Rüya yorumu

Bir rüya gördüm: çeşitli rüya kitapları için uykunun yorumlanması

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden dolu ve diğer felaketlerin hayalini kuruyorsun. Dolu - her zaman bir sürpriz, yuvarlak buz gökten servis sıcak bir günde, dolu dolu bir fırtına, bir yağmur fırtınası eşlik eder. Dolu bitkileri ve hatta binaları yenebilir, hasatı mahvedebilir. Bir rüyadaki dolu değerlerinin tehdit edici olması gerektiği anlaşılıyor. Bununla birlikte, dolu, oldukça iyi bir yenilenme, iç fırtınanın ve karışıklığın belirtisidir.

Dolu temel değerleri

Ticari faaliyetlerde bulunan insanlar için, bir rüyada dolu görmek - önemli kayıplara. Ancak yaratıcı meslekler için dolu olması, finans alanında olmasa da, tam tersi anlama geliyor. Soğutma, buzlu duşlar bilincin netliğine katkıda bulunur, yanlış yollardan kaçınır ve yeni bir yol bulur.

Dolu demek, yanılsamalarla yüzleşebileceğiniz ve hayatınızdaki yeni bir üretken bölüme başlayabileceğiniz anlamına gelir. Dolu, fırtına - sıradışı, doğrudan bir kader müdahalesinin güçlü belirtileri. Sadece güçlü istekli insanların bir rüyada dolu görebildiğine inanılmaktadır.

Rüyada yağmura yağmura ve şimşek eklenirse, elementlerin şiddeti ciddi bir uyarı çağrısı anlamına gelir. Kısa süreli dolu, güvenli ve rahat bir barınakta beklenebilir. Ancak dolu, çok uzun süre devam ederse, kapana kısılmış olabilirsiniz.

Bir tuzağın doğal sebepleri olabilir - kader hareket etmenizi önler ve dolu hareketleri her hareketle incitir. Belki de tuzak, kötü isteklilerin eseridir. Dedektörler, burnunuzu güvenli bir tavanın altından dışarı çıkarırsanız, dolu olacağınıza ikna olabilirler. Zor bir durumdan doğru olanı bulmamız gerekiyor. Dolu olması durumunda, esprili, karmaşık ve düşünceli tuzakların tehlikesini dikkate almak zorunludur.

Hayal kitabına göre dolu ne demek

 • Pratik İngiliz rüyası kitabı, selamlamanın bahçıvanlara ve bahçıvanlara üzüntü vaat ettiğini söylüyor. Sevgi dolu çiftlerde, doğrudan ve basit bir çözümü olmayan çatışmalar mümkündür. Yerinde kalamazken herhangi bir eylem olumsuz yönde değerlendirilebilir.
 • Doğu rüyası kitabı hızlı bir ödül yalancı vaat ediyor. Aynı zamanda iyi ve dürüst insanlar için güvenli dolu. Ayrıca, hayal kırıklığına uğramış planların sonucu olarak hayal kırıklığına uğramanız da olasıdır.
 • Bir kadın rüya kitabı, özellikle sevgi ve aile konularında büyük mutluluk vaat ediyor. Şöminenin yanında bir süre rahatlayabilir, örme ve diğer yavaş hareketleri yapabilirsiniz. Kızarıklık yapmayın.
 • Dream Miller, dolu bir kasırgadan veya evin penceresinden dolu olanları izleyenlere refah vaat ediyor. Belki eski borçların iadesini beklemelisin, senin yüzünden beklenmedik ödemeler, primler.
 • Erotik bir rüya kitabında dolu, fırtınalı, pervasız bir romantizm değil, dedikodu tehlikesi demektir. Uzaklaşın, ama kafanızı kaybetmeyin ve halka açık yerlerde veya görülebileceğiniz yerlerde aptalca şeyler yapmayın. Önemli olan - erotik fantezilerinizi sivil protesto eylemleriyle veya hayvan hakları mücadelesiyle birleştirmeyin. Eğer sloganlarla kareler arasında çıplak koşmazsan, her şey yoluna girecek ve zor anları zevkle hatırlayacaksın.
 • Dolu kadınlar için boşuna umutların ve mantıksız planların enkazını heceleyebilir. Net ve düşünceli stratejiler etkilenmeyecektir.
 • Veles'in rüya kitabı, rüyada dolu olmakla ilgili bir sorun olacağını söylüyor. Başkalarının işlerine karışmama, başkalarının sorumluluğunu almamaları önerilir. Artık tamamen yararsızsın.
 • Rus rüyası kitabı bu dolu inanıyor - büyük şans. Belki de kader mutlu bir dönüş yapacak. Gerçekten, eğer korkmuyor ve dolu dolu geçiyorsanız - her şey yoluna girecek. Dolu uzun değildir, çok fazla alan işgal etmez. Kendinizi dolu dolu bir alanda bulursanız, onu bırakmak en iyisidir.
 • Freud'un rüya yorumu, yabancı bölgelere girdiğiniz ve yavaşlamanız gerektiği konusunda uyarıyor. Muhtemelen, çok kibirli davranıyorsun ve dedikoduya neden oluyorsun. Freud, bir rüyayı selamlamayı ahlaki bir davranış belirtisi ve ahlaki açıdan hiçbir önemi olmadan çok sayıda aşk ilişkisi olarak görür. Bu tür görüşlerin de var olma hakkı vardır, ancak toplumda tam olarak tanınmak istiyorsanız, onları gizlemek ve göstermemek daha iyidir. Belki de zaten kötü söylentileriniz vardır.

Bir rüyada dolu hareketler

 • Dolu çatısını çalıyor - bir sürü küçük arıza.
 • Küçük dolu - grup - ilişkileri serinletmek için.
 • Dolu yağıyorsa hasat - finansmana özen gösterin. İhmal nedeniyle olası para kaybı.
 • Yolda bir araya gelen dolu, olumsuz anlamlar taşımaz. Bunlar sadece zor kararları engellemeyeceğin korkuların. Gücünü test et.
 • Bir rüyada kuvvetli dolu olmak, zor karakterli ve buzlu kalpli bir kadın anlamına gelebilir. Çekici ve tehlikeli, muhtemelen ticari.
 • Sokakta büyük dolu taşlar toplayın - cesaretiniz bir ödülü hakediyor olabilir.
 • Yeterince güçlü veya yaratıcı düşmanlarınız varsa, dolu, düşmanların neden olduğu bir dizi başarısızlık anlamına gelebilir.

Sonuç

Bir rüyada dolu görüyorsanız, panik yapmayın ve dikkatli olun. Dolu harika. Tüm kurnaz unsurlara rağmen, hayatınız yenilenecek, uzun zamandır devam eden sorunlardan kurtulabileceksiniz. Hayatta haber ve güncellemeleri bekliyorsanız, dolu, ihtiyacınız olan şey. Kendinizi korkutmanıza ve aldatmanıza izin vermeyin.

Öğe ciddi değil öfkeli. Tehlikelerle tanışmaktan çekinmeyin, korkmayın. Büyük olasılıkla, durum hayal ettiğiniz kadar kötü değildir. Bakış açınızı değiştirin ve diğer taraftaki sorunlara bakın. Testi eğlence olarak kabul etmeye çalışın. Bu, elementlerin isyanının üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Korkusuzluk ve sağduyulu - bir çıkış yolu bulmak için sizin için yararlı olacak nitelikleri.

Pin
Send
Share
Send
Send