Rüya yorumu

Rüya kitabına bakın ve bir gelinlik hayalinin ne olduğunu öğrenin

Pin
Send
Share
Send
Send


Elbette ki düğünden çok önce her kız rüyasında düşünülen bir rüyada denemeye başladı. Eldeki internet ve özel literatür yoktu, bu yüzden bütün bunlar için tek bir şey vardı - hızlı bir evlilik.

Ancak, sadece on iki yaşındaysanız, böyle bir tahmin işe yaramaz. Ve eğer düğün daha yeni olsaydı, ikinci gerçekten geliyor mu? Korku içinde, genç bir eş potansiyel bir nişanlıyı aramaya başlar ve kocası önce şaşırır, sonra şüphelenir ve bir hafta sonra ihanet karısından şüphelenir. Hoş olmayan bir tablo, ama kız kendisi, rüyasına karşı çok yürekli olduğu için suçlanmakta ve anlamını doğru bir şekilde deşifre etmeye çalışmamıştır.

Neyse ki, karanlık zamanlar geçti ve Freud, Vanga, Nostradamus'a göre yorum yapan Internet bize yardım etmek için acele ediyor. Bu çeşitlilikten korkmayın, aksine, uykunuza mümkün olan en yakın durumu dikkatlice kazıp bir açıklama bulma fırsatı vardır.

Bu ne demekse

Bir gelinlikle ilişkilendirilen çok çeşitli durumlar, çok daha fazla sayıda rüyanın ortaya çıkmasına neden olur, çünkü bir rüyada akla akla gelen ve aklınızdaki her şeyi akla gelen bir şeyi yapamazsınız. Bunun ne anlama geldiğini merak ediyorum? Farklı hayal kitaplarını gözden geçirelim ve bize ne beklediklerini görelim.

 • Bir rüyada, kendinizi bir gelinlik içinde görürsünüz.

Bu elbise hayatınızdaki bir dönüm noktası gibidir, bu yüzden büyük bir değişiklik bekleyin. Yeni bir işe emanet olduysanız, yüzünü kaybetmemeye çalışın, bunun arkasında bir promosyon var. Öğrencinin yeni tanıdıklarla eğlenceli bir parti vermesi muhtemeldir.

Ama küçük bir nüans var - kıyafeti yırtdığınızı veya kirlettiğinizi fark edersiniz - bu sevgilinizi kaybetme tehlikesi olduğu anlamına gelir. Harekete geçin - onu arkadaşlarıyla tanıştırmayın, geçici olarak yeni arkadaşlar edinmeye çalışmayın ve yabancı firmalarla birlikte zaman geçirmeyi kabul etmeyin.

Eğer gerçekte bir düğün için hazırlanıyorsanız, bu rüya hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Sadece kafan öyle hazırlıklıydı ki bir rüyada bile bu düşüncelerden kurtulamayacaksın. Endişelenmeyin, düğünün en üst düzeyde tutulduğundan emin olun.

Erotik rüya kitabı, elbisenin bir rüyaya uyması hayatında yeni bir ilişki seviyesine geçme ihtiyacı olduğu konusunda uyarır. Bir seçenek olarak - uygulayın veya çocuğunuz olsun, aksi takdirde eşinizi kaybedebilirsiniz.

 • Kendin için bir gelinlik dik.

Yaklaşan düğün hakkında sağ ve sol anlatmak için acele etmeyin. Ne yazık ki, düğün gerçekleşmeyecek bir olasılık var. Önceden vazgeçmeyin, çünkü bazı olaylar planlarınızı gizli tutarak önlenebilir.

 • Gelinlik ne renk?

Kırmızı bir gelinlik memnuniyetsizliğinizden bahsediyor. Bu durumda ne yapacağınızı kendiniz biliyorsunuzdur - elbette, eşinize heyecansızlığınızı söyleyin.

Evliysen, bir rakiple buluşmaya hazırlan.

Bir erkeğin bir rüyayı gelinlik üzerinde deneyebileceği ortaya çıktı. Kırmızı dahil Onun için, bu, tesadüfen, elbisenin kendisinin işe yaramazlığı gibi, makul olmayan bir endişe anlamına geliyor. Bir erkek sebepsiz yere endişelenmeyi bırakmalı ve bir kadın yeni bir aşk ilişkisini önemsemeli.

Böyle bir rüya, evli bir adamın hayaleti, metresi veya sevgilisi olduğunu söylüyor.

