Rüya yorumu

Çocukları hayal etmek: Popüler rüya kitaplarının detaylı bir yorumu

Pin
Send
Share
Send
Send


Çocuklar ne hakkında rüya görüyor? Çocukları hayal ediyorsanız - rüya kitap bu soruya kısa bir cevap vermeyecektir. Çocuklarının hayal ettikleri, yaşları, cinsiyetleri, sayıları, görünüşleri ve konaklama yerlerinin önemi.

Uykunun genel yorumu

Çocuklar hakkında bir rüya uyarıyor: hayatınızdaki önemli olaylar geliyor. Olabilecekleri: iyi ya da kötü, bir rüyada görülen en küçük detaylara bağlıdır.

Hayaller küçük yeni doğmuş çocukları için veya doğmamış çocukları için anksiyete yankıları olabilir, fakat halihazırda bebeği doğurur. Bu durumda, deneyimlerinizin sadece ayna görüntüsüdür.

Fakat planlarınız hamilelik meselesini ele almıyorsa ve çocuklarınız uzun zamandır yetişkin aile bireyleriyse, bu durumda rüya nedir? Hayallerin her tercümanı, hayallerinizdeki çocukların görünüşünü, yaklaşmakta olan hoş olaylar ve sizin için hayat tarafından hazırlanan her türlü sürprizler için bir zil olarak görmez.

Bu tür rüyalar büyük bir sürpriz, haber ve hatta kedere gelebilir. Her şey çocuğun uykunuzda olduğu şartlara bağlıdır. Çıplak olsaydı - sorun yanınızda yürüyor. Bir çocuk bir rüyada evlatlık edinirse, hayatınız iyileşir. Kaderinizi terk ettiyseniz, keder sizi kısa sürede ele geçirir.

Yetişkin bir erkek bir bebeği bir rüyada görür - hayat, ortaya çıkan engellerin üstesinden gelmesine söz verir, ancak dışarıdan yardım almadan onlarla kolayca başa çıkabiliyor ve başa çıkabiliyor. Neşeli çocuklar ailedeki çatışmaları hayal ederler.

Önemli ve seks hayal kurmuş bebek. Çocuk, sağlıklı ve neşeli rüyalar hayattaki değişiklikleri daha iyi hale getirir. Kızım - yakında çok şaşıracaksınız. Farklı cinsiyetteki birçok çocuğu görmek için - arkadaşların yardımına güvenebilirsin.

Bir erkek için, kucağında tuttuğu bebeğin hayali, beklenen sürelerden daha erken bir zamanda önemli bir işin tamamlandığının bir işaretidir. Saklamıyorsanız - başarısızlık davanın tamamlanmasından önce kavrayacaktır. Ayrıca başarısızlık hasta çocukları rüyalar.

Ayrı olarak, uykunun iyi tahminlerine odaklanın:

Rüyada, küçük kıza yardım ettiler - üzerine düşen zorlukların üstesinden gelinebilir. Hayal edilen ikizler peygamberlik mutluluk ve çiftlere uyum ve yeni ciddi ilişki - tek. Rüyada yabancı bir çocuk başka bir bebekle oynadı mı? Böyle bir rüya mutlu bir aile yaşamını öngörür.

Eğer bir çocuğu bir rüyamda kaybettiyseniz, uzun zamandır onu aradınız ve sonunda buldum - iş dünyasında başarılı, mutlu ve başarılı günlerde başarı garantilidir. Büyük başarı, birçok çocuğun olduğu bir rüya vaat ediyor. Özellikle de mutlu ve oynadılarsa. Çocukların uyku yorumlanması için çeşitli seçenekleri düşünmeyi öneriyoruz.

