Rüya yorumu

Bir gitar hayal - rüya kitapları tarafından uyku çözme nüansları

Pin
Send
Share
Send
Send


Gitarın neden farklı durumlarda rüya gördüğünü öğrenebilir ve uykunun anlamını yorumlayabilirsiniz. Genellikle rüyalardaki bir gitar, keyifli, kaprisli ve hafif anlamsız bir kadın olarak yorumlanır. Gitar çalmak, genellikle flört etmek demektir. Duvardaki gitar veya uygunluk sınırları içerisinde flört etme teorik olasılığı anlamına gelir.

Gitar ve flört arasındaki bağlantı hemen hemen bütün rüya kitaplarında belirtilmiştir. Belki de değer, belirgin bir bel ile nazik bir kadın kampını andıran klasik bir gitar şeklindedir. Genç rüyalarda, gitarın daima romantik ve erotik bir tonu vardır. Daha olgun yaşta gitar, şefkatli ve duygusal sevgi, tutku anlamına gelebilir. Her durumda, uykunun gerçekleşmesine bakmaksızın, gitar sevgiye ihtiyaç duyduğunuz ve duygularınızın canlı ifadesi anlamına gelir.

Bir gitar ile bir rüyayı nasıl anlarım

Müziğin sesini duyup duymamanız önemlidir. Bir rüyadaki sesleri duymak, gerçek hayatta oldukça canlı izlenimler yaşamaktır. Müzik, sesler, sürece dahil olma, deneyimlerin yoğunluğunu gösterme. Uzaktaki gitar avı, aşk duygularını önceden tahmin etmek anlamına gelir. Bas gitar, elektro gitar solo - aşk sizin için ciddi bir şok olabilir.

Gitarı bir rüyada mükemmel bir şekilde çalarsanız, gerçekte nasıl çalacağınızı bilmeseniz bile, yeteneklerinize güveniyorsunuz ve başarınız oldukça muhtemel. Kendine güvenme gerekçeniz var ve bilinçaltınızın yakaladığına dair bazı işaretler verildi - belki kokuyor, başını eğiyor, jestleri. Kendine güven ve cesaretle ileri git - yol temiz.

Özgür iradesini unutma. Güçlü bir çekicilik hissetseniz bile, flörtün sonuna gelmek zorunda değilsiniz. Bazı durumlarda, oldukça güçlü bir duygusal deneyim. Karşı taraftan çekim yapmak da zorunluluk değil sadece cazibedir.

Flört etmenize izin veren, ancak ciddi bir romantizm ve hatta tam teşekküllü bir macera geliştirmenize izin vermeyecek çeşitli durumlar olabilir. Gitar güçlü bir tutku anlamına gelebilir, ancak fizyolojik bir temeli var.

Belki de şüphe etmemelisin ve kendine bir hediye yapmalısın? Gerçek bir arzu nesnesine sahip gizli bir aşk gecesi bile bir kişiliğin gelişimi için gerekli heyecan verici ve ödüllendirici bir deneyim olabilir. Sadece sana karar vermek için.

Bir rüyanın gitardaki temel değerleri

 • Gitarı elinize alırsanız, ancak hoş olmayan sesleri çalamıyor veya duyamıyorsanız, beceriksiz bir basit veya sahte melodi sert çalamayacağınızın kesin bir işaretidir.
 • Bir rüyayı gitarda görmek flört etmek için iyi bir nedendir.
 • Gitar çal - flört, aşk oyunu liderlik etmek. Melodiyi dinleyin, ilişkinizin gerçek doğasını gösterecektir.
 • Bir rüyada 12 telli bir gitarda ustaca bir oyun duyarsanız, vazgeçmek mantıklıdır. Size unutamayacağınız inanılmaz bir macera vaat ediyorlar. Seçtiğiniz entelektüel ve estetik. Birbirinize getirdiğiniz zevk, kumbaradaki anı bankanızı önemli ölçüde yenileyecektir.
 • Yedi telli gitar, şaşırtıcı bir şekilde, kadınlara kariyer gelişimi vaat ediyor. Aslında, bir rüyadaki ipleri anlatmayı başaran bir kadın ciddi bir maaş artışını hak ediyor. Bunlar aynen böyle tezahür edemeyen kişisel niteliklerdir.
 • Bir gitar dinlemek, belki de hak edilmemiş, ama hoş bir iltifat almaktır. Astlardan gelen "ne tüy, ne çorap" tarzında kurnazlık ve övgüden kaçının. Bazıları açıkça evinizi hedefliyor.
 • Bir gitardaki yırtık teller boş umutlar, açık bir yalan, aldatmacadır.