Sarı veya altın renkli bir gelinlik sizi yakın arkadaşlarınız tarafından imrenilmeniz konusunda uyarır. Düğünden önce kalan süre, onları kendinizden ve nişanlıınızdan uzakta tutmaya çalışın. Ve düğün hemen köşede duruyorsa, dikkatlice bir tanık seçin.

Kendini mavi ya da yeşil bir elbise giyerken görüyorsun. Mükemmel, acilen dileklerimle, hatta en fantastik dileklerimle. Şu anda gerçekleşmeleri için bir şans var.

Uykunda siyah bir elbise giyiyorsun, ama bunun bir gelinlik olduğunu kesin olarak biliyorsun. Dream Miller, gerçekte sizi üzgün haberleri beklediğinizi veya acil durum planlarını üzdüğünüzü önerir. Etrafınıza bakın, ailenizi arayın, uçak biletinizi farklı bir tarih veya havayoluyla değiştirin, başka önlemler alın. Büyük olasılıkla, durumu düzeltmek için zamanınız olacak.

Başka bir yorum çok üzücü değil. Siyah bir elbise, sizi gerçekleştirmenizi ve daha mutlu olmanızı önleyen kendi yakınlığınızın bir işaretidir. Aşırı alçakgönüllülükten kurtulun ve yeni arkadaşlarınız olacak, röportajı başarıyla geçeceksiniz ve kariyeriniz sarsılacak. Kıyafet ne kadar mütevazı olursa, bu yorum o kadar alakalı olur.

 • Bir gelinlik değil, bir gelinlik giyiyorsunuz.

Bu, henüz evli değilseniz zorla evlendirme anlamına gelir. Belki hamilesiniz ve bu haber eşinizi memnun edecektir.

 • Gelinlikte senin kızın.

Şık gelinlik, ailede eğlenceli bir etkinlik demektir. Evet, yorum kaygandır. Örneğin, bir torun olayının doğuşu, elbette, neşeli. Ama şimdi seni mutlu edecek mi?

 • Kar-beyaz kıyafetler içinde mutlu gelinler şakası.

Gerçekten şanslısın. Böyle bir rüya, çok fazla eğlence ve neşe yaratır. Önceki paragrafla birlikte, bu çift üçlü anlamına mı geliyor? Düşünmeye değer.

 • Gelinliklerini çöpe attın.

Hayatta bu, akrabalarından birinin hayal kırıklığı anlamına gelebilir. Endişelenmeyin, bu mutlaka ailenin bir üyesi değil. Ağabeyinin kuzeni yeğeni, kocanızın kayınbira da bir akrabasıdır. Ve onun sorunu için suçlanmıyorsun, daha önce öğrendin.

 • Başkasının elbisesini giydin.

Sizin için önemli bir kişiyle kavga etmeye hazır olun. Bu bir eş, anne, baba, kız kardeş olabilir.

 • Sizden önce iki elbise - ne seçilir?

Evlenecekseniz, o zaman böyle bir rüya, yanlış kişiyi bir arkadaş olarak seçtiğinize dair bir uyarıdır. Korkutucu? Evet, ama durumu analiz etmek için hala zaman var. Sonuçta, tüm hayaller gerçek değil.

 • Gelinlik çaldılar.

Böyle bir rüyadan sonra eşinizi yeni tanıdıklardan koruyun. Etrafındaki insanlar ne kadar çoksa, onu kaybetme şansın o kadar fazla olur.

 • Sıra dışı bir gelinlik giydin.

Kendinizi kağıttan veya palmiye yapraklarından yapılmış bir elbise içinde görürseniz, Longo’nun hayal kitabı çok mutlu bir evliliğin işaretidir. Yani bir düğünde lüksün en önemli şey olmadığına inanacaksınız.

 • Düğün kıyafeti sizin için çok büyük.

Ve ne kadar büyük olursa, sizde o kadar mantıksız hırslar. Mütevazı gurur, beklentilerin çıtasını düşürürseniz mutlu olursunuz.

Bilgileri özetliyoruz

Bir kıyafeti bir rüyada görmenin neredeyse her zaman iyi bir işaret olduğu ve statü değişikliği anlamına geldiği sonucuna varılabilir - evlilik, doğum, terfi, yeni ilişkiler - hayatta çalıştığımız her şey.

Pin
Send
Share
Send
Send