Rüya yorumu

Arzuların yerine getirilmesi için çok güçlü bir mandala: nasıl yapılır

Pin
Send
Share
Send
Send


En gizli arzuyu yerine getirmek için, herhangi bir araca başvurabilirsiniz. Bu durumda, olağan yöntemler sizi hayalinize tek bir adım daha yaklaştırmazsa, çoğu kişi yardım için Yüksek Kuruluşlara yönelir.

Şimdi kültürümüz Hindu dini uygulamalarıyla Budist tarafından büyük ölçüde etkileniyor. Özellikle, mandala gibi bir terim, runlarla birlikte özel bir anlama ve konsantre güce sahip olan bir moda haline geldi. Bu yazıda, arzuların yerine getirilmesi için nasıl güçlü bir mandala yapıldığını ve nasıl aktifleştirileceğini anlatacağız.

Mandala - nedir bu?

Mandala, Budistler ve Hindular tarafından kullanılan ilahi bir mistik yapıdır. Bu, evrenimizin sembolik bir modelidir. Mandala, içinde kare olan bir daire şeklindedir. Ve bu karenin içinde genellikle nilüfer şeklinde olan başka bir daire yazıyorlar.

Rakamlar aşağıdaki atamaya sahiptir:

 • dış çember - Evreni sembolize eder;
 • iç, ilahi dünyaların kişileşmesidir;
 • kare - ışığın yönü.

Mandala iplikler ile işlenebilir, tahtadan kesilir, kuma dökülür, ayrıca metal, taş ve kağıt kullanılır. Burada kesin bir gereklilik yoktur - hepsi kişinin arzusuna ve mevcut araçlara bağlıdır.

Ayrıca, mandalalar renklerde farklılık gösterir, ancak bu durumda rasgele bir renk tonu seçmek mümkün değildir - yapının rengi ana amacı ile yakından ilgilidir ve doğrudan ona bağlıdır. Mandala'nın, belirli görevleri çözecek şekilde yapılandırılmış ve onu yaratan kişi hakkında bilgi sağlayan belirli bir içeriğe sahip renkli bir geometrik desen olduğu ortaya çıktı.

Mandala için renk seçimi

Şimdi mandalaların renk tasarımı üzerinde durmamız gerekiyor. Renkleri, bir kişinin bilinçaltı küresinin bir yansımasıdır. Bu özelliği var:

 • yeşil - yaşam sevgisini gösterir. Yeşil tonların hakim olduğu mandala, ebeveynler, öğretmenler ve eğitimciler için güvenilir bir tılsım haline gelecektir. Geliştireceği temel karakter özelliği, komşularına bakmaktır;
 • kırmızı, büyük olasılıkla büyük zorluklarla karşı karşıya kalan ve şimdi başkalarına güvenemeyen, ancak yalnızca kendilerine güvenen militan kişilikler için uygundur;
 • sarı - açık bir zihni, kararlılığı ve kararlılığı sembolize eder. Ancak böyle olumlu özelliklere rağmen, bir kişi genellikle dünyada gerçekleşmesini engelleyen çekingenlikten muzdariptir;
 • mavi, barışın ve manevi uyumun rengidir. Bir insan, hayatında ne olursa olsun, barışçıl bir durumdadır. Akışa direnmez, ama sakin bir şekilde üzerinde yüzer;
 • beyaz - maneviyat, saflık ve masumiyet ile kişileştirilmiş. Maddi zenginliklerin hiçbir şey ifade etmediği bir kişiyi gösterir, bu yüzden satın alınamaz. Böyle bir kişinin güven ve iyiliğini sağlamak, yalnızca davranışları olabilir.

Mandala renklerinin anlamını bilerek, çevrenizi ve hatta yabancıları daha iyi anlayabilirsiniz. Mandala yapma ve boyamaları için onlara teklif etmeniz ve dikkatlerini en çok olacak renklere çevirmeniz yeterlidir.