Gitar Rüyası

 • En basit rüya kitapları bir gitarın vizyonunu arzuların gerçekleşmesi olarak yorumluyor. 16 yaşındaysanız, bazı düzeltmeler ve değişikliklerle birlikte, bu yorumu bile kabul edebilirsiniz. Hoş bir şirkette uygulanması zor olmayan, vücudun gizli arzularından bahsediyoruz.
 • Klasik erotik rüya kitabı, bir rüyadaki bir gitarın çok fazla sevgi dolu, neşeli bir şirket anlamına geldiğini vaat ediyor. Bir rüyada gitarı duyan kızlar dikkatli olmalı. Çok fazla iltifat duyacaksınız, zorunlu ikna ve takıntılı kuruma direnmek zorunda kalacaksınız. Katılmayın - itibarınızı koruyacaksınız ve yakında gerçek aşkı bulacaksınız.
 • Freud'un rüya yorumu, gitar çalmayı, diğerlerinin aşktaki başarısının kıskanıyorum olarak yorumluyor. Aşk cephesinde her şeyin yolunda olmaması muhtemeldir ve durumu tekrarlamak istersiniz.
 • Kadın rüya kitabı, üzüntü ve ruh tutkularının azaltılmasında yalnız bir akşam vaat ediyor. Belki de üzülmemelisin? Sonuçta, bir şey değil ve bunu biliyorsunuz. Biraz flört etmek kimseye zarar vermedi.
 • Dream Trader, gitarı bir kadın bedeni olarak yorumluyor, gitarı sevişiyor olarak oynuyor. Biraz açık, değil mi?
 • Rüya Miller karmaşık bir duygu yelpazesi vaat ediyor. Miller rüya gitarına göre, ciddi bir ilişki kurma olasılığı anlamına geliyor. Gitar çalmak, ipleri yırtılmış ve patlamış - umutlar acımasızca hayal kırıklığına uğrayacaklar.
 • Genel olarak, rüya kitabı gitardaki rüyayı uyarı işareti olarak görme eğilimindedir. Çok fazla vaatte bulunmayın ve sonsuz sadakat ve sevgi yeminlerine inanmayın - kesinlikle hiçbir şey ifade etmiyorlar. Miller'e göre bir rüyada bir gitar görmek, tehlikeli açığa çıkarmanın eşiğindeki zevktir.
 • Apostolik rüya kitabı, gitarı bir macera, tehlikelerle dolu bir yolculuk, ebedi baştan çıkarma olarak kabul eder.

Sonuç

Bir rüyadaki gitar - izin verdiğin kadar özgür olacak flörtün açık bir işareti. Ama durumu geliştirmek istedin? Kontrolünü kaybetmeyin ve başınızı kaybetmeyin.

Şehvetli flört bazı durumlarda iyidir, ancak flört etmenin kariyerinize ve kişisel yaşamınıza ciddi şekilde zarar verebileceği durumlar vardır. Bir rüyanın gitarı, aklınıza gelebilecek her türlü mantıklı argümanı atmadan, kafasını kullanarak havuza girme isteğinizi gösterir. Bazen bu tür eylemler mutlu bir şekilde gerçekleştirilir.

Pin
Send
Share
Send
Send