Rüya yorumu

Bir yabancıyla öpüşmeyi hayal ettim - yorumlama nüansları

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden bir yabancıyla öpüşmeyi hayal ediyorsun? Bu rüyanın tedavisi oldukça çelişkili ve belirsiz. Genellikle, rüyalardaki güçlü cinsiyet temsilcileri iyi değişiklikler vaat ederken bedensel temaslar genellikle olumsuz sonuçlarla ilişkilendirilir. Gece rüyalarınızın gerçek anlamını anlamak, rüya kitabına yardımcı olacaktır.

Uykunun genel yorumu

Bir yabancıyla öpüşmek, en sık olarak, hayatınızın koşullarında daha fazla değişiklik olması, can sıkıcı hayatınızda değişiklikler olması anlamına gelir. Ancak, bu değişiklikler sizin için nahoş hale gelecektir. Belki de bu, eylemlerinizin sahtekarlığından veya geçmişte yapılan kötü işlemlerin sonucundan kaynaklanmaktadır.

Kalabalık bir yerdeki yabancı bir adamla tutkulu ve uzun bir öpücük, yabancılarla olan kişisel yaşamınız hakkında aşırı konuşkanlığınız anlamına gelir. Bu konuşmalar ile ilişkinizdeki uyumu mahvetme ve çiftinize sorun getirme riskini alıyorsunuz. Özel hayatınızla ilgili hikayelerde çizgiyi geçmeyin.

Birinin düğününde güzel ve rüya bir adamın dudaklarıyla hafif bir dokunuş egzotik ülkelere hızlı bir yolculuktan söz eder. Bu yolculuk size birçok olumlu duygu ve hayatınızı değiştirecek ilginç biriyle olası bir toplantı getirecek.

Bazı resmi etkinliklerde saygın bir adamı öpmek, hak ettiği ödüllendirmeyi ve bazı kişilere şükran gösterme arzusunu ifade eder.

Dudaklarından bir yabancıyla bir portreye dokunmak, çevrenizde, onun başarısından dolayı güçlü bir kıskançlık ve acı hissettiğiniz bir insan olduğunun bir sembolüdür. İçinizdeki öfke durumunuza ve intikam arzusuna dikkat etmeyi bırakmalısınız çünkü iyi bir şey getirmeyecektir.

Gece rüyalarında yabancı bir adamı yanaktan öpmek, en az yakalanmasını veya kandırılmayı beklediğiniz insanların sizi getireceği anlamına gelir. Eylemleriniz ve ifadeleriniz konusunda daha dikkatli olmalısınız, böylelikle kıskanç kişileriniz yönünüzü dedikodu yapmak için bir neden bulamazlar.

Başkasının erkeğinin boynunu bir rüyada öpmek, başkalarının işi ve dedikoduları nedeniyle aile ilişkilerinde uyuşmazlık olasılığı anlamına gelir. Ancak, ailenizin evli çiftinizde uyumu geri getirebilecek arkadaşlarına güvenmelisiniz.

Eski ortağınızın tutkulu bir öpücüğü, rüyada size tanıdık gelmeyen, geçmişte işkence ettiğiniz anlamına gelir. Yeni bir hayat yaşamayı ve geçmiş duyguları bırakmayı öğrenmelisin. Tamamen farklı bir kadere sahipsin, çok daha istikrarlı ve daha mutlu, ama kendinle tanışmak için adımlar atmıyorsun.

İğrenme sevenler için, başka bir kişiyi bir rüyada öpmek, gerçekte gerçek duyguları soğutmak demektir. Bir yabancıyı tutkuyla öpmek - şaşırtıcı gelecek olaylara, sürprizlere. Bir yabancı ile öpücük sırasında sevmediğini hissettiğini, o zaman yakında kötü haber ve hayal kırıklığı bekleyeceksiniz.

Bir rüyamda, samimi bir ilişkinin sona erdiğini düşündüğünüz tutkulu sıcak öpücükler görürseniz, o zamanki ilişkinizde parlak renkler ve hoş duyumlardan yoksun kalırsınız ya da yakında harika bir romanınız olur.

Sizden daha genç olan genç bir erkekle öpüşmek - hayattaki yeni keşiflere. Alışılmadık ve yeni bir şeyden kendiniz için korkmamalısınız, tüm keşifler sizi başarıya götürecektir.

