Rüya yorumu

Tırnakların hayal edilmesi: Popüler rüya kitaplarının yorumlanmasının nüansları

Pin
Send
Share
Send
Send


Her yaşamda bir kez olsun herkes ellerinde çivi tutmak zorunda kaldı. Bir erkek için bu görüntü çok uyumlu görünüyor, ancak kadınlar da onu dışlamıyor. Hangi çivi hayallerini rüyanda öğreniyoruz.

Her şeyi bir çiviye asamazsın

Farklı inançlar, dinler ve felsefeler, rüyanın çivi hakkında belirsiz bir yorumunu verir. Hristiyanlıkta, İsa'nın çarmıha gerilmesini, ıstırap ve acıyı sembolize eder. Doğu felsefesinde, kirişe sürülen çivi diktatörün gücünü güçlendiren büyülü bir işlev gördü.

Psikanalistler için bu konu, bir erkeğin gücünü ve sağlığını tanımlayan, fallik bir yük taşır.

Çivinin tamamlanması, bir şeyin sonu, kariyeri ve yaşamı özetleyen bir süreçtir. Boks eldivenlerini bir sporcu için çiviye asmak, yüzüğü sonsuza dek bırakmak demektir. Bir ürüne son çiviyi çakmak, bir işçinin karmaşık bir projeyi tamamlamasıdır.

Ancak aynı zamanda yaratıcı bir işlevi var. Bu kadar küçük ve göze çarpmayan ve üzerinde yüksek binalar var. Böyle metal bir montaj olmazdı, her şey uzun zaman önce çökecekti. Bu durumda, çalışkan, ancak oldukça hırslı bir insan değil, her şeyi almaya hazır, düşük ücret alıyor gibi görünüyor.

Kadın ekonomisinde ve eğri çivisinde faydalı

Kadınlara demir şapkadan çekiçle vurmak, kararlılıklarını ifade etmek ve gerçekte güçlü bir karakter göstermek anlamına gelir. Eğer kişisel yaşam parçalanırsa, böyle bir rüyadan sonra rakipleri kesinlikle ortadan kaldıracak ve sevdiğiniz yerin yerini alacaksınız.

Liderlikle olan ilişki, çalışmadaki anlaşmazlıklar nedeniyle sarsılırsa, bu hikaye onları kolayca güçlendirebilir, net argümanlar vererek ve uygulamada eylemlerinizin rasyonelliğini kanıtlayabilir.

Bekarlar için, bu tür rüyalar arkadaşlık bulma sözü verir ve bu da ciddi ilişkilere dönüşebilir.

Rüyada bir ahşap evin yapısını tamamlamak için kendi elleriyle bir iş kadını, istenen hedefe ulaşmak, seçtiğiniz alanda gerçekleştirilmek, finansal bağımsızlık kazanmak ve iş yerinizi sağlam bir şekilde birleştirmek demektir.

Fakat eğer kaçırdıysanız, parmağınıza çarptıysanız, acı hissederseniz, hem sağlığınızı hem de genel refahınızı büyük ölçüde etkileyebilecek kişisel döküntüler için bekleyin.

Uzun vidaları kirişe vidalayın - aklın ve karakterin gücünden bahseder. Bu süre zarfında anladığınız, bildiğiniz ve kazandığınız her şey gelecekteki fırsatlarınızı, temeli ve temeli kurarak etkileyecektir.

Yeni kutuda paslı ve çarpık tırnaklar vardı - gerçekte sadece kendinize güvenmeniz gerekir. Yakın yoldaşlardan biri, çıkarlarının peşinde koşmak için sizi kötü bir şekilde üzecek.

Paslı bir nesneyi elinizde tutmak sağlık sorunları yaşıyor. Aşınma üzerine çalışmak, kendi gücünüzü korumakla kalmaz, vücudunuzun tükenmesine ve kurumasına neden olur. Dinlenmeyi ve beslenmeyi düşünmenin zamanı geldi.

Evlenmemiş bir kadının sokaktaki yeni donanımdan bir şeyler bulup alması için - gerçekte, evlenmesi muhtemel bir hayranla tanışın.

Patron nereye çivileneceğini biliyor

Bir erkek için, yeni ve ışıltılı donanım onun başarısının bir göstergesidir. Bu hayatta ne istediğini açıkça biliyor: her şey önceden planlanmış ve en küçük detaya göre hesaplanmış.

