Rüya yorumu

Sağ el kaşıntı: neden kaşıntı avuç içinde, omens, video

Pin
Send
Share
Send
Send


Son zamanlarda, sağ avucum sürekli kaşınıyor. Bir arkadaş paraya diyor, diğerleri bunu bir toplantıya düşünüyor. Bu konuya ilgi duydum çünkü insan eli özel bir bölge. Birçok insan orada enerjisel olarak aktif noktalar olduğunu biliyor ve genel olarak el falı bilimi bize bir insanın geleceğini ve elindeki çizgilerden karakterini tanımayı öğretiyor.

Evet ve psişikler, şifacılar da elleriyle iyileştirir. Geleceği kendimiz inşa ettiğimiz açıktır, ancak kaderin işaretleri de göz ardı edilmemelidir. Bu aynı zamanda olanlar için de geçerlidir. Neyin sağ eli incittiğini daha ayrıntılı olarak düşünün.

Halk omensinin temel anlamı

İnsanlar, sağ el kaşıntıya başladığında, bu paranın ortaya çıkabileceğinin bir işareti olduğunu söylüyor. Muhataplara gerçekten ulaşmak için aşağıdaki işlemlerden birini yapmanız gerekmektedir.

 • Ahşap bir yüzey (belki bir masa) bulun ve avucunuzu bir ağaca sürün.
 • Kaşıntı oluştuğunda, bir banknot veya madeni para al ve tut.
 • Hemen parlak kırmızı bir rengin (para renginin) nesnesini veya bir bez parçasını bulun, yakalayın.

İkinci değer yaklaşmakta olan toplantıdır. Beklenmeyen ve kader ya da önemli olabilir. Elin aktif enerji bölgelerinin, doğru kişiyle toplantı yaklaşımını “hissettiği” düşünülmektedir. Birçoğu yaklaşmakta olan tarihin mutlaka keyifli ve neşeli olması gerektiğine inanıyor. Bu durumda, avucunuzu çizmenize gerek yoktur, tam tersine bir yumruk haline getirin ve cebinize indirin.

Özellikle sağ elinde kaşıntılı parmak bulunan bir kişiyi büyük şans beklemektedir. Ancak çok iyi değerler yok.

Kaba işaretleri

 1. Kaşıntı avuç ucunun kenarından başladığında ve bileği arka tarafından kapattığında dikkatli ve dikkatli olmalısınız. İyi niyetlerden verilmeyecek bir hediye yapmak isteyebilirsiniz. Vazgeçersen daha iyi olur.
 2. Elin arkası kaşındığında, o kadar iyi olmayan bir olay anlamına da gelebilir - para, saf bir yürekten değil bencil motiflerle (örneğin rüşvet veya rüşvet) elde edilebilir.
 3. Sol hurma arka tarafta kaşıntıya başlarsa aynı negatif değer oluşabilir. Aldatıldığınız ve şüpheli bir anlaşma yaptığınız için son derece dikkatli olun. Macera ve para dolandırıcılığına yatkın bir kişiyle sohbet etmek mümkün.

2 avuç içi taradı

Bir avuç (solda) tarandığında, bu durum hoş olmayan bir olaya, bir tür hayal kırıklığına neden olur, ancak aynı zamanda sağda da bir kaşıntı ortaya çıkarsa, o zaman neşeli bir olay gelen belayı etkisiz hale getirir.

İki el bir anda kaşınmaya başlar. Bu durumda sakin olun, çünkü uzun zamandır beklenen ve neşeli çok iyi bir etkinlik bekliyorsunuz.

Çizik sağ avuç - iyi bilinen yorum

Aslında, kolunuzda kaşıntıya başlarsanız dikkat etmeniz gereken birkaç faktör vardır. En popüler değerlerin uzun süredir varlığını daha ayrıntılı olarak analiz edelim.

Kadınlar için

 1. Tarihe dönersek, yüzyıllarca bir kadının ailede ekmek kazanmadığını göreceğiz. Kız için ana şey iyi evlenmek ve aile bütçesini uygun bir şekilde yönetebilmek oldu. Bu nedenle, bir sağ el bir kadını veya kızı kaşıntıya başladığında, bu genellikle servetli bir erkekle tanışacağı anlamına gelebilir.
 2. Günümüzde, sadece gelecekteki bir koca değil, aynı zamanda bir arkadaş, bir iş ortağı olabilir, çünkü modern dünyada kadınlar genellikle şirketler ve firmaların başında iyi para kazanırlar. Doğru avuç kaşıntılı olduğunda - herhangi bir taraftan kar etmeye hazır olun: bu ikinci yarınızın kazancı veya işteki işleminizden elde ettiğiniz kazanç olabilir.
 3. Herkes, kadının sezgisel yeteneklerinin daha gelişmiş olduğunu bilir, bu yüzden böyle bir olay gerçekleştiğinde, her genç bayan veya orta yaşlı kadın, bunun ne anlama geldiğini düşünmesi gerekir. Bir toplantı olacağına dair bir his varsa, haftanın gününe dikkat edin.
 4. Temel değerler: Pazartesi - uzun zaman tanıdık olan kısa bir toplantı; Salı - Uzun süredir tanıdığınız bir erkekle buluşacaksınız; Çarşamba - ciddi bir ilişki içinde gelişebilecek ilginç bir tanıdık bekliyorsunuz; Perşembe - sevilen, belki romantik ve hatta hediye olan bir buluşma; Cuma - toplantı sizin için tamamen beklenmeyecek; Cumartesi - mevcut bir beyefendi veya birinciyle aşk tarihi; Pazar - sizden daha yaşlı, parası ve gücü olan biriyle tanışabilirsiniz.

