Rüya yorumu

Doğum tarihine göre çiçek burç: görünüm tarihi, ayırt edici özellikleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Herkes bilmez, ancak geleneksel olanların dışında - Zodyak ve Oryantal (Çince), hala birçok farklı burçlar vardır: Slav burcu, doğum tarihine ve doğum tarihine, Japon burçları, çiçek burçları. Sonunda bu makalede daha ayrıntılı olarak yer almak istiyorum.

Çiçek burç: görünüm tarihi

Kadim Keltlerin uzak zamanlarında, bilge atalarımız olağandışı bir renk burç yarattı. Temel olarak, druidlerin takvimini bölünerek 36 döneme ayırdılar. Her dönemin belirli bir çiçekli bitki tarafından korunduğuna inanılıyordu. Ayrıca bu dönemde doğmuş insanlara kendi karakteristik niteliklerini verir.

Çiçek burçlarına aşina olmanın, hayatta ne tür bir insan olduğunu bulmak, avantajlarını ve dezavantajlarını öğrenmek ve ayrıca onu tehdit eden tehlikeler hakkında bir uyarı almak gerçekten mümkün. Burada sadece doğum tarihinizi alacak.

Hangi çiçek olduğunu öğren

Gentian sarısı (1-10 Ocak)

Herhangi bir toplumda göze çarpan çok belirgin kişilikler. Her ne kadar içe dönük olanlar da var Gentian. Sarı çiçeğin temsilcileri fedakarlar, gelişmiş bir akılları var (her şeyi karmaşıklaştırma eğiliminde olsalar da), bir sevgili, sadık, dakik ve katı.

Devedikeni (11-20 Ocak)

Thistle-insanlar inanılmaz derecede mütevazıdır, hızlıca dışarıdan dikkat çekmekten yorulurlar, ne düşündüklerini ifade etmezler ve genellikle hayatta inisiyatif almazlar. Ancak, dikkat, nazik yürek, cevap verebilirlik, samimiyet, dürüstlük ile ayırt edilirler. Genellikle sol bitmemiş başladı.

Ölmezotu (21-31 Ocak)

İşaretin kişilikleri özel bir çekiciliğe, çekiciliğe, doğruluğa, inceliğe, çekici görünüme sahiptir, daima kendilerine özen gösterirler. Ulaşılmaz ve soğuk görünüyor, pratikte ise basit ve açık, doğuştan liderler.

Ökseotu (1-10 Şubat)

Ökse otu karizma ve çekicilikle doludur, ancak ne yazık ki, başkalarını düşünmeden genellikle bencil motiflerle kişisel çekicilik kullanır. Genellikle egoizmi gösterir, sadece kişiye yoğunlaşır. Seçilen faaliyet alanında profesyonel olarak hareket eder.

Belle (11-20 Şubat)

Zor ve tartışmalı bir kişi, başkalarıyla zorlukla geçinmek. Belle her zaman gizem ve gizem atmosferinde gizlenir. İşkolik olup, işini verimli bir şekilde yapar. Ancak, işletmeyi başarıya ulaştıracak en üst düzeye çıkarmaktan hoşlanmıyor.

Mimoza (21-28 Şubat)

Çok güçlü bir şekilde dış uyaranları algılar, mükemmel bir empati görevi görür. Mimosa ayrıca gelişmiş entelektüel yetenekler, büyük içsel güç ile ayırt edilir. Bakım ve anlayış gerektirir.

Mac (1-10 Mart)

Böyle insanlar hakkında, onlardan ne bekleyeceğinin açık olmadığını söylerler. Çok sıra dışı, karmaşık, gizemlidirler: akılda bir şeyleri var, ama aslında başka bir şey. Sık seyahate ve yaşam koşullarındaki değişimlere yatkın. Karizması ve çekiciliği sayesinde etrafındakilerle kolayca geçinir.

Zambak (11-20 Mart)

Kendine güvenen, konuşmayı sever, çok arsız. Bu kişilikleri, kibir, egoizm ve diğerleri ile ayırt eder, çünkü hayatta neye ihtiyaç duyduklarını çok iyi bilirler ve hiç kimseden aşağılık olmadıklarını bilirler. Bazı ikiyüzlülükler gösterebilirler, çekici olsalar da mükemmel muhataplar.

Digitalis (21-31 Mart)

Bu çiçek tabelasını insanlar rasyonel düşünme, merak, bağlılık, iş aşkı ve inanılmaz sebat ile karakterize tipik bilim adamlarıdır. Büyük kitlelere liderlik ederek lider olabilirler.

Manolya (1-10 Nisan)

Magnolias başkalarına hayran olmak için çok önemlidir. Profesyonel başarıya ulaşan ilk kişi olmaya gayret ederler. Onlar iltifat ve iltifat ile fethetmek kolaydır. Onlar için yalnızlık ölüm gibidir. Ama aynı zamanda çok dayanıklılar, çalışmayı seviyorlar.

