Rüya yorumu

Hayal kitabındaki ayakkabıların hayali ne?

Pin
Send
Share
Send
Send


Rüya kitabına göre ayakkabılar bir insanın yaşam yolunu simgelemektedir. Ve bir hayali doğru yorumlarsanız, kendini gerçekleştirme için hangi fırsatlara sahip olduğunuzu anlayabilirsiniz. Bu makalede rüyanın bütün ayrıntılarını hatırlamaya ve uygun bir tahmin bulmaya çalışın.

Rüya Miller

Bu 2000'den fazla tahminleri olan en popüler rüya kitabıdır. Tahminlerinin en sık ve en doğru olduğunu düşünüyorum.

Miller rüya kitabındaki ayakkabılarla ilgili rüyalar:

 1. Kirli, yaşlı, bildirilemez - diğer insanları çok sık eleştirir ve kategorik olursunuz. Bu nedenle düşman edinme ve düşman edinme riskiniz var. Davranışlarınızı gözden geçirmeli ve başkalarına daha nazik davranmalısınız.
 2. Siyah ayakkabılar, iş dünyasında büyük başarı vaat ediyor. Yapmayacağınız her şey iyi bitecek. Hayattan yüzde yüz memnun kalacaksınız.
 3. Yeni, mağaza ayakkabılarından yeni geldi, hayattaki olumlu değişikliklerin hayalini kuruyor. Her şeyi altüst edecek bir olay olacak. Birikmiş problemleri hızla çözecek ve gelişiminizde yeni bir aşamaya gireceksiniz.
 4. Hayal kitabı, yeni ayakkabılar giyerseniz ve sizin için çok sıkı olduklarını belirtirse, o zaman gülünç ve şerefsiz kalacaksınız. Bir insan topluluğunda olmak için son derece savunmasız kalacaksınız. Ve tartışmanın ana konusu ilişkideki ortağınız olacaktır.
 5. Bağcıkların bağlandığı ayakkabılar, olumsuz bir işarettir. Para, ilişkiler ve sağlıkla ilgili olumsuz olaylar vaat ediyor. Başını belaya sokmamak için kendine ve cüzdanına iyi bak.
 6. Ayakkabı çalınması veya kaybolması, sizin için önemli bir kişiyle olan ilişkinizin tamamen kopmasını hayal ediyor. Sadece size ihanet etmeyecek, aynı zamanda sizi tanımak veya görmek istemediği için onu hayatının sonuna kadar inkar edecek.
 7. Bir rüyada ayaklarınız çıkmış ve gözlerinizin önünde çalınmışsa ve çoraplarda sadece bacaklar görürseniz, bu iyi bir işarettir. Kaybedecek bir şey olduğu gerçeğine rağmen, neredeyse hemen çok daha fazlasını kazanacaksınız.
 8. Eğer bir kız hayran olduğu, özellikle güzel hissettiği hayal ayakkabılarını hayal ederse, o zaman gerçek hayatta erkeklere karşı çok güveniyor. Şöhretini mahvedecek ve acı çekmesini sağlayacak bir adam edinmesinin nedeni bu olabilir. Mesafenizi korumayı öğrenmeniz ve en sevdiğiniz beyefendiye çok yaklaşmamanız gerekir.

Rüya yorumu Hasse

Hayal kitabının yazarı ünlü psişik Bayan Hasse'dir. Uzun yıllar ezoteriklik hakkında bilgi topladı, ulusal işaretler okudu ve ay evrelerine dayanarak tahminlerini yaptı.

İşte onun tahminleri:

 1. Size ait ayakkabıları hayal ettiyseniz, yakında evleneceksiniz. Ve seçilen kişi, sizin için kader tarafından belirlenecek. Evlilik sakin, mutlu ve müreffeh olmaya söz verir.
 2. Ayakkabı satın almak, eşiyle aynı fikirde olmamaktır. Sevgili, özgürlüğünü ve bağımsızlığını sınırlandırarak seni tamamen boyun eğdirmeye karar verecek. Bu nedenle, kavgalar her zaman ve sonra gerçekleşecek.
 3. Hediye olarak bir çift güzel ayakkabı alın - gerçek hayatta birinin yardımına ihtiyacı var ve en kısa sürede kurtarmaya gelmeniz gerekiyor. Gelecekte, nezaket ve bağlılık için ödüllendirileceksiniz.
 4. Eğer bir rüyamda, ayakkabılarla rahatça yürüdüyseniz, gerçekte barış dolu olduğunuz anlamına gelir. Bu, sizi mutluluğa ve ahlaki tatmine götürecek çok iyi bir durumdur.
 5. Karşılıksız ve yıpranmış ayakkabılar, ikinci yarı ile çatışmayı hayal ediyor. Kavgalar kartopu gibi büyüyecek. Ve sonunda sağduyu göstermezseniz, bir yırtılma yol açabilir.
 6. Siyah katı ayakkabılar, daha çok ayakkabıya benzer, hayalperestliğin tembelliğinden, hareketsizliğinden ve ilgisizliğinden bahsediyor. Şimdi aktif olarak hareket etmeye hazır değil, yalnızca yaşamın anlamı hakkındaki düşüncelere düşmeyi ve şımartmayı tercih etmeyi tercih ediyor.
 7. Parlak renklere meydan okuyan ayakkabılar, sıradışı bir tasarım veya şekil hayalperestin, samimi ilişkilerle olumsuz yönde ilişkili olduğunu, bu yüzden aşkta sonsuz problemleri olduğunu gösterir.

İngilizce rüya kitabı

Bu kitabın yazarı, 18. yüzyılda rüya kitabını oluşturan bir astrolog ve ezoterik Morisson'dur. Antik ve mistik tahminlerle ilgileniyorsanız, uygun tahminleri okuyun.

İşte onlar:

 1. Daha çok ayakkabı gibi görünen yeni ayakkabılar uzun ve heyecan verici bir yolculuk hayal ediyor. Gitmeyecekseniz bile, yakında fırsatlar ortaya çıkacaktır.
 2. Sıkışık ve rahatsız ayakkabılar ciddi iş başarısızlığı hayal ediyor. Yorgun olabilir, mümkün olan tüm çabayı gösterebilir, ancak istenen sonucu asla alamazsınız çünkü çıtayı çok yükseğe kaldırmışsınızdır.
 3. Bir su birikintisine yeni bir ayakkabıyla başlamak - düşmanlarınızın ve dedektörlerinizin size zarar vermeye çalıştığı için. Dikkatli olun ve hiçbirinin planlarınızı bozmasına izin vermeyin.
 4. Ayağındaki farklı ayakkabılar, eşinin sana karşı tamamen dürüst olmadığını söyleyen bir tabelayı hayal ediyor. Gelecekteki ilişkide hayal kırıklığına uğramamak için samimiyetini kontrol etmeye değer.
 5. Yalınayak yürürseniz ve bir kenara bir yerde yatan ayakkabılar, bu, hedeflediğiniz hedefe ulaşmanın çok uzakta olmadığı anlamına gelir. Şans ve şans akışına düştünüz, hayalinizi daha da yakınlaştırmak için bir dakikanızı ayırın.
 6. Bir erkek bir işareti olarak hayal ediyor: sevgili dürüst ve ona karşı dürüst. Güvenilir olabilir, daima destek olur, ihanet etmez ve aldatmaz.

Videoyu izle: Selena masallar dünyasında! (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send