Rüya yorumu

Bir erkeğin seni sevdiğini gösteren işaretler: bariz işaretler

Pin
Send
Share
Send
Send


Soru: "Bir adamın senden hoşlandığını nasıl anlayabilirim?" her zaman ilgilidir. Maalesef, bazı MCH'ler doğal olarak çekingen ve utangaçtırlar, duygularını açıkça ifade etmezler, bu yüzden gerçek motivasyonlarını zor bir rebus olarak çözmek zorundasınız. Bir sonraki makalede yapmayı önerdiğim şey.

Bir adamın senden hoşlandığına dair işaretler

Bir erkek, yakınlaşma yolunda ilk adımı atan kişi rahatsız olur. Bu nedenle, kadına olan özel ilgisini arkadaşça şaka yapan ya da gösterişsiz kayıtsızlıkla özenle gizler.

Bu neden oluyor? Nedenler çok farklı olabilir: eğitimin özellikleri, başarısız iletişim deneyimi veya karşı cinsle olan ilişkiler. Doğru, hala MCH’den net bir sempatiye işaret eden evrensel işaretlerin bir listesi var. Onları daha ileri götürelim.

Yakın temas gerekir

Bilinçaltı seviyesindeki bir adam, nesnesine daha yakın olmayı hedefliyor.

tapınma. Bu nedenle, günde en az birkaç kez kendinize tehlikeli bir şekilde kendinize yakın bir tehlike olduğunu düzenli olarak fark edip etmediğinizi dikkate almaya değer.

İlgilenen bir meslektaşı teşhis etmek kolaydır, çünkü iş yerinde yakınlaşmanın çeşitli nedenleri vardır: yedek bir kalem isteyin, bir fincan kahve alın, dolaptan kıyafet alın, vb.

Çalışan olmamanız durumunda, sıklığa değil, temasın yakınlığına dikkat edin. Böylece adam, sevdiği kişiyle eliyle dokunmaya çalışacak, sanki kıyafetlerini fırçalama, hayali sopayı kaldırma, paltosunun yakasını sabitleme gibi.

Değiştirilmiş ses

Tabiat Ana, duygularını hissettiğinde (vücudunda, aşık olmanın hormonları aktif olarak üretilir), sesin tınısı değişmeye başladığında böyle bir özellik ortaya koymuştur. "Soğutma" veya kalın notlar eklenmesiyle daha yumuşak hale gelir.

Öyleyse, dikkatli bir gözlemciye dönün ve bu adamın bu şekilde muamele görmesinin yalnızca siz veya diğer insanlarla ilgili olduğunu tespit edin. Başkaları ile olan konuşmalarda benzer notlar olmadığını fark ederseniz, MCH'nin size “düzensiz nefes alması” muhtemeldir.

Aşk bakmak

"Erkekler gözleriyle sevdikleri" sır değil. Bu söylemin biraz farklı bir anlamı olsa da, duyguların üstesinden gelen kişi, sempati nesnesine bir anda her şey netleşecek şekilde bakar. Ancak, MCH'nin görünümünün "kodunu çözme" konusunda zorluklarla karşılaşırsanız, kendiniz için ne sıklıkta yakaladığınızı izleyin.

Ne de olsa, bir erkek sevdiği kişiye bakmanın zevkini tecrübe ettiğinde - mümkün olduğunca sık yapar. Bu, ortaya çıkan duyguları ya da tamamen güçlü bir şekilde büyüdüğünü gösterecektir.

Gizli konuşma

Hava koşullarını tartışmaya başlıyorsunuz ve yakın gelecekteki planları, mesleki başarıları ve başarıları ile tamamlıyor musunuz? Çok iyi bir işaret, bilinçaltı düzeyde bir insan tarafından seçilen bir potansiyel olarak algılandığın anlamına gelir. Bu nedenle, ortak bir gelecek hakkında düşündüğü için sizi planlarına adamak istiyor.

Duraklama varlığı

MCH, ona bakmış bir kadına yakın olduğunda, görünüşte dikkatini dağıtan bilinçsiz bir şekilde endişeli, konuşmasında bir duraklama eşliğinde rüyalarına gider.

kıskançlık

Elbette, henüz bir ilişkiniz yoksa, o zaman gerçek kıskançlık hakkında konuşmak için çok erken. Ancak, eski bir arkadaşınız birdenbire sizi aradığında ya da bir arkadaşınızla sinemaya gitme planlarınızdan bahsettiğinizde erkek arkadaşınızın bir anda savaştığını farketmek zor değildir, ya da başka bir adam size iltifat eder.