Erkekler için

Güçlü bir cinsiyet havasında çoğu zaman romantizm üzerine değil, yaşamın maddi tarafındadır. Bu nedenle, doğru avuç içinde kaşıntı yaparken, işe ya da uzun zamandır beklenen bir promosyona bağlı kar anlamına gelebilir.

Ruh eşini arayanlar, bir kız ya da kadın arayışı içinde olan, gelecekte gelini ve metresini evlerinde yapmak istedikleriyle gelecek bir toplantıya işaret edeceklerinden emin olabilirler.

Günün zamanı çok şey ifade ediyor

Avuç içi kaşıntısının gün içinde ne zaman başladığına bağlı olarak, belirli bir olayı ayarlamalısınız. Tam olarak ne anlama geldiğini görelim.

 • El sabah kaşınmaya başlarsa, mesajlar çok iyi olacaktır. Günün ilk yarısı, elinde bir kaşıntı olduğu zaman, bütün mali harcamaların iyi gideceğini söylüyor.
 • Bu, finansal işlemler yapabileceğiniz, sözleşmelere girebileceğiniz, iş yapabildiğiniz ve büyük alımlar yapabileceğinizin bir işaretidir. Yanında iyi şanslar.
 • Finansman almayı düşünüyorsanız, yakında bir de kar olacağından emin olabilirsiniz.
 • Kaşıntı öğleden sonra başladığında, ertesi gün büyük olasılıkla, neşeli bir etkinlik, toplantı ya da finansal kazanç bekliyoruz. Belki de gelecek için planlarla toplantı çok önemli olacak.
 • Elinizi hemen çizmeniz tavsiye edilmez, çünkü şansınızı korkutabilirsiniz. Bir kaşıntıya dayanmak, elini yumruk haline getirmek ve onu öpmek gerekir.
 • İlginç bir işaret, akşamları bir gala etkinliğinde ya da sadece arkadaşlarla birlikteyken ve sağ avucun kaşınmaya başladığında. Etrafınıza göz atmanız ve gözlemlemeniz önerilir - eğer bazı misafirlerin benzer semptomları olduğunu görürseniz, bu, kendinize bağlı olduğunuzu ve ruhları kapattığınızın bir işaretidir.
 • Daha önce özellikle yakın bir şekilde iletişim kurmadıysanız, bu kişiyle daha yakın arkadaş olmaya çalışın, daha önce birbirinizi tanımıyorsanız tanışın. Ciddi bir romantik veya ticari ilişkiniz olabileceğinden, bu kişiyi daha sık görmeye çalışın.

Haftanın gününü ve günün saatini karşılaştırın

Kaşıntı tam olarak kaşınmaya başladığında dikkat ettiğinizden emin olun. Sadece günün değil, aynı zamanda haftanın hangi günü de önemlidir.

 1. Pazartesi günü, küçük bir gelir bekliyoruz, belki de beklenmeyen "kolay" para geliyor. Ama aynı zamanda hızlı bir şekilde ayrılıyorlar. Bu gün, piyango oynayabilir, beklenmedik bulgular mümkündür. Ayrıca, gün arkadaşlarınızla buluşma, kolay iletişim söz veriyor.
 2. Salı - çocukluk veya ergenlik eski dostları ile hatıralar, nostalji ve toplantılar günü olabilir. Avucunuzun içinde kaşıntı sık sık bir borç iade veya gelecekteki iş ortakları ile toplantı anlamına gelir. Bu günde, uzun vadeli iş ilişkileri planlayabilir ve geçmişte defalarca destek olan ve kurtarılan güvenilir insanlarla planlar yapabilirsiniz.
 3. Çarşamba - Eğer el evlenmemiş bir kız için kaşıntılıysa ve hatta sabahları, akşamları bir romana dönüşecek romantik bir tarih veya tanıdık olması muhtemeldir. Çarşamba günü hafif finansal kayıplar olabilir, ancak negatif değiller. Bu, aileniz için tarafınızdan maddi destek, belki de ev için pahalı ve ciddi bir satın alma olabilir.
 4. Perşembe - sabahları kaşınıyor - size yakın bir kişiyle tanışmak için akşamları bekleyin. Konuşma çok hoş olmayabilir, kavgalar ve çatışmalar olabilir. Mümkünse, toplantıyı başka bir güne ertelemek veya tamamen reddetmek.
 5. Cuma - Bu gün, belki de romantik bir beklenmedik bir tanıma şansı var. Ayrıca patrona çağrılabilir ve bir promosyonu ilan edebilirsiniz. Bu günün işareti tam bir sürpriz ve çoğu durumda hoş biri.
 6. Cumartesi - özellikle bu gün dikkatli olun, zahmetli ve telaşlı olmaya söz veriyor. Büyük olasılıkla planlar gerçekleşmeyecek ve planlanan iş toplantıları ödenmeyecek. Ancak Cumartesi günü, romantik düşünceli insanlar keyifli bir akşam ve olumlu duygular vaat ediyorlar.
 7. Pazar, bir sonraki haftaya hazırlanan bir dinlenme günüdür. Eğer arkadaşlar doğaya davetliyse - çekinmeden yerleş. Sessiz bir gün, sevdiklerinizin çemberinde sizi bekliyor. Ancak, avucunuzun içindeki kaşıntı akşamları geç bile durmazsa, hem iş hem de romantik olabilen beklenmedik toplantıların yanı sıra, mali durumunuzdaki haftanın başından itibaren değişmesini bekleyin.

Sonuç

Pin
Send
Share
Send
Send