Rüya yorumu

Erkekler için nasıl çekici olunur

Pin
Send
Share
Send
Send


Adil cinsiyetten her kişi nasıl çekici olunacağını ve sürekli olarak erkeklerin keskin bakışlarını yakalamayı öğrenmek ister. Bu doğal bir kadın ihtiyacı, çünkü tüm kızlar çok fazla ilgi ve sevgi alacakları mutlu ilişkiler kurmayı hayal ediyorlar.

Bu makalede, kadın erkek çekiciliğinin sırlarını bulmayı öneriyorum.

Erkekler için nasıl çekici olunur: gizli silahlar

Doğada, birçok kadın var. Bazı erkekler ayaklarına çeşitli kupalar atmaya hazır olduklarını göstermek için idol kurarken, diğerleri ilkini tartışıp kınanmaktan memnun olmalı, tahmin ederek: "Onun için bu kadar özel olan ne?"

Aynı zamanda karşı teyze olumlu bir duyguya neden olmayan “teyze” kategorisi vardır. Bunun sebebi nedir? Sadece bazı hanımlar çekiciliğin sırlarını bilir ve ustalıkla kullanırlar, bazıları ise bazı nedenlerle onları görmezden gelir.

Gerçekte her şey göründüğü kadar üzülmese de: her kadın kişi çekici bir şekilde bakabilir ve davranabilir. Keşke o kadınsı çekicilik ve çekicilik emirlerini bilir ve düzenli olarak takip ederse.

Bu nedenle, biraz çaba sarf etmek, tembellikten vazgeçmek, kişisel bakımla ilgilenmek ve diğer önerileri takip etmek önemlidir: o zaman erkekler için çekiciliğiniz art arda artmaz!

Kadın çekiciliğinin tüm sırlarını öğrenelim.

Gizli 1 - Ukhozhennost

Hiç bir şeye değmezdi ki, sözde cümle "çirkin kadın yoktur, ama güzel olduklarını bilmeyen kadınlar vardır." Buna göre, kendileri için uygun şekilde bakım yapamazlar ve kendi cazibelerini vurgularlar.

"Çekici kadın" = "bakımlı" demek güvenlidir. Ve gerçekten, eğer dilerseniz, aşağıdaki tavsiyelere uyamayacak kadar tembel değilseniz, herkes bir güzelliğe dönüşebilir:

  • Figürünü geri zıpla. Birincisi, bu fazla kilolar çok estetik değildir ve daha güçlü seks yapmazlar. İkincisi, sağlığa zarar verirler. Bir kereliğine herkese elveda deme motivasyonu nedir?

Bunu yapmak için, doğru beslenmenin temellerini öğrenmeniz, kötü tat tercihlerinden vazgeçmeniz (cips, soda, çikolata vb.), Büyük dozlarda sigara ve alkolü unutmanız gerekir. Ve fiziksel aktiviteye kayıt olduğunuzdan emin olun: Spor salonu, spor salonu, yoga veya oryantal dansı olsun, burada zaten kendi tercihlerinle yönlendiriliyorsun.

  • Temel hijyen kurallarına uyunSaçınızı yağsız cansız ipliklerle asmayacak şekilde yıkayın, günde iki kez duş alın, koku giderici maddeler kullanın, her yemekten sonra dişlerinizi fırçalayın. Her zaman güzel koktuğundan emin ol.
  • Her 3-4 haftada bir, manikür ve pedikür prosedürünü uygulayın. - bunlar, her şeyden önce, sağlık için önemli olan manipülasyonlardır, fakat aynı zamanda daha büyük dış çekiciliği de beraberinde getirir. Kütikül künt kesicilerle kendi başınıza kesmeye çalışmak yerine, sektördeki bir uzmana kaydolmak çok daha iyidir.

Ve çok az insan, salonlardaki ustalarla aynı şekilde tırnak cilasını eşit ve güzel şekilde tırnaklara uygulayabiliyor.

