Rüya yorumu

Bir ejderhayı hayal ettim: çözme uykusunun özellikleri ve nüansları

Pin
Send
Share
Send
Send


Hayallerinizi yolda ziyaret eden ejderha sizi oldukça şaşırttı. İlk önce, uyku detaylarını hatırlamaya çalışın. Bir ejderhanın hayali nedir? Wanga, Miller ve Çin Prensi Zhou-Gong'un rüya kitaplarında, bu efsanevi konuyla bir rüyanın yorumunu bulacaksınız.

Gökyüzündeki ateş nefes kertenkele her zaman güzel ve büyüleyici bir manzaradır. Ancak böyle bir rüya, rüya kitaplarının çoğunluğu ile açık bir şekilde karakterize edilir - güçlü bir şey sizi etkiler. Belki bu bir insandır, korkularınız veya kontrolsüz duygularınızdır.

Özellikle büyük boyuta sahip bir ejderha, reddetmeyi zor bulacağınız cazip bir teklifi tahmin edebilir. Bu, hem bir güç testi hem de sadece sorumluluğunu gerektiren bir güç yatırımı olabilir. Bununla birlikte, kendinizi belirsiz bir yorumla sınırlamamalısınız, rengi, ejderhanın boyutunu ve davranışını hatırlamalısınız. Senin üzerine mi uçtu? Ona ne yaptın?

Uçan ejderha, mutluluğun ve iyiliğin bir simgesidir ve derin bir kuyuda saklanan ejderha, yetkililerin küçük düşürülmesine işaret eder. Bir hayali ayrıntı olmadan doğru bir şekilde yorumlamak, konsantre olmak ve hayalinizin daha doğru bir yorumunu aşağıdan bulmak mümkün değildir:

Seçilmiş vakalar ve rüya kitaplarında yorumlanması

 • Gökyüzünde süzülen ejderhayı görün. Yakında yeni pozisyona atanmanız, terfi hakkında bilinir. Her durumda, kendinizi elinizde tutmaya ve duyguların etkisine katlanmamaya, kesinlikle dinlenmeye değmez;
 • Suda uyuyan bir ejderhayla yatmak. Sizi memnun etmek için acele ediyorum - rüya son derece hayırlı, gayret ve azim için iyi bir ödülü simgeliyor;
 • Bir rüyadaki ejderha kuyruğunu ısırır. Sakinsiniz ve kesinlikle hiçbir şeyden pişmanlık duymuyorsunuz, kendinizle uyum içindesiniz, vücudunuzdaki enerji düzenli bir hareket karakterine sahip. Madalyonun ters yüzünde - bazı özel durumlarda bir rüya, çaba boşuna ve boşuna beklentiler anlamına gelebilir;
 • Efsanevi gezgin, bir nesneyi veya yeri korudu. Uyku, duygusal iyileşmeyi, iyileşmeyi öngörür;
 • Yangın nefes bir şeyi mahvediyor. İyi bir rüya hiçbir şey ifade etmez - sadece işyerinde sağlığa ve başarısızlığa zarar verebilir;
 • Kapının önünde bir ejderha hayal ettim. Böyle bir rüya onu görenlere mutluluk ve maddi zenginlik verir.
 • Bir ejderhayla uç, cennete tırman. Çok yüksek bir pozisyona ulaşırken, ani atamalar sık ​​görülür;
 • Efsanevi ateş solucu arkadaşı suya dalın. Yeni bir tanışma, terfi ya da başka işlerin alâmeti;
 • Ejderha dağlarda dinleniyor. Hayatınızın ana aşamasına yakınsınız ve kelimenin tam anlamıyla hedeften bir adım uzaktasınız. Özellikle zirveye ulaşmak için çok az şey kaldıysa, o zaman bir şeyi üstlenmekte fayda var, aksi takdirde hedef sizi rahatsız edecek;
 • Ejderha evinize sürünür. Her şey yolunda giderse tekrar randevuyu imzalar.

Ancak:

 1. Ejderha, evinizdeki birini öldürür. Büyük talihsizlik tahmin ediyor.
 2. Davetsiz misafir bir yılana dönüşüyor / yılan bir ejderhaya dönüşüyor. Uyku işaretleri, arkadaş canlısı veya resmi bir görevli tarafından desteklenir.
 3. Eş, ejderhayı fark eder. Harika bir olayın alâmeti - bir çocuğun doğumu.