Gizli kıskançlık hakkında kaşlarını çatmış, dudakları kıvrılmış, yanaklarda oyuklar ve gergin bir duruş olduğunu gösterir. Ancak kıskançlık, bilindiği gibi, sıfırdan ortaya çıkmaz.

Bir erkeğin bir kadını sevdiği nasıl anlaşılır

Daha ileri gitmeyi ve daha önce bir ilişki kurduysanız, size bir erkek hissi oluşturmayı denemeyi öneriyorum. Bakalım MCH seni gerçekten seviyor mu ve seni gelecekteki eşi olarak görüyor mu?

Ayrıca, yani:

  1. Akrabalarla tanışın. Birkaç kez uyuyacağı bir kız uğruna bunu yapması pek mümkün değil. Ve eğer ailesiyle ortak bir akşam yemeğine davet aldıysanız - güvenle kendiniz için büyük planlar yaptığını söyleyebilirsiniz.
  2. Birlikte çok zaman geçirirsiniz. Yani, yine, sadece seks ile ilgilenmiyor. Siz ikiniz çok yürürseniz, sinemaya, tiyatrolara, sergilere gidin, seyahate çıkın, büyük olasılıkla sizi seviyor.
  3. Gelecek için planlar inşa etmek. Şahsiyetinizin göründüğü ortak bir geleceği planlamak harika bir işarettir. Burada, gelecekteki bir düğün ya da aile hayatından bahsetmiyoruz - belki de sizin seçtiğiniz bir henüz buna hazır değildir. Ancak müşterek tatiller veya büyük satın almalar için yapılan planlar bile uzun vadeli ilişkileri dolaylı olarak doğrulamaktadır.
  4. kıskançlık. Ve bu durumda gerçek kıskançlıktan söz ediyoruz. Bir geceliğine sevişen kız arkadaş ciddi bir iddiada bulunmaz, çünkü zihinsel olarak kendisi zaten başka bir kişinin kollarındadır. Daha güçlü bir cinsiyetin tutkulu bir temsilcisi, mümkün olduğunca iz bırakmadan size sahip olmak istiyor ve elbette rakiplerin ortaya çıkmasına izin vermeyecek.
  5. bakım. Eşiniz kendini kötü hissettiğinde nasıl davranır? Yanınızda küçük bir çocuktan, hap almaktan ve sıcaklığı sürekli ölçmek gibi mi taşıyor? Ya da tam tersi bir seyahat çantası toplar ve yanlışlıkla virüsü yakalayamamak için arkadaşlarla balık tutmaya gider? Birinci ve ikinci durumlarda gerçek duyguları anlamak kesinlikle zor değildir.
  6. Yeteneklerini gösterme. Ve genellikle süper üstün bir şeyden bahsetmiyoruz - sadece aşık bir adam duygularını bu şekilde ifade ediyor. Sizi kendi elleriyle hazırladığı lezzetli bir romantik akşam yemeğinden memnun ediyor, köpeğinizle yürüyüşe çıkıyor ya da dairenizdeki arızaları onarıyor.

Ve şimdi zodyak işareti ile sempatiyi teşhis etmeyi öğreniyoruz.

Nasıl MCH burcu işareti size kayıtsız olmadığını anlamak için

Koç

Bağlılık ve sebat konusunda farklıdır. Özel adil seks ile ciddi şekilde ilgileniyorsa, duygularını gizlemeyecektir. Ateş elementinin işareti, “Ben geldim, gördüm, fethettim!” İlkesine göre açıkça ve baskıyla hareket ediyordu. Koç'un görgü kurallarına uyun - sık sık size sarılırsa, samimi diyaloglara başlar - tam kalbindesiniz.

Boğa

Koç'un aksine, Boğa’nın ilgisini bulmak çok daha zor bir iştir. Dünya takımyıldızı, doğası gereği, aktif eylemleri kabul etmeyen bir yaratıcı olarak hareket eder ve bunun için ilk adımları atmak zordur. Büyük olasılıkla, böyle bir adam veya bir adam, flört etmeden, ayrı konularda sizinle sohbet edecektir. Utangaçlık ve çekingenlik gösterebilir.

Boğa aktif eylemler yapmadığında, yabancı bir “gözlemci” olmakla sempatiğini şu şekilde açığa vurabilirsin: ona doğru bir adım at. Kabul ederse, tam olarak size sempati duyduğu anlamına gelir.

İkizler burcu

Hava takımyıldızının temsilcileri - insanlar inanılmaz derecede duygusal, duyarlı. İkiz Adam mutlu bir şekilde inanılmaz bir maceraya atılacak - yeni duygular. Uzun vadeli kuruma meyilli değil, daha kararlı davranmayı tercih ediyor.

kanser

Moon Kerevit doğada çok gizlidir. Fakat başkalarının deneyimlerini ve duygularını kolayca okurlar. Bu işaretin bir adamı, bir ilişki içinde inisiyatif alabilir, ancak seçimini uzun süre önceden analiz edecektir. Aşık, farklı sersemlik ve açıklık.