  • Titiz cilt bakımı sağlayın.. Bunu yapmak için, cildinizin türünü (yağlı, kuru, normal, kombine) belirlemek, cildin gereksinimlerine göre bir dizi temizleyici ve nemlendirici madde elde etmek önemlidir. Ayrıca, temizlik yaparken özel maskeler uygulamak ve periyodik olarak bir kozmetikçiyi ziyaret etmek gereksiz olmayacaktır.
  • Vücuttaki aşırı bitki örtüsünü ortadan kaldırın. Bacak bölgelerinin, koltuk altlarının, bikini bölgelerinin fazla kılsız olmasına dikkat etmek gerekir. Kesin olarak, narin kadın cildindeki siyah saçlı kadınlarda erkekleri çeken en son şeydir. Neyse ki, şimdi bu sorunu çözmek için milyonlarca farklı yol var (balmumu epilasyon, fotoğraf çekme, fotoğraf epilasyonu, lazer).
  • Dekoratif kozmetik kullanın. Kozmetiklerin yardımıyla, birçok dış kusurun (sivilce, göz altındaki koyu halkalar, yağlı cilt vb.) Erkeklerin gözünde size puan ekleyerek gizlenmesi gerçekten mümkün. Bu nedenle, kendini ifade etme kurslarına kayıt olun ya da Internet üzerinde kendiniz için dersler alın.
  • İyi bir parfüm seçin. Gerçek bir kadından lezzetli kokması gerekir - bu çekiciliğin önemli kurallarından biridir. Parfümden tasarruf etmeyin, kendiniz için en hoş kokusu ile gerçekten yüksek kaliteli bir parfüm seçin.
  • Güzel elbise. Merak etme, ünlülerin “kıyafetlerle buluştuğunu” söyleyerek icat etmelerine şaşmamalı. Erkekler çok eminiz! Kızın üzerinde ne giydiğine çok dikkat ediyorlar. Bu nedenle, bir erkeğin size daha sık bakmasını istiyorsanız - trendleri takip edin, stilistlerin önerilerini dinleyin, modaya uygun görünümleri inceleyin ve kendinize etkili bir alışveriş düzenleyin.

Ve elbette, kıyafetlerinizi korumayı unutmayın: yıkama zamanı, ütü, temiz.

Gizli 2 - Kendine Yeterlilik

Elbette, bir çift olarak paylaşılan hobiler çok önemlidir, ancak prensip olarak zorunlu değildir. Bir kadının uygulandığı en sevdiği işi yapması çok daha önemlidir. Bu, bir meslek ve hobi, gelir getirici değil, olumlu bir deniz olabilir.

Bu hobiler arasında göze çarpıyor: spor aktiviteleri, örgü, terzilik, güzel makyaj yapma yeteneği, saç, lezzetli yemek pişirme, vb. Kendi dünyası ve hobileri olan bir kız, bir erkek için çok daha ilginç olacak. Ayrıca, her zaman birlikte olmak mümkün değildir: Her bir ortak kendi çıkarlarına sahip olmalı ve kendi kişisel alanlarına sahip olmalıdır.

Erkekleri her şeyde memnun etmeyi deneyemezsiniz: yiyecek, giyecek, hobiler, sadece ona tam olarak adapte olmak. Ayrıca dünya görüş ve fikriniz ile tam teşekküllü bir insansınız. İlişkideki önemini azaltamazsınız.

Ve "kolay av" haline dönüşmeyin, bir erkeğe kendini fethetme, çözme ve kendi kararını verme fırsatını bırakmak daha iyidir.

Gizli 3 - Kadınlık

Zayıf cinsiyetteki tüm insanlar doğası gereği kadınsıdır. Sadece bazıları, toplumdaki yanlış pozisyonu seçerek, işte ve ilişkideki bir adamla rekabet etmeye çalışarak kadınlıklarını bozuyor.

