Rüya yorumu

Ana rüya kitabında başkasının evi hakkında bir hayaliniz varsa ne anlama geliyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Bir başkasının evinin hayallerini anlamak için, temel değerlerle uğraşmak zorundasınız. Bir yandan, yabancı bir ev her zaman bir macera, bir arayış. Öte yandan - macera her zaman hoş değil.

Psikanaliz gelenekleri, başkasının evini ziyaret etmeyi ciddi bir aşk ilişkisi, belki de kısa, fakat derin duygusal tonlar ile, taraftar entrika arzusu olarak kabul eder.

Muhtemelen, bir başkasının evini yalnızca bir erotik deneyimler açısından bir rüyada düşünmemelisiniz, yaşamda yeterince başka ilgi alanları olabilir. Klasik psikoloji bakış açısına göre, yabancı bir ev, kendini tanımayan ve yabancı bir yer gibi göründüğünde kendini inceleme eğilimi gösterebilir.

Bir başkasının evi hakkındaki bir rüya açıkça, iyi ya da kötü olarak sınıflandırılamaz, iyi ya da tam tersi. Uyku basitçe olayların durumunu, kendi arzularınızı ve korkularınızı yansıtır.

“Başkasının evinden çıkmak ve rüyalar gibi dedektiflik hikayelerini araştırmak” oyunları, bir kişinin kendinden korkması, kendi yeteneklerini araştırması, kişiliğinin sırları üzerine kuruludur.

Başka birinin evinin psikologlar açısından hayalleri

Ortak uyku arsası - bir oda grubundan geçersiniz, uzun koridorlar, etrafınıza yalnız bakarsınız. Uykunun değeri - gerçekten yalnızsın ama kendinle birlikte oldukça rahatsın. Rahat ve ilginç fırsatlar arayan kader değişimine hazırsınız. Tavsiye - Gerçek hayatta daha aktif olun, tefekkür rolünden uzaklaşın.

Yabancı konut ev - yabancı bölgelere saldırıyorsun. Bir aşk ilişkisinin bir sürümü veya başkasının hayatının aşırı hobileri olabilir. Serinin başkasının evini hayal ediyorsanız - başkasının hayatını denemek, başkası olmaya çalışın, değiştirin.

Otel, motel kampı - geçici bir barınağa ihtiyacınız var, mevcut durumun kalıcı olduğunu düşünmüyorsunuz.

Konut dışı ev, terk edilmiş depolar, endüstriyel tesisler - kendinize yönelik detaylandırma ve tüketicilik konusunda eğilimlisiniz. Terk edilmiş ve çalışmayan tesisler kaçırılmış fırsatlar anlamına gelir.

Onları anlayabilir ve kaybına pişman olabilirsiniz. Kendinizi umutsuzluğa düşürmeyin, kaçırılan fırsatlar iyi bir hobi olabilir. Ve orada, hayatınızın nasıl döneceğini bilen var.

Oldukça sık, hobiler temel ve iyi gelir kaynağı oldu. Kurslara gidin, eğitim videolarını izleyin, yasak alanlarda kendinizi deneyin. Başa çıkmaları durumunda tüm problemler çözülür.

Bir başkasının evinde bir rüyada duygular ne anlama geliyor

Kendi başkasının evini keşfetmenin klasik versiyonu, birinin kendi değişkeni egosu olarak, en inandırıcı olduğu görülüyor, duygular önemli. Duygularınız kendinize, yeteneklerinize, arzularınıza karşı kendi tutumunuzu gösterir. Bir rüyada duygular her zaman önemli değildir, ancak başkasının evini gördüğünüzde bu önemlidir.

Korku, saldırganlık korkusu, birisinin peşindesin ya da kaçıyorsun - kendinden korkuyorsun, kendi içinde dürüst olmaya cesaret etme. Kendi arzuların peşindesin ya da sen kendin bulmaya çalışıyorsun.

Merak, ilgi, çeşitli nesneleri göz önünde bulundurur, başarılı detayları fark eder, bazı anları öğrenmek zorunda kalacağınızı düşünürsünüz - hayatınızı düzenlemekle meşguldür, düzen getirir, yeni fırsatlar dener. Bu olumlu bir yaklaşımdır. Kendi evinizi düzenlemek istediğiniz şekilde döşenmiş birisinin evini görmek için - iyi ve uygun bir rüya görmek.

Yabancılaşmış hissediyorsun. Bir rüyanın içindeki bu uzaylı evin seninle ilgisi yok, senin için hoş değil. Büyük olasılıkla, bazı hareketler için kendini suçluyorsun ve kendini affetmeye hazır değilsin.

Bir rüyanın tuhaf bir evinde ateş ve diğer felaketler - endişelerden rahatsız oluyorsunuz, olası bir fırtınayı hissediyorsunuz ve nasıl önleneceğine henüz karar vermediniz.

Rüya yorumu yabancı ev

  • Rüya Vanga başkasının evine bir dilek tutumu olarak davranır. İdeal evin rüya figürü Vanga rüya kitabında belirir. Aslında, başkasının evinin ucuz zencefilli görüntüsü, çocukçuluk, sevilme arzusu, bağımlılıktan bahseder.
  • Rüya Miller, başkasının evine yaşamdaki değişim vaadi olarak davranır. İyi değişiklikler, eğer ev hoş ve ilginç görünüyorsa, kötü değişiklikler, eğer ev korku ve korku uyandırırsa.
  • Freudik rüya yorumu yabancılara ve yeni hobilere hayatınıza girme olasılığını gösterir. Sendikanın ne kadar mutlu olacağı evin genel durumunu gösterir.
  • Başka birinin evinde çalışmakla meşgul olduğunuzu hayal ediyorsanız, temizleyin, temizleyin, belki de evliliğin en mutlusunuz değil. Bir başkasının evinde çalışmak size can sıkıcı geliyorsa, emrediliyorsunuz, kızıyorsunuz - gerçek bir işte veya ailede hoş olmayan bir durum ortaya çıktı. Birisi kendi pahasına kendi sorunlarını çözmeye çalışıyor.
  • Başkasının evinin etrafındaki çit, düşüncelerinizin ve düşüncelerinizin dış dünyadan korunma derecesini gösterir.
  • Yabancı bir evde kadın kitaplarına göre temizlik diğer insanların sorunlarına katılımı gösteriyor.
  • Ateş - ihanet.

Başka birinin evinin nüfusu

Bu faktör, diğer insanları ruhunuza ne kadar koymak istediğinizi gösterir. Kaçan ya da sizin için avlanan insanlar sayılmaz, bunlar da sizin izdiniz, sizinle aynı misafir. Bir mucize evinde sizinle birlikte olan insanlar, iç dünyanıza erişebilir. Bunlar, olan bitenin doğası ne olursa olsun, gerçekten yakın insanlar.

Sonuç

Başkasının eviyle olan rüyalar iç gözlem yapmaya meyillidir. Diğer insanların evleri senin imkanların, gerçek arzuların. Sakin evleri görüyorsunuz - rahatlamak istiyorsunuz. Tasarımcı iç mekanları - sanatsal yeteneklerinizi keşfedin. Aslında, fantezinizdeki bir başkasının evi kendinizdir, kendinizi içeriden gördüğünüz gibi. Hayat değişkendir, rüya şu anda sadece kendinize olan tavrınızı gösterir.

Pin
Send
Share
Send
Send