ve herhangi bir ilişkinin gelişimini yavaşlatarak onu dinlemek daha iyidir. Birkaç hafta bekle. Bu süre zarfında, çok belirgin hale gelecektir.

Çilek, rüya kitaptan neyi kastediyor?

Rüya Miller, çilekleri rüyanın muhteşem izlenimlerinde ve keyifli bir aşk hikayesinde gören herkese vaat ediyor. Daha önce deneyimlediğiniz hiçbir şey gibi olmayacak. Yeni duyumlar, keşifler, izlenimler. Bu durumda, kışkırtıcı siz olacaksınız. Beklemiyor muydun?

Rüyada çilek reçeli kaynatmak, Caligula'nın kıskançlıkla kızardığı tatlı bir püresi demlemek. Bu durumda, neredeyse garantili bir başarı vardır. İstediğin her şeyi elde edeceksin. Tek soru ödül kupasına ne yapacaksın?

Dream Vanga, hiçbir engelin olmadığı mutlak, net olmayan bir mutluluk vaat ediyor. Wang, çilek satıcılarına bile iyi bakıyor ve onlara iyi işler için evrensel bir nimet vaat ediyor. Belki de büyük gören bir şeyi pek anlamıyordur, ya da kamu ahlakının çöpe gitme zamanı gelmiştir. Puslu ve belirsiz bir şekilde, Vanga karmaşık bir ahlaktan ve çilekli sevenler için, toplumun acımasız kınanmasından anlama eksikliğinden bahseder.

Çilek toplamak - zor bir kader bekliyoruz ve karşılıklılık olmadan seviyorum. Belki de hayatta kalmak kolay değildir, ancak çoğu büyük sanatçı ve yazarın çalışmasının merkezinde kesinlikle böyle karşılıklı olmayan bir tutku vardır.

Karşılıksızlık aşk, aşksızlıktan çok daha iyidir. Tek tavsiye. mutsuz sevginin nesnesinin üzerindeki kendinize, sevginize ve duygularınıza ve yaratıcılığınıza değer verin. Sadece bu durumda başaracaksın. Ve göz kamaştırıcı bir başarı durumunda - ve karşılıklılık durumunda. Fakat şerefine doruğa ihtiyacınız olacak mı? Sen karar ver.

Freud'un rüya kitabına göre, çilek deli ve keskin cinsel arzu anlamına gelir. Bir rüyada çilek tükettiğinizi hayal ettiyseniz - sizi uzun ve lezzetli zevkler bekliyor.

Dream Lofa, evli insanlara özel önem veriyor ve evliliklerinde özel bir mutluluk vaat ediyor. Bachelors Loff, gerçek aşkla buluşmayı vaat ediyor. Sonsuz bir çilek tarlasında çilek toplarsanız - eski aşkınız sizi bırakmaz.

Unutmamanızı tavsiye etmeyeceğiz, sevgiye layık olmanızı önereceğiz. Veya duygularınızı o kadar canlı gösterin ki onları fark etmemek zor olacaktır. Bir şiir, bir roman, bir film ya da film evreni yapın. Aşkınızın şerefine önemli ve anlamlı bir şey yapın.

Klasik kadın rüyası kitabı basitçe aşık olmanızı diliyor ve kafanızı kaybetmiyor. Her şey olursa, hormonların etkisi altındaki insanlar genellikle kendilerine benzemezler. Fakat zaman geçecek ve tutku nesnesinin başka bir versiyonuyla karşı karşıya kalacaksınız. Bu zamana kadar pasaportunuzda bir pul olması ve kollarınızda bir bebeğiniz olmaması çok önemlidir. Sadece özgürlük koşullarında bağımsızlığı koruyabilir ve yeni ilişkiler kurabilirsiniz.

Sonuç

Olgun ve sulu çilek - tutkulu romantizm ile eş anlamlıdır. Tutarsızlık yoktur. Reçel, kompostolar - tutkuyu koruma çabası. Çilekleri hayal etmek harika bir işaret, bu maceraya hazır olmak. Sedasyonda stoklama - keskin dönüşlerde faydalıdır. İşe yaramasa bile - her zaman gerçek olaylara dayanan müthiş bir roman yazabilirsin. Önemli olan - panik yapmayın. Her şey yoluna girecek.

Pin
Send
Share
Send
Send