Bu olumlu bir sonuç vermez. Sonuçta, yalnızca maksimum kadınlık, nezaket, hassasiyet, esneklik, özen, düşünme esnekliği göstererek, nezaket, MCH tarafından sizin için bir şeyler yapmak ve kişiyi fethetmek için motive edilebilir. Ağzından müstehcen sözler çıkaran ve kabaca davranan, erkekler gibi, sürekli uçup giden bayan için aynı şeyi yapması pek olası değildir.

Sır 4 - İyimserlik

Daha güçlü olan seks, hayatta olan her şeye iyimserlikle bakan, neşeli, iletişim kurması kolay kadınları tercih eder. Ve bunun tersi - daima ağlayan, rahatsız eden veya şikayet eden kişiyi tamamen korkutacak. Ayrıca kibirli başlangıç ​​gibi değil, bağımsızlığını ve üstünlüğünü açıkça gösteren aşağılayıcı erkeklik.

Gizli 5 - Doğal

Evet, bir erkek çekmek isteyen, coquetry ve baştan çıkarıcı görünümünü kullanabilirsiniz, asıl şey, sadece aşırıya kaçmayın. Sonuçta, cüretkar, şirin, aşırı cinsel davranışların çekmekten daha çok korkması muhtemel. Büyük olasılıkla, bu şekilde davranarak, erkeklerin gözünde çekiciliğinizi arttırmaktan çok müstehcen cümleler alacaksınız.

Gizli 6 - Dürüstlük

Tamamen farklı bir insanın maskesini takmaya çalışmak kesinlikle anlamsız. Birincisi, er ya da geç yüksek olasılıkla ortaya çıkması muhtemeldir ve ikincisi, erkekler yalanlardan nefret eder. Elbette kabul edilebilir önlemlerle maksimum dürüstlüğü göstermek daha iyidir.

Gizli 7 - Sohbeti sürdürme yeteneği

Sadece iletişim kurarak birbirimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Eğer bir kız iki kelimeyi birbirine bağlayamazsa, anlaşılmaz ve belirsizce konuşursa, o zaman ilk semptomunu kendisi için mahvetmekle karşı karşıya kalır. Ancak kişi çok sert, müdahaleci olmamalı, yüksek sesle konuşmalı ve dakika başına milyonlarca soruyla konuşmacıya uyuya kalmamalıdır. Orta yerde kal.

Erkekler yumuşak ve çok gürültülü olmayan bir kadın sesi için deliriyorlar. Ve bir konuşmayı dinleme ve sürdürme yeteneklerinden etkilenirler. Bütün bunlara hoş bir gülüş ve iyi bir ruh hali eşlik ettiği zaman sadece mükemmel.

Sonunda

Erkek cinsiyetine çekici olmak isteyen güzel bir yüze ve örnek bir figüre sahip olmak yeterli değildir. Her erkek, sadece güzel bir oyuncak bebeği değil aynı zamanda samimi, nazik, iyi huylu, sevecen bir kadını görmek ister.

Bu, dışa çekici olmayan bir kişinin daha önde gelen kız arkadaşlarından çok daha önce başarıyla evlendiği olgusunu açıklayabilir.

Güçlü seks her zaman bir kadını karmaşık olarak değerlendirir, tüm parametrelere dikkat eder. Ve bazen belirli içsel nitelikler (zihin, yumuşak doğa, sıcaklık) görünüşünüzün kusurlarını unutturmanıza neden olabilir. Kötü karakterin tezahürleri, şımarıklık, histeri, aksine, tüm dış çekiciliği en aza indirir.

Ve güçlü cinsiyetin birçok anketine göre, kadınlar arasında en çekici olanın içsel uyum, kendine güven, dünyaya ve etrafındakilere olumlu bir bakış açısı olduğu ortaya çıkıyor.

Konunun sonunda, videoya bakın:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send