Gustav Miller

 • Hayalindeki güzel çocukları görmek: refah, zaten var olan zenginliklerin çarpımı, tüm girişimlerde başarı.
 • Eğer bir rüya bir annenin rüyasındaysa ve çocuğunu hasta görüyorsa - sağlığı acı çekmeyecek, önemsiz şeyler için endişelenmeniz gerekecek.
 • Özel bir iyilik, çocuk öğrencileri ve iş yapan çocukları görmüş olanları beklemektedir.
 • Çocuğunuz umutsuzca hasta veya ölü olduğunu hayal etti - gelecekte hayal kırıklığına uğrayacak ve hayal kırıklığına uğrayacak, endişelenmeleri gerekecek.
 • Çocuklar gözyaşları dökmek - bela tehlikesi altında olacak, kaygı kalıcı olabilir, arkadaşlar sizin için bir bıçağı keskinleştiren arkadaşlara dönüşürler.
 • Çocuklarla oynarken bir rüyada görmek çok yararlıdır - tüm çabalarda refah sağlanır.

Rüya kitabındaki çiçekler, çocukların hayallerini ele alır.

Çocuk çirkindi, sana karşı dava açmak mümkündü. Eğer çocukları okşama ve öpüş rüyasında, yaşamda sessiz bir dönem bulacaksınız. Güzel çocuklar büyük neşe duyuyor. Yenidoğan hayal bebekler refah vaat ediyor.

İngilizce rüya kitabı

Bir çocuk evlenmemiş bir kadının hayalini kuruyorsa, aldatıcılara karşı dikkatli olmalıdır. Bir aile çocuğunun bir hayali vardır - uzun zamandır beklenen bir hamileliği bekle. Eğer gerçekte çocuğunuz hasta ise ve ölümünü bir rüyada gördüyseniz - hızlı bir iyileşme uzak değildir. Bir rüyada çocukluğunuzu hayal ettiyseniz, tüm ev işlerinde ve işlerde taşıyacaksınız.

Rüya Vanga

 • Kendinizi bir rüyada bir çocuk olarak gördüyseniz - davranışınıza uyacaksınız.
 • Birçok çocuk, gece boyunca ortaya çıkan çok sayıda problemi çözmeyi hayal eder.
 • Üzgünüm ve ağlayan çocuklar çok kötü bir işaret. İnsanlık tehlikede olacak: savaş, talihsizlik, sevdiklerinin kaybı gelecek için gerçek bir olasılık olabilir.
 • Sakat çocukların rüyası - sağlıklarının bir hatırlatması. Kötü alışkanlıklar fayda sağlamaz ve onlardan kurtulmanın zamanı gelmiştir.
 • Bir rüyadaki çocukları aramak - zor bir durumdasınız. Küçük şeyler çözmesine izin vermeyecek.

Bütün aile için rüya

Çocuk rüya gördü ve sen onu emzirdin - misafirler birden inerler. Çabalarınızda olası zorlu başarı. Bir sürü çocuk kadını mı hayal ettin? Yaklaşan eski dostlar toplantısı ile ilgili çok fazla sorun olacak.

Aç bir çocuk yemeği verdiğiniz bir rüya, iyi bir kazanç sağlayan yeni bir iş hakkında uyarır. Bir rüyada çocuklar nasıl konuşulacağını bilmiyorlardı - dedikodu kurbanı oluyorlardı. Çocuk bir kıymayı sürdü ve sen ona yardım etmeyi başardın - işteki birçok soruyu çözdün ve sıkıntılar seni atlatacak.

Hasta bir çocuğu bir rüyada görmek - yolunuzda sıkıntı çekmek, bu da gelecek için planlarınızı engelleyebilir. Hasta bir bebeğin doğumu, uyuyan bir kişinin hastalığını hayal eder, onu hastanede gördüler - nahoş haberler gelecek.

Ağlayan çocuklar gerçekleştirilemez rüyalar görür. Çocuk her şeyden memnun ve neşeyle parlıyordu - sadık sevgili için bekleyin. Rüyada çocuklarla hemşirelik aldatma ve arkadaşlarına ihanet düşleri. Sisif emek, rüyada çocuğa bağıranları bekliyor.

Yirmi birinci yüzyılın rüya kitabında uykunun yorumlanması şöyledir

Pin
Send
Share
Send
Send