Bu keskin nesnelerin amaçlanan amaç için uygun olmadığı ortaya çıktıysa - gerçekte iş ilişkileri kurmakta ve ortak seçmekte fazla seçici olmuyorsunuz. Bu nedenle, çok fazla sıkıntı yaşıyor ve hataları ortadan kaldırmak için fazladan zaman harcıyorsunuz. Bütün bunlar girişimlerinizi zorlaştırıyor ve genel ilham vermeyi köreltiyor. Belki de birkaç başarısızlıktan sonra, her şeyi bırakıp başka bir şey yapmak isteyebilirsiniz.

Düzgün dövülmemiş demir parçaları ahşap bir yapıya çekmek - bir iş projesinde hatalar yakın gelecekte tuzakların varlığına yol açacaktır. Gereksiz maliyet ve karmaşıklıklara hazır olun.

Tek yapılı bir çekiçle çalışıyorsunuz, yapının genel resmini göremiyorsunuz - aslında çok çalışkansınız, ancak toplumda yüksek bir konum elde etmeye çalışmıyorsunuz. Mütevazı hırslarınız ve hayattaki düşük bar hedefleriniz dürüst, saygın ve fakir olmanızı sağlar. Çünkü işiniz maddi refah getirmeyecek.

Bir çiviye basan genç bir adam - çok sevdiği için hayal kırıklığına uğramak. Kızın niyetinin sadakat ve ciddiyetinden şüphelendiyseniz, nişanlanmayı kesmeye ve daha fazla ilişkilere son vermeye hazırsınız. Büyük olasılıkla bu bariz bir durumdan etkilenmiştir - hızlı öfkeniz, duygusallığınız, inkontinansınız ve güçlü sevginiz. Kıskançlıktan ayrılmanız ve duygularınızı özgür bırakmanız önerilir.

Buraya yeni gelmiş olan alet ve vidaları aramakla ilgili rüyalar - gerçekte belirsizlik ve ruhsal atma yaşarsınız. Genç ve enerji dolusunuz, ancak doğru hedef seçimiyle ilgili şüpheleriniz ve belirsizlikler ile baskı altındasınız. Hayatta gerçekte ne istediğinizi ve istediğinizi anladıktan, gelecek planlarını kolayca öncelik sırasına koyup oluşturabilirsiniz.

Destek yapısına kocaman bir çivi çakmak, liderliğin genel otoritesini güçlendirirsiniz.

Çiviler küller içine girmez. Yazarın rüya kitapları

Gustov Miller

Herhangi bir şekilde kullanılmayan çok sayıda keskin çiviyi görmek - kavgaları, çatışmaları deneyimlemek. Hoş olmayan çeşitli durumlar ruh halinizi etkileyecektir. Depresyonda ve incinmiş hissetmek, yakın aile üyelerine düşecek, çekişme ve güçlük çekmeye neden olacaksınız.

Sigmund Freud

Erkek cinsel organını somutlaştıran, yeni ve uzun tırnak, gerçek imajınıza işaret eder. Beğendiğiniz güzelliğin baştan çıkarıcı gücü ve yetenekleriyle dolusunuz. Rüyadaki paslı nesne - sağlığın bozulmasına ve genel aktivitenin azalmasına.

Donanımı borca ​​alırsanız - dikkatli olmanızın bir nedeni, birileri eşinizi gerçek hayatta almaya çalışıyor. Keskin vidaların kaybı - aşırı kendini kandırma, duruma sert bir şekilde bakmanı engeller.

Çok miktarda keskin demir satın alırsınız - bağlantıların okunaksızlığı gelecekte potansiyelinizi etkileyebilecek tehlikeli temaslara neden olabilir. Onları cebinize koyun - grup seksinde orgazm olmak istiyorsunuz.

Evgeny Tsvetkov

Demir şapkalara ustaca çekiçle çekiçle çalışıyorsunuz - tüm karmaşık meselelerle başarılı bir şekilde başa çıkabilmek için gerçek işleri gerçekleştiriyorsunuz. Hala büyük bir malzeme stoğuna sahip olduğunuzu hissediyorsunuz, gücünüze ve büyük potansiyelinize inanıyorsunuz. Sizin için yeni fırsatlar açılacak, umut vaat eden fikirler anlaşılacak ve her şey başarılı bir şekilde gerçekleştirilecektir.

İnşaat sırasında kendinizi kolunuza vurma korkusu yaşarsınız - gerçekte, öngörü, dikkat ve titizlik hediyeniz sayesinde, projenin karlılığı ve başarısı uğruna en küçük ayrıntıya kadar her şeyi hesaplayabilirsiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send