HORTENSIA (11-20 Nisan)

Hortensia erkesinin parlak bir dışa dönüklüğü olduğu size görünebilir, ancak bu doğru değildir. Böyle bir birey, iyi bir arkadaşı olmasına rağmen, artan hassasiyet, kırılganlık ile karakterizedir, yalnızlığı sever. Dedikodular topluluğunu dışladı ve ruhunu kapalı tutmaya çalışıyor.

Dahlia (21-30 Nisan)

Bu işaretin temsilcileri çok tahmin edilemez: ruh halleri günde milyon kez değişir. Bu nedenle, birçok kişi onların ruh ile iyi olmadıklarını düşünüyor. Buna rağmen, Dahlia güzel bir şekilde tartışmaya devam eden ve hala mütevazi bir akıllı bitkidir.

Vadideki Zambak (1-10 Mayıs)

Temiz, saf ve şeffaf, daima mucizelere inanır. Ve ayrıca - bir çocuk gibi, samimi ve doğrudan. Vadideki zambaklar doğada mütevazıdır, kendilerine ve yeni olan her şeye, gürültüye ve telaşa kapılmadan çok fazla ilgilenmeleri gerekmez. Ve sadece hayal kurmayı seviyorum! Genellikle eserlerde gerçekleştirilir.

Portulak (11-20 Mayıs)

Zararlı ve yaramaz çiçek. Ona ait insanlar da çok karmaşık, bencildir, "hayır" kelimesini anlamıyorlar. Zorbalara dönüşebilir. Portulac'ın hayatı inanılmaz bir macera, çünkü eğlence hakkında çok şey biliyor. İdeal bir işçi, her şeyi mükemmel yapıyor.

Papatya (21-31 Mayıs)

İhale tesisi nezaket ve merhamet ile ayırt edilir. Papatya insanları bilerek asla kimseye zarar vermeyecek, başkalarının sırlarını saklamanın yanı sıra sempati gösterebilir. Doğası gereği bile, titiz, titiz, çeşitliliği tercih ederek sıkıcı ve monoton çalışmalara dayanamazlar.

El zili (1-10 Haziran)

Daima ayaklarının üzerinde dur. Bu bitkinin sakin ve istikrarlı, uzun yolculuklar tarafından yorgun, vatan, aile ile güçlü bir şekilde bağlı. Öncelikle aile değerleri var. Bir şeyler yapmayı severler, evde rahat bir atmosfer yaratırlar.

Papatya (11-21 Haziran)

Papatyalar alçakgönüllülüğünü ve samimiyetini vurgular. Kendilerine fazla dikkat etmekten hoşlanmazlar, ilgisizlik de izin vermeyecek olsa da, birçok arkadaşları vardır. Agresif değil, çok yumuşak ve dokunaklı, hedeflerine ulaşabilecek.

Lale (22 Haziran - 1 Temmuz)

Çiçek bu dönemde doğmuş insanlara verir, büyük sevgi, yeni tanıdıklarını yapmaları zor değildir. Ayrıca, karşı cinsle popüler olmalarına yardımcı olan kişisel karizma, çekicilik ile de karakterize edilirler. Laleler çok neşeli, eğlenceli, aşk riski ve macera.

Nilüfer (2-12 Temmuz)

Uyum sağlama konusunda inanılmaz bir yeteneği var. Çok nadiren bir şey gerçekten şaşırttı. Bir nilüfer hemen hemen herkes için kolayca bir yaklaşım bulabilen esnek bir kişidir. Kendine yeterlilik, sorumluluk, farklılıklar yetkililerle başarıya sahiptir.

Menekşe (13-23 Temmuz)

Bitki mütevazi, mütevazi. Temsilcisi, "yıldız saati" için uzun süre bekleyebilir, yaşam tecrübesi ile kendisini tatmin eder ve kendini geliştirir. Menekşe dürüst, arkadaş canlısı, dedikodu, entrika ve sahne arkası eylemine tahammül etmez.

Dogrose (24 Temmuz - 2 Ağustos)

İlk bakışta, gerçeklerden uzak olan inatçı ve duyarsız olduğu izlenimini veriyor. Aslında, Rosehip sevdiklerine hayran kalan doğuştan bir fedakardır. Fırtınalı bir mizaç vardır, ancak duygularla başa çıkabilir, sorunlara barışçıl bir çözüm seçer.

Ayçiçeği (3-12 Ağustos)

Neredeyse efsanevi kişilik, alışılmadık inatçı ve odaklanmış. Hedeflerine ulaşma yolunda hiçbir engelleri kırmayacak. Ayçiçeği tuhaf değil, gerekirse bir çok şey yapabilir. Güçlü enerjileri vardır, genellikle enerji bağışçılarının rolünü üstlenirler.

Gül (13-23 Ağustos)

Gerçekten kraliyet öz saygısı, liderlik becerileri, başkalarının ona itaat etmesini istiyor. Gül, az çabayla, karşı cinsten üyeler için çok popüler. Değerli eşi bulunamadığı için kişisel yaşamını düzenlemesi zor olabilir.