Ejderha ve ayı Efsanevi bir hayvanın yanında bulunan tüylü bir adamın varlığının aynı zamanda soylu bir çocuğun doğuşuna işaret ettiğini belirtmek gerekir;

Ejderhayı öldür. Evet, uyumak için bile cesurca bir senet. Rüya yorumu bu rüyaya oldukça olumlu bakmaktadır - büyük bir başarı bulacaksınız. Ayrıca, açıkça bu eylemi onaylayan güçlü ve amaçlı bir insansınız.

Bu yüzden genel yorumlamayı ele aldık. Ancak ejderhanın neyi hayal ettiğini anlamak için ejderhanın görünümü, büyüklüğü, davranışları ve diğer özellikleri de önemlidir. Bu görkemli, sıradışı yaratığı hayal etmeye çalışın ve anlatın. Akla net bir resim geldi mi?

Karşılaştırma:

 • Kırmızı bir ejderhaydı. Olumlu yönde gönderilebilecek, katlanıp iş yapamayan duygular ve tutkularla doludur. Kızıl Ejder'i içeren olayları hatırlamaya da değer.
 • Nostradamus rüya kitabındaki ejderha neredeyse her zaman bir düşman gibi davranır. Eğer evinize veya size saldıran kırmızı ejderhayı kovmayı başardıysanız, gerçekte her şey yoluna girecek;

Kızıl Ejder mülkünüze veya sağlığınıza zarar verdi. Maceralara ve cazip tekliflere dikkat etmek, güvenmek, ama insanları kontrol etmek gerekir;

 • Kara Ejder, bir rüyada ortaya çıktı. Karanlık meslektaşın farklı bir anlamı vardır - birçok şeyin içinde ortaya çıktınız ve onların seyrini etkileyemezsiniz, olumsuz duygular, kötü duygular, aşırı şüphe ile karşı karşıya kalırsınız. Ancak, kara ejder sizi nahoş bir durumdan kaçınmaya teşvik ediyor.
 • Beyaz, "renksiz" ejderha. Beyaz Doğu mitolojisindeki uyumun rengidir. Rüya kitaplarının çoğu ve beyaz ejderha, karşılıklı anlayışın ve bir rüya görmüş olanın bilgeliğinin bir sembolü olarak yorumlanır;
 • Küçük, tatlı, nefes alan bir ejderha. Küçük ejderha güvensizliği sembolize ediyor. Büyük arzuların ve birçok hedefin var, ama korku ve gerekli güçlerin ve yeteneklerin eksikliği seni geri çekilmeye zorluyor. İleriye doğru hareket, başkalarına karşı güvensizlik ve soğuk tutumu ile de engellenir.
 • Farklı renk ejderha veya karışık renkli ejderha. Bir insanın yaratıcı zihnini ve yüksek zekasını işaret eden hoş bir sembol. Yakında oldukça kârlı fikirleriniz ve projeleriniz olabilir.
 • Efsanelerin çok başlı bir karakterini hayal ettiyseniz. Sık sık bir rüyada, bir ejderhanın iki, üç veya dört başı olduğu bir durum söz konusudur. Bilinçaltı derhal sarsılma mesajı verir, bir faaliyet alanına girmenize izin vermez. Ayrıca yaşam tarzınızı ciddi bir şekilde düşünmeniz ve kurtulmak istediğiniz kötü özelliklere dikkat etmeniz gerekir.

Uykunun ünlü kişilikleri tarafından yorumlanması. Yazarın rüya kitaplarında ejderha görmek

 1. Miller, ejderhanın bir güç, sağlık ve sınırsız bir faaliyete işaret ettiğini savunuyor. Ancak uzman uyardı - eğer bir rüyada ejderhayla başa çıkmayı başaramazsanız, iyi beklemeyin, sorunları bekleyin.
 2. Freud kategoriktir - rüyadaki ejderha insanın hayvan prensibinin bir sembolüdür. Başka bir ejderha, başkalarının pahasına bir faaliyet alanına aşırı dikkatinizi sembolize edebilir. Freud'a göre bir rüyada bir ejderhayı öldürmek iyi bir işarettir, bu duyguları kontrol altında tutmayı bildiğiniz anlamına gelir.
 3. Bulgar gören Vanga, ejderhanın zor zamanların başlamasının sembolü olduğunu iddia ediyor. Daha fazla denemek, daha fazla terlemek, daha az hata yapmak için gerekli olacaktır. Sabırlı olmanız ve asla acele etmemeniz önerilir - sakin olun.

Pin
Send
Share
Send
Send