Mandala Desen Değerleri

Farklı renk varyasyonlarına ek olarak, mandalaların sembolizmi seçilen bir geometrik dizi ile temsil edilir. Desenler birbirinden çok farklı, ancak hepsi ana geometrik temaya ait ve bu şekillerle temsil edilebilir:

 • kareler - Bir insanın hayatındaki dengeyi ve dengeyi anlatın. Bu kişilikleri ile, her şey düzenli ve açıkça kontrol edilir;
 • daireler - döngüselliğin sembolleri. Bu tür insanlar için, karakteristik özellik her zaman mantıklı bir şekilde sonuçlananları getirmektir. Ayrıca, boşta duramazlar ve sürekli olarak bir tür aktivite ararlar;
 • Üçgenlerde - yukarı doğru yönlendirilirlerse - kişisel oluşum ve yaşamdaki gerçekleşmesi hakkında konuşurlar; aşağı doğru yönlendirilirlerse, iç dünyadaki yıkımı, hayal kırıklığını, destek alma gereğini belirtirler;
 • haçlar - belirsizlik belirtileri. Adam şimdi daha sonraki eylemleriyle ilgili düşüncelere maruz kalıyor;
 • spiraller - sağa doğru bükülmüşlerse: yaratılışı, hayatta bir şeyi yaratmasını; sola - imha, imha sembolleri. Kişi şimdi yeni bir inşaat başlatmak için geleceğini yaratıyor (veya geçmişi yok ediyor);
 • yıldızlar barışın işaretidir. Durumun normale döndüğünü, her şeyin halledildiğini göstereceklerdir. Bir kişiden sadece bu iyiliğin desteği gerekir.

Geometrik şekillerin renk yorumunu eklerseniz, mandala birçok yararlı bilgi sağlar (veya tavsiye eder). Bu aynı zamanda, mandala yaratma sürecinde, bir kişinin kendi iç dünyasına girmesi ve ondan gizli bilgileri kolayca çıkarması nedeniyle de ortaya çıkar.

Arzuların Mandala: nasıl yapılır

Hayatta kesinlikle herhangi bir arzunun farkına varabilirsin, sadece nasıl yapılacağını bilmen gerekir. Bu amaçla, arzuların yerine getirilmesi için özel bir mandala idealdir. Nasıl yaratıldığını düşünün:

 1. Rahatınız için, pusulalar ile stok. Bir kağıt parçası alın ve üzerine bir daire çizin.
 2. Sadece çemberden ayrılabilir veya fantazinizin anlattığı gibi farklı desenler, çiçekler, yıldızlar ve hatta hayvanlar ekleyebilirsiniz.
 3. İstediğinizi renk ve renkle görselleştirin ve önceden tanımladığınız şeyi.
 4. Resmin tamamını renklendirin.
 5. Hayalinize odaklanın, mümkün olduğunca olumlu düşünün. Mandalayı enerjinle doldur.
 6. Her şey - istenen, hazır uygulamak için yapılandırılmış maskotunuz. Şimdi onu evinizde belirgin bir yere asın. Çizime her dikkatinizde, birkaç dakika boyunca gözlerinizi üzerinde tutun. Güç enerjisinin enerjisini korumak için günde beş ila on dakika yeterlidir.

Bir mandala oluşturarak, ruh halinizde, huzurunuzda ve sükunette bir iyileşme göreceksiniz. Mandala bir tür psikoterapi, kendi kendine hipnoz, kendisiyle sohbet etmedir.

Görüntü sizi memnun etmeyi bıraktığında, yeni bir süs ve renkler kullanarak tekrar yapın.

Mandalalarla etkileşime girerek, iç dünyanızdaki değişiklikleri analiz etmeniz, bilinçaltınızın ipuçlarını öğrenerek yaşamdaki hayallerinizi gerçekleştirmenizi engelleyen çelişkilerle başa çıkmanıza yardımcı olmanız gerekir.

Arzuların gerçekleşmesinin mandala, muhteşem mutluluk, uyum ve sevgi dünyasına gerçek bilettir. Fakat arzunun gerçekleşmesi için, sadece bir mandala yapmak ve çalışmasını beklemek yeterli olmayacaktır - istenen eylemin gerçekleştirilmesine yönelik bazı eylemler gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Mandala, ötesinde maddi şeyler olan bir insanın içsel durumunun bir ifadesidir. Ve bu konunun yaşamınıza çekilmesi, iç dünyanın da yardımıyla - düşüncelerimiz böyle işler.

İstenen uygulamanın mandalalarının eylemi teşvik eden çok güçlü bir motivasyon olduğunu unutmamalıyız. Ancak bir anlık sonuç beklememelidir - olumlu değişiklikler kademeli olarak gerçekleşecek ve sahip olmadığı her şey bir insanın hayatına çekilecektir.

Sonunda tematik videoyu izleyin:

Marissa

Pin
Send
Share
Send
Send