Aslan burcu

Aslanların “hayvanların kralları” gibi davrandığı hiçbir şey için değildir, aralarında pasif olarak oturmak onların kaderi değildir. Güzel davranışlar, değerli hediyeler, kişisel hırs ve diğer romantizm tezahürleri yardımı ile sevilenleri fetheden fatih olarak hareket etmeyi tercih ederler.

Sevgi aleminde, Aslanlar duygularına göre hareket eder. Azim gösterirler, ancak diğer yandan reddedilmekten korkuyorlar. Ve bu MCH'nin sempati haline geldiğinden şüphelenmek, eğer sizi önemserse, başkalarının saldırılarından koruyabilir.

Başak burcu

Başak açıkça davranıyor ama çok yetenekli. Yasaklı bir roman senaryosu değil, büyüleyici bir duygusal macera ile gelecek. Erkek cinsiyetinin yaşamında, Başak burcu belirgin bir şekilde hareket eder, ancak aşk meselelerinde duyguları daha fazla yönlendirilir. Kendisini çeken özel insanla orta derecede iletişim kuracak, onun ilgisini çekecek, böylece toplumundan bıkmayacak.

Terazi burcu

Ölçekler, herhangi bir biçimde sorumluluk almaktan ve seçim yapmaktan hoşlanmıyorlar. Aşk hayatında bu işaretin bir temsilcisi, karşı cinsi fethetmenin temellerini bilen tutkulu bir adamdır. Gerçek niyetini gizlemeyecek, ancak her şeyi kızın kendisi aramaya başlayacak şekilde sağlayacak.

Akrep burcu

Akrep adam, erkeklik, gurur, otorite ile ayırt edilir ve korkunç bir sahibidir. Kızı sevmesi, bazen entrika ve ipucu unsurlarını kullanarak açıkça göstermeyi tercih ederdi. Fakat uzun flört etme eğiliminde değil, hemen eşini tutku ve duygu dünyasının aydınlık dünyasına çekiyor.

Yay

Ateş Elementlerinin Karizmatik takımyıldızı. Yay, kendine inanır ve sevdiği kızı kolayca fetheder. Bunu kişisel çekiciliğin, çekiciliğin, doğasının çok yönlülüğünün ve yeteneklerin gösterilmesinin tezahürleriyle yapar.

Yay burcularının büyük bir grubun bile ilgisini çekmesi çok zor değil, bu yüzden “tek kurban” ağlara zekice hızla inanılmaz bir şekilde yerleştirdikleri ağlara giriyor.

Oğlak burcu

Oğlak adamları, inanılmaz bir özveri ve sorumluluk ile karakterizedir. Fakat iç dünyalarını başkalarına göstermeyi sevmiyorlar. Bu nedenle, Oğlak burcu için sempati nesnesi haline geldiğinizi bulmak oldukça zor.

Büyük olasılıkla, sizinle gizli ve dostane bir tarzda iletişim kurmayı tercih edecektir. Manevi işkencelerini size açıkladığına dikkat etmeniz gerekiyor - o zaman onun ruhuna battığınızı biliyor olabilirsiniz.

Kova

Takımyıldızının güçlü cinsi Kova değişken bir yapıya sahiptir, bağımsızlık, savurganlık ve dürtüsellik ile ayırt edilir. Kova'dan, aynı zamanda yeterince sağduyu gösteren mükemmel bir romantikci ortaya çıkıyor. Aşık olduktan sonra, kendisini büyüleyen kişinin yerini aktif olarak aramaya başlar.

balık

Balıklar yavaşça toprağı araştıracak, yavaşça sempatik bir bayana kartları açacak. Başarısızlıktan çok korkuyorlar, ama aynı zamanda güvenle ve amaçlı olarak ilişkiler kuruyor ve geliştiriyorlar. Gerçek tutumlarını arkadaşça olarak verebilirler, sanki yanlışlıkla başka bir önemli olup olmadığını öğrenirler.

Özel konuları etkilemeden iletişim kurma konusunda temkinli ve saygılı olacaklar. Ancak, kızın inisiyatifinde açık bir konuşma başlarsa - müstehcen detaylardan kaçınarak onu destekleyecektir.

Umarım, şimdi belirli bir MCH'yi sevdiğinizi anlamanız kolaylaştı. Ayrıca gereksiz değil tematik bir video olacaktır:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send