Rüya yorumu

Bir erkek çekmek ve onu korkutmak nasıl

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir erkek çekmek, onu sadece kendini düşünmeye zorlar mı? Kızlar ne sıklıkta böyle bir soru soruyor, doğru cevabı bulmaya çalışıyorlar. Bu yazıda, karşı cinsin çekim püf noktalarından bazılarını ortaya çıkarmak istiyorum.

Erkekleri çekmek için kurallar

Elbette, kadınlıkta standart olmayı hayal etmeyen ve her zaman erkeklerin dikkatini çekecek bir kadın yoktur.

Bunun seninle ilgili olmadığını düşünüyorsan bile - bulaşıkları temizlemek için acele etmene gerek yok. Aslında, erkek cinsiyeti sık sık kendisi için örnek bir model güzellik değil, başka bir şey seçer. Tam olarak ne? Bunu çözelim.

Bakımlı görünüm

Burada, 90-60-90 arasındaki ideal parametrelerden değil, bakımlı bir görünümden bahsediyoruz, kızın kendini sevdiği ve kendine iyi baktığı açık olduğunda. Bu, temiz, sağlıklı saç, sağlıklı cilt, taze nefes, zamanında manikür, pedikür ve epilasyon içerir.

Elbette, kıyafetleri unutmamalıyız - çünkü erkeklerin yakından ilgilendiği bir şey. Deliklerin veya asılı dişlerin olmaması için, temiz, özenle ütülendiklerinden emin olun.

Bir kız için en iyi kıyafet bir elbisedir, içinde herhangi biri kadınsı ve dokunaklı görünecektir. Ona ortalama bir topuktan bir çift ayakkabı eklemeli ve elbette iyi seçilmiş aksesuarları unutmayınız. Giysilerde, avantajlarınıza odaklanmanız gerekiyor: uzun bacaklar, eşek arısı bel, yemyeşil göğüs ve kusurları görsel olarak düzeltmeye çalışın.

Özgüven

Bir kız ne kadar güzel ve bakımlı olursa olsun, kendine özgü bir özerkliği yoksa erkeklerin dikkatini çekme çabaları başarısız olabilir. Gerçek şu ki, bilinçaltı düzeyindeki AÇS, karmaşık "gri fareler" i değil, özgüvenleri yüksek olan kadınları seçiyor.

Sadece hayallerinizdeki bir insanın size geldiğini, sizinle bir konuşma başlattığını ve kaybolacağınızı, utandığınızı ve bir tür saçmalık yaşamaya başladığınızı hayal edin. Tabii ki, ilk izlenim geri dönüşümsüz bozulacak.

Bu nedenle, yalnızca kendinize dikkat etmek değil, aynı zamanda kendine güven üzerinde çalışmak da önemlidir. Bu amaçla, en çok etkilendiğiniz yöntemleri kullanın (bir psikologla bireysel çalışma, özgüven eğitimi, meditasyon vb.).

Ayrıca kendinden emin bir kızın etrafındaki dünyaya her zaman olumlu baktığını, daha çekici ve çekici göründüğü için iyi duyguları yaydığını da unutmayın.

Güzel konuşma

Erkekleri kendine çekebilmek için okur-yazar ve güzel konuşma sanatında ustalaşmak önemlidir. Kolhoz köyü yakalama şifreleri veya küfürlü sözlerin kullanılması, MCH'yi bir kültür şokuna sokmak ve sizi düşünmeden kaçmak için garantilidir.

Kültürel, kibar ve ilginç iletişim becerilerini geliştirmek için yapmaya değer. Elbette, bir suçlu veya okuma yazma bilmeyen bir kişiyle görüşmeyi hayal etmiyorsanız. Müstehcen dilin ipuçlarını atın.

gülümseme

“Bir gülümsemeden herkese daha parlak olacak ...” - ünlü çocuk şarkısında böyle söylenir. Ve gerçekten, gülümsedikten sonra, etrafınızdaki dünyayı dönüştürmeye başlarsınız, onu pozitif bir dalga haline getirir, diğer insanlara harika ruh halinizi gösterir.

Ek olarak, bir erkeğin kasvetli, kızgın bir yüz ifadesi olan bir kıza yaklaşmaya karar vermesi de çok olası bir ihtimal değildir - peki ya çok üzüldüğü için ona bir şey olmuşsa? Açık ve parlak bir gülümsemeyi, dikkat çekmek, size gelmeyi motive etmek ve sizi bu kadar neyin memnun ettiğini bulmak için çok büyük bir şans.

