Rüya yorumu

Hangi muz rüyaları: rüya tahminleri

Pin
Send
Share
Send
Send


Muz hayallerini nasıl bulabilirim? Hayali ayrıntılı olarak hatırlamak ve bu makaleyi okumak için yeterlidir. Kendim için kullandığım en iyi rüya kitaplarının tahminlerini sizin için topladım.

Freund'un Rüyası

En sıradışı rüya kitaplarından birinin yazarı olan Sigmund Freud, muzların bir muğlak sembolü olduğuna inanıyordu. Bu nedenle, yorumları esas olarak seks ile ilgilidir.

İşte terapistin öngörüleri:

 1. İnsanın yemek istediği olgun ve güzel bir meyve, samimi yaşamda sorun yaşamadığınızı belirten bir işaret olarak hayal eder.
 2. Olgunlaşmamış muz, yeşil ve neredeyse yenmez, hayalperestin birçok tatmin edici cinsel arzuya sahip olmadığını gösterir. Eğer bir rüya bir adamı hayal etmişse, kendisinden ve onun erkek çekiciliğinden emin değildir.
 3. Açgözlülükle muz yemek, hayalperestin aldatıcı bir cinsel yaşama sahip olduğunun ve cinsel ilişkileriyle ilgili olamayacağının bir işaretidir. Sorun yaşamaması için daha fazla ayrımcı olması gerekir.
 4. Freud ayrıca kadınların neden muz hayal ettiğini de söyledi. Onları zevkle yerse eşi onu tamamen cinsel olarak tatmin eder. Uyum onların samimi ilişkilerinde hüküm sürer.
 5. Rüyada bir muzun temizlenmesi - hayalperest bir çok unutulmaz izlenim verecek romantik bir tarih için. Rüya bu toplantının beklentilerini ve zevk beklentisini yansıtıyor.
 6. Çürük veya olgunlaşmış, yenmeyen meyveler bir uyarı işaretidir. Bir doktora danışmak ve üreme organlarını kontrol etmek gerekir. Belki hayalperestte bir tür genital hastalık ortaya çıkmaktadır.

Ezoterik rüya kitabı

Bu hayal kitabının yazarı Elena Anopopova'dır. Tahminleri, bilinçsiz kişiyi daha iyi anlamaya, gizli arzularının ne olduğunu, potansiyelinin yönlendirildiği yeri bulmaya yardımcı olur. Bu yorumlar sayesinde, bir sezgiyi geliştirebilir ve yaklaşan olayları hissetmeyi öğrenebilir.

İşte onun tahminleri:

 1. Hayalinizde lezzetli ve iştah açıcı bir muz var - gerçekte, cinsel arzularınızın daha açık bir tezahürüne ihtiyacınız var. Bunları bastırmaya gerek yoktur, aksi halde er ya da geç, toplam memnuniyetsizlik duygusunu "örtür".
 2. Bir sürü lezzetli sarı meyve, hızlı ve kısa ömürlü bir olayla başlayabileceğiniz çok hoş bir erkekle tanışmayı vaat ediyor. Uzun bir süre boyunca sürmeyecek, ancak birçok olumlu duygu verecektir.
 3. Bir rüyanda, birisinin sizden başka bir muz olduğunu gördüyseniz, yakında çevredeki erkeklerden biri size sempati göstermeye başlayacaktır. Sana uzun süre gözler koydu, ama uzun zamandır ilk adımı atmaya cesaret edemedi.
 4. Tatsız bir muz yaşayacağınız olumsuz duyguların hayalini kurar. Ve onlardan yalnız geçmek zorunda kalacaksınız, çünkü kederinizi kimseyle paylaşamazsınız.
 5. Gerçekte bulunmayan olağandışı renkteki egzotik muzlar çatışma ve kavga hayalleri kurar. Skandalların başlatıcısı iç çevrenizden bir insan olacaktır. Durumun felaket ölçeğine ulaşmaması için uzlaşmalar bulmaya çalışın.
 6. Eğer bir maymun sizden kaçarken, elinde bir muz tutuyorsa, gerçekte aşk maceralarını beklemelisiniz. Tecrübe ve olayların çalkantılı bir maelstromu tarafından ele geçirileceksiniz. Olanları analiz etmeye çalışmayın, ancak koşullara uyun.

Aile rüyası

Bu rüya kitabının tahminleri çoğu durumda aile hayatı ve akrabaları ile olan ilişkileriyle ilgilidir.

İşte yorumlar:

 1. Muz seçtiğiniz birini sembolize eder. O güvenilir ve sizin için doğrudur, ona güvenebilirsiniz. İlişkide çatışmalar ve yanlış anlamaları önlemek için kıskanç olmamaya ve artık ondan şüphelenmemeye çalışın.
 2. Hevesle bir rüyada muz yerseniz, o zaman gerçekte karar vermeden önce başınızı açmanız gerekir. Sık sık kendiliğinden hareket ettiğiniz için, duyguların etkisiyle, kendinizi çok sıkıntıya sokma riskiniz vardır.
 3. Çürümüş ve yenmeyen meyveler uyarıyor: İhtiyacınız olmayan bir işe enerji ve güç harcıyorsunuz. Gelecekte daha umut verici olacak ve iyi temettüler sağlayacak başka bir hareket tarzı seçilmesi gerekmektedir. Çizginizi bükmeye devam ederseniz, sadece zaman harcamakla kalmaz, birkaç arkadaşınızı da kaybedersiniz.
 4. Bir muz korusunda yürümek, aşık olduğunuz için çok şanslı olduğunuzu gösterir. Eğer henüz bir ruh eşiyle tanışmadıysan, sadece Evrene olan niyetini ifade et. Ve çok yakında yaşamınızda uygun bir adam belirecek.
 5. Sepet içinde muz toplamak - inanılmaz bir finansal başarı. Hayatınız boyunca kelimenin tam anlamıyla ince havadan para kazanabileceğiniz bir dönem var.
 6. Muz kabuğu, aksine, finansal aksilikler rüyalar. Çok büyük bir para kaybı olacak, bu yüzden önceden bir güvenlik yastığı hazırlamak daha iyidir.

Kadın rüya kitap

Bu rüya kitabının tahminleri sadece kadınlar içindir.

İşte onlar:

 1. Muzlar, bir hobiye ya da kesinlikle dikkatinize değmeyen bir insanla zaman geçirmeyi hayal ediyor. Çevremizdeki gelişiminizi ve ilerlemenizi engelleyen insanlardan kurtulmak için dikkat odağını diğer, daha umut vaat eden faaliyetlere kaydırmak gerekir.
 2. Ayrıca, muzlar bazı önemli olayların arifesinde büyük sıkıntıların hayalini kuruyor. Uzun bir süre çok yorucu olan birçok küçük sorunu çözmek zorunda kalacaksınız.
 3. Olumsuz bir işareti - mutsuz muzlar vardır. Gerçekte, size yüklenen yükümlülüklerin üstesinden gelmek için zamana sahip olmak için tekerleğin içindeki bir sincap gibi dönmeniz gerektiğini söylüyor. Ancak umutsuzluğa kapılmayın - zor bir dönem çabucak bitecek. Sadece sabırlı ol ve senden gerekli olanı yap.
 4. Çürük ve şımarık meyveler işlerini kaybetme ya da işlerinin tamamen çöküşünü hayal eder. Sizi mutlak bir umutsuzluk durumuna sürükleyebilecek bir kriz dönemi olacak. Normal hayata dönmek çok güç alacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send