Delphinium (24 Ağustos - 2 Eylül)

İnanılmaz derecede talepkar olduğu, düzeni sevdiği, düzensizliğe tahammül edemeyeceği, görünüme büyük önem verdiği için, hakaret ünvanını haketti. Bu tür bireyler gerçekten de yanlarından tanınırlar, çok şüphelidirler, dedikodular ve alaylarla korkarlar.

Karanfil (3-11 Eylül)

Adalete, doğuştan sadakat, dürüstlük, kendine güven ve iyi niyetle, mizah anlayışıyla. Karanfil muhafazakar, yeni olan her şeyi sevmiyor. Kendisini bebeğe adayan harika bir ebeveyn olur.

Astra (12-22 Eylül)

Bu tür kişiliklerden içsel parıltı yayılır, o kadar ki onlar hayatı seven, karizmatik ve çekicidir. Mükemmel sağlık ve etkileyici enerji potansiyelleri nedeniyle kalabalıkta göz ardı edilemezler. Aster'ler ayrıca derin ve çeşitli kişilikler.

Heather (23 Eylül - 3 Ekim)

Çözülmesi zor olan çok gizli bir adam. Duygularını dikkatlice kontrol ediyor, takip eden tüm adımları takip ediyor. İltifattan zevk almayı ve şık görünmeyi çok seviyor. Heather Man bilgili, gözlemci, yeni her şeyi seven, cesur, lider yeteneğine sahip.

Camelia (4-13 Ekim)

Genellikle zayıf, güvensiz, şöhretli ve sıkışık bir görüntü yaratırlar, gerçekte macera gibi cesaretleri vardır. Kamelya, gürültülü bir şirketten çok yalnızlık gibidir. Ve inanılmaz derecede gizli, tüm sırlarını açığa vurması pek mümkün değil.

Leylak (14-23 Ekim)

Lila, mükemmel bir arkadaş ve güvenilir bir iş arkadaşıdır. Bu bitkiye atfedilen insanlar, samimiyeti, merakı, büyük coşku ile ayırt edilir. Biraz çocukça, fakat gerektiğinde azami azim ve özveri göster. Yaşla birlikte, büyük bir soğukluk ve despotizm gösterirler.

Frezya (24 Ekim - 2 Kasım)

Onu yenilgiyle korkutmaz, çünkü sebat etmeyi beklemez - eğer gerekirse, arzularını gerçekleştirmek için başının üzerinden geçer. Bu yeteneği işte uygulamak akıllıca bir manipülatör olabilir. Neredeyse her zaman mutlu bir kişisel hayata sahip olmalarına rağmen geç evlenirler.

Orkide (3-12 Kasım)

Genellikle, onaylama armağanı vardır. Orkide batıl inançlı ve kadercidir. Hayatta, "her şeyin yukarıdan önceden belirlendiğinin" kaderi değiştirmeye çalışmadığına inanıyor. Aileye sıkı sıkıya bağlı olan eski nesil, ebeveynlerle iyi ilişkiler içindedir.

Şakayık (13-22 Kasım)

Şakayık, sağlıklı ve güçlü hayati enerjiye sahip, güçlü ve aktif bir kişi olarak tanımlanır. Onlarla kolayca başa çıkabildiği için, sorunlardan şikayet etmemek için kullanılmayan büyük dayanıklılığı zorlaştırır. Genellikle sporda başarıyla uygulanır. Çok yönlü hobileri var.

Glayöl (23 Kasım - 2 Aralık)

Tipik Glayöl halkını tanımak, bir kişi onları "kaderin favorileri" olarak güvenle vaftiz edebilir. Genellikle doğum tarihine kadar çiçek burçlarının diğer tüm belirtileri arasında en büyük başarıyı elde ederler. Ancak bu onların çok çalışmasına ve kendi çabalarına ve hatalarını benimsemelerine yardımcı olur.

Karahindiba (3-12 Aralık)

Neşeli çiçek soğuk kış ve sonbahar rüşvet nefret ediyor. Ama asıl sevdiği ve ilham verdiği şey deniz unsurudur. Doğası gereği, sosyal, hayatı seven bir dışa dönük, fikrini halktan daha fazla seviyor. İşinde - inanılmaz sorumlu.

Lotos (13-22 Aralık)

Bu nilüferlerin saf düşünceleri var, kendi içlerinde samimi ve asil. Dayanıklılık, iç güç ve kuvvetle karakterizedirler, daima adalet seçerler. Mali kaynaklar onun için iyi gidiyor - kural olarak, istikrarlı bir finansal pozisyonu var. Bencillik eğilimli değil, büyük bir nezaket var.

Edelweiss (23-31 Aralık)

Özgürlüğü seven, dürtüsel, tutarsız bir kişilik, rutine, can sıkıntısına ve rutine dayanmayan. Edelweiss Man - cömert, cömert ve bu nedenle çoğu zaman birçok arkadaşı var. İyimserlikle geleceği algılar, başkalarını destekleyebilir.

Bu doğum tarihine göre çiçek burç oldu. Sonuç olarak, tematik videonun izlenmesini sunmak istiyorum:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send