İlginç muhatap

Tüm insanların kendi çıkarları vardır. Tabii ki, kadın ve erkek hobileri fark edilir derecede farklıdır; bu da toplantı sırasında dikkate alınmaya değer. Adam manikür, ağda, kedi vb. Hikayeleri dinlemekle ilgilenmiyor.

Öte yandan, sizler, bir priori, anlamadığınız şeyler hakkında konuşmanız çok da önemli değil - arabalar, bilgisayar cihazları, spor beslenme ve bunun gibi şeyler. Ancak, bu tür sorular için erkekten tavsiye isteyebilirsiniz: böylece ona bir uzman ve bir öğretmen gibi hissetmek için mükemmel bir fırsat vereceksiniz. Ve bu sadece özgüvenini geliştiremez ve ruh halini iyileştiremez.

İnisiyatif ol

Kendine güvenen kadınlar havayı “deniz kıyısında” beklemiyorlar ve bazen inisiyatif ve kırılgan ellerinde oluyorlar. Sebeplerden dolayı (örneğin doğuştan gelen utangaçlık) ilk adımları atmakta zorlanan belli bir kategori var. "Boynuzların boğasını" alıp hareket etmeye başlamanın bir nedeni değil mi?

Kızın yüksek bir kulede oturması ve bir şövalye ya da şairin kendisine gelmesini beklemesi gereken zamanlar çoktan geride kaldı. Ve şimdi adil seks istediğini alır ve eski önyargılarda kaybolmaz.

Tabii ki, her şeye saygı gösterilmeli - en azından bir ilişkinin ilk aşamalarında, dikkatinizi baştan aşağıya uyuyan bir adam uyuya kalmamalısınız. Evet, bazen çekingen davrandığı için değil, sadece bu tür manevi dürtüleri deneyimlemediği için, MCH'nin hareket etmemesi faktörünü göz önünde bulundurmaya değer.

Övgü öğrenmek

Bir adamı iyi bir iltifat yapmak onun gözlerine fazladan puan eklemektir. Ana şey, ince, göze batmayan bir biçimde yapmaktır. Örneğin, kişisel nitelikleri (mükemmel mizah, dünyaya ilişkin olumlu algı, dakiklik, etkinlik) vurgulayabilir veya mesleki başarılarına hayran olabilirsiniz.

Bunlar bir erkeği nasıl etkileyeceğine dair ipuçlarıydı. Fakat tam olarak yapmamanız gereken şey daha fazla bilgi edinmek.

Antirekomendatsii

Daha güçlü seks ile popüler olmaya çalışan bayanlar genellikle kendilerini hiçbir zaman çekici olmayan bir ışık altında açığa vurmaktan çekinmezler. Aşağıda, bir erkeğin sizi en baştan sevmeme nedenini ve tam olarak ne yapmamanız gerektiğini açıklayan bir açıklama bulunmaktadır.

Lecherous davran

Evet, erkekler genellikle bir gecelik seks yapmak isteyen genç bayanları "gagalar". Ama bu gerçekten amaçladıkların mı?

Kaba olmak

Halka açık bir striptiz yapmak, yabancı bir MCH ile samimi bir dans kulübünde dans etmek veya başka benzer şeyler yapmak sizin için zor değilse, düşünmelisiniz - iyi bir adam sizin yönünüze ciddi niyetlerle bakacak mı?

Gülünç görünüm

Garip bezlerle yürümek, saçınızı mor boyamak, dövme yapmak ve pirsing yapmak, Cadılar Bayramı gibi makyaj yapmak, abartılığın bir tezahürü, dikkat çekmek için bir istek. Doğru, büyük olasılıkla, daha güçlü seks için sadece kahkaha veya pişmanlığa neden olacaksın, diğer duygulara değil.

Korkunç davranış

Küfür etmek, uygunsuz bir şekilde yüksek sesle konuşmak ve gülmek, çılgın bir insan gibi davranmak, ilişkileri çözmek, MCH ile alay etmek - bunlar en kısa zamanda “bacaklarını yapmak” için motive eden eylemlerdir.

Erkeklerin ve erkeklerin dikkatini çekmeyi öğrenmek için listelenen önerileri dinlemeye değer. Ve bagaj bilgisini artırmak için size daha fazla ve video izlemenizi öneriyorum:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send