Yağmurda yabancı olan bir öpücük, gerçek hayatta, bu çok değerli ve önemli derslerden üstesinden gelebileceğiniz ve öğrenebileceğiniz bazı zorlukların olduğu anlamına gelir. Azminize, sabrınıza ve özgüveninize yalnızca yardımcı olacaksınız.

Seni uzun zamandır başka rüyalar altında takip eden yabancı bir adamla öpüşmek, hayatında çok büyük bir olayın gerçekleşeceği anlamına geliyor. Belki de asla unutamayacağınız çok önemli bir şey gerçekleştirilecektir. Ancak, bu keyifli bir başarı olabilir ve çok başarılı olmayabilir.

Farklı rüya kitaplarının yorumlanması

Miller'in rüya kitabına göre

Bu rüya kitabı, öpücüklere sahip bir yabancıya öpücüklerle ilgili birçok yorum sunar:

  • geceleri yabancı biriyle dudaklarına dokunmak - hayatındaki etkileyici davranışlar hakkında bir uyarı;
  • sabahları bir yabancıyı öpmek, yakında çevrenizde samimi ve sadık yoldaşınız ve ruh eşiniz olarak kalacak bir insan olacağının bir işaretidir;
  • bir yabancıyı öptüğünüz ve yakalandığınız bir rüya - kıskanç insanların davranışlarından dolayı ortaya çıkacak küçük sıkıntılara. Çevreniz hakkında daha seçici olmalısınız ve arkadaşlarınızı kapatmak için bile en içteki sırlara güvenmemelisiniz;
  • seni bir yabancı gibi öpmek - gerçekte hoş zevklere;
  • Bir rüyanın içindeki bir yabancının ortaya çıkması, sizi bir öpücük sırasında uzaklaştırdı - gelecekte chagrin. Bir rüyasında bir yabancının fiziksel kusurlarını görmeyi başarırsanız, o zaman size yakın olan daireden biri sizi hayal kırıklığına uğratır.

Freud'un rüya kitabına göre

Bir kadın için bu rüya, daha sonra Alfonso olduğu ortaya çıkan yeni bir ortağın hayatındaki görünüşü anlamına gelir. Bir erkek için, bu tür bir komplo, yakında ikinci yarısının gerçek yüzünü göstereceğini ve bu da kendisine eşi görülmemiş bir hayal kırıklığı getireceğini öngörüyor.

Bir rüyada yabancı bir ünlüye sahip bir öpücük, iş değiştirme, ikamet etme veya başka bir sevgili bulma arzunuzun bir yansımasıdır.

Nostradamus rüya kitabına göre

Nostradamus'un rüya kitabında yabancı bir öpücükle rüya görmek, arkadaş çevrenizin ve iyi tanıdıklarınızın yanlış ve bencil insanlardan oluştuğu anlamına gelir. Bu şirketteki her kelimeyi tartmalısın, çünkü yakında sana karşı oynayabilecek.

Hayal kitabına göre Hasse

Tanınmış medya, rüyada yabancı bir öpücüğün gelecekte tutkulu ve güçlü bir sevgi vaat ettiğine inanıyordu.

Rüya kitabına göre Grishina

Tanıdık olmayan bir adamı samimi bir yerde öpmek, yakında kötü şeyler yapmak için büyük bir cazibeye sahip olacağınız anlamına gelir. Kararlı harekete geçmeden önce artıları ve eksileri tartışın, çünkü bu gelecekteki kaderinizi kaçınılmaz olarak etkileyecektir.

Bir rüyada, bir yabancı ellerini öptüyse, bu senin mutluluğunu ve kendinle uyum içinde yaşamanı engelleyen aşırı gururunu gösterir.

Tsvetkov'un rüya kitabına göre

Bu rüya kitabında, bir yabancının öpücüğü, tanıdıklarınızın hatası ile sevilenlerin ayrılması veya ihaneti anlamına gelir. Evinize giren kişilere bakmalısınız, çünkü bu şirketin tümüne güvenilemez. Eğer bir rüyasında, seksinden yabancı biriyle öpüşürsen, yakında birileriyle düşmanlıkla karşılaşacaksın.

Pin
Send
Share
Send
Send