Rüya yorumu

Beyaz bir yılan hayal: nasıl bir rüyayı çözmek

Pin
Send
Share
Send
Send


Beyaz yılanın neyi hayal ettiğini sorusunun cevabı açık değil. Her rüya kitabı, gizli anlamını ortaya çıkarmak için rüyanın detaylarına özel dikkat gösterilmesini önerecektir. Gece görüşündeki sürüngen sürüngen davranışına ve hayalperestin davranışlarına bağlı olarak doğru yorumlama değişecektir. Genel olarak, bir sürüngen hem mutlu olayları hem de ani hastalıkların önüne geçebilir.

Genel yorum

Birkaçı hayatlarında en az bir kez canlı bir beyaz yılan gördü. Bu, doğada yaygın ve nadir bulunan bir sürüngen değildir. Bu nedenle, rüyasında ortaya çıkmasıyla öngörülen koşullar da olağanüstü bir karaktere sahip olabilir.

Rüyadaki beyaz yılan, insanın enerjisini sembolize eder. Gece görüşünde ortaya çıkması, hayalperestin yaşam tarzında kendi davranışlarını düzeltmenin acı vermeyeceğini ortaya koyuyor: cinsel, finansal veya manevi.

Aynı zamanda, yuvarlak para toplamı başına düşen beklenmedik maddi başarının bir alâmeti olabilir. Böyle bir rüyanın ardından, aşılmaz bir engel gibi görünen bir sorun inanılmaz bir şekilde çözülebilir.

Sürüngen oynanırsa, toplumdaki konumunuzu ve kendi itibarınızı düşünmek mantıklıdır, bu hayalden sonra cinsel günaha bağlı kalmamanız gerekir.

Hayalperestin ısırdığı sürüngen, onu ihanetin mağduru olma tehlikesi konusunda uyarır. Fizyolojik olarak hastalanma ve ciddi zihinsel ıstırap yaşama şansı da var.

Zengin bir iç dünyaya sahip, çok gelişmiş bir entelektüel ve ruhsal erkek, rüyasında beyaz bir yılan görme şansına sahip olsaydı - gerçekte, yaşamını olumsuz yönde etkileyebilecek bilerek tehlikeli bir bilgiye sahip olup olmayacağını bilmek tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

Detayların yorumlanması

Bu sürüngenin katılımı ile uyku doğru anlamını kurmak çok kolay değil. İlk önce kendi hislerinize güvenmeniz gerekir. Gece görüşü ayrıntılı olarak hatırlanırsa veya başka bir yere kaydedilirse, rüya kitaplarına dönün.

Tedavi, örneğin, yılanların boyutuna ve sayısına bağlıdır.

  • Bir sürüngen yerine bir rüyanın çok sayıda küçük ve çevik yılan tarafından ziyaret edilmesi durumunda, onları gören kişi bir hastalıktan veya çevrede ortaya çıkan güvenilmez bir kişiden korkmalıdır.
  • Ve bunun tersi: Büyük beyaz bir yılan, ona benzer büyüklükteki sorunların habercisidir. Hayal gören birey büyüdükçe, daha fazla kargaşa korkulacak ve ne kadar erken gelecekler.

Rüyanın anlamını ve sürüngenin görüldüğü yeri etkiliyor:

  • Bir evde görülen bir sürüngen, aile başkanının yokluğunda eve sorun çıkarabilir. Eğer evde küçük ve zehirli olmayan yılanlar varsa, bu rüya hayalperestin kendisine kızgın olan ikiyüzlüleri candan kabul edeceği anlamına gelir.
  • Hayalperestin üzerinden geçtiği ya da yüzmek için kullandığı rezervuarda görülen yılan, kısa bir siyah çizgiden bahseder ve bundan sonra bir kişi hak ettiği başarı ve ödülü kazanır.

Birkaç önemli detay daha:

  • Agresif bir şekilde kıvranma ve birine saldırma yılanları, yaklaşmakta olan ciddi mücadele için uyarıyorlar. Muhtemel iç çatışma.
  • Yılanların üzerinden atlamak, sanki bir ateşin üzerindeymiş gibi - zor durumlarda şans.
  • Gece görüşünde yuvada görülen yılan yumurtası, özellikle yavrular duvarlardan görülebiliyorsa, daha önce yapılan işlemlerin sonuçlarının başladığına dair kötü bir uyarıdır.
  • Çocukların sürüngenlerle oynadığı bir rüya, yakın çevrelerinde bile güven eksikliğinden bahseder. Çocuklara yılanlar tarafından saldırıya uğradıysa, onlara daha fazla dikkat ve özen göstermeleri, çocuklarını daha yakından yetiştirmeleri daha faydalı olacaktır, çünkü içerisindeki boşlukların gelecekte kötü bir rol oynama riski vardır.

Navlun Rüya Yorumu

Freud teorisine göre, yılan bir fallik sembolü olarak kabul edilir. Rüyanın katılımıyla yorumlanmasında, aynı şekilde bir erkek cinsel organı olduğu düşünülür. Morpheus'un kollarında da benzer bir tabloyu gören bir adam, eşcinsel ilişkilerin bir üyesi olma riskini taşır.

Bu rüya kitabının dediği gibi, kıvrılıp kıvrılan bir rüyadaki beyaz yılan, bir kişinin kendini tatmin etmede seks ihtiyacının doğrudan bir işaretidir.

Hayalperest korkutucu şeyden kaçarsa, bu anlamak istemediği cinsel ihtiyaçlara sahip olduğunu gösterir. Birikmiş ve kullanılamayan cinsel enerjinin bir işareti, bir yılanın peşinde.

Rüya Miller

Bu rüya kitabına göre, rüyada beyaz bir yılan görmek ve sonra onu öldürmek - bir komplo açmak ve hainleri ortaya çıkarmak. Hayalperest karşı kin tutan insanlar, rüyasına sokulmuşsa onu kızdırma fırsatı yakalarlar.

Sürüngen'i elinde tutmak - durumu kontrol etmek ve kötü niyetli kişiler üzerinde güç sahibi olmak, en iyi davranış taktiklerini geliştirmek.

Rüya loft

Uykunun yorumlanmasının hayalperestin yılanlarıyla olan iç ilişkiye daha fazla bağlı olduğunu söylüyor. Ayrıca önemli olan rüyada yaşanan duygular. Bu faktörleri karşılaştırmanın yanı sıra, bir rüya ve yılan gören bir kişinin davranışları, gecede ortaya çıkan resmin doğru anlamını alabilir.

Loff, bu sürüngenleri, yorumlamaya benzer bir yaklaşımı açıklayan vejetatif sinir sistemi ile ilişkilendirir. Hayalperestin içsel hisleriyle karşılaştırıldığında, en küçük uyku ayrıntılarının restorasyonu, anlamı gerçek hayatta uygulanabilecek en doğru yorumlamanın elde edilmesine yardımcı olacaktır.

Pin
Send
Share
Send
Send