Rüya yorumu

Apartmanda Brownie - varlığı belirtileri

Pin
Send
Share
Send
Send


Modern insanlar diğer dünya dışı güçlere daha az inanıyorlar. Bilgisayar teknolojisine duyulan ilgi, etrafımızda meydana gelen en inanılmaz şeyleri fark etmemizi zorlaştırıyor. Evimde bir kek var ve ben bunu derhal belirledim. Ana özellikleri sayesinde, böyle bir komşu ruhun evinizde sessizce yaşadığını anlayabilirsiniz.

Bir kek varlığının belirtileri

Genellikle keklere davulcu denir ve evdeki varlıkları ilk bakışta göründüğü kadar tehlikeli ve korkutucu değildir. Böyle bir yaratığın anlaşılması gereken en önemli şey, ev işlerinde yardımcı olabilecek nazik davranmalarıdır. Kekin olumsuz bir etkisine maruz kaldığınızda, muhtemelen bu onu kızdırdığınızı, bu yüzden kirli numaralarını koruduğunu gösterir.

Bu varlığın neye benzediğini söylemek gerçekten imkansız. Medyumlara ve sihirbazlara inanırsanız, o zaman ev bir kabukla kaplı olmayan bir enerji pıhtısıdır. İnsanın hayal gücü o kadar gelişmiştir ki herkes bu küçük davulu istediği gibi algılar.

Sovyet karikatürleri içimizde, çoğu tatlıları seven, nazik ruhu olan kısa yaşlı bir adam şeklinde bir kek imgesini aşıladı. Çoğunlukla, öyle. Brownie kısa boylu ve tatlılar için büyük bir sevgiye sahip. Evde davul mevcudiyetinin işaretleri daha ayrıntılı olarak düşünülmelidir:

  1. Bu yaratıklar gecedir ve sadece geceleri hissedilir. Çoğu zaman, gece yarısından sonra ve büyük olasılıkla mutfakta bir kek hareketini duyabilirsiniz. Eğer ayak seslerini ve hışırtıları duyarsanız, gece komşunuz sadece turunu yapar.
  2. Tatlılara duyulan aşk onu tatlılar veya kurabiyeleri olan bir vazoda kesinlikle kaybolacak veya normalden daha hızlı yenecek bir şeyler olacak şekilde yapar.
  3. Brownie mükemmel bir şekilde evinde tutar. Eviniz her zaman temiz ve konforluysa ve bunun için özel önlemler almazsanız, o zaman görünmez komşunuzun haklı olduğunu lütfen unutmayın.
  4. Geceleri bir kek varsa, sakinler iyi uyurlar, karanlıkta evin içinde dolaşmaktan korkmazlar ve herkes geceleri rahat hisseder.
  5. Evde neredeyse hiç kavga etmiyor. Anlaşmazlıklar elde edilse bile, çabucak yok olurlar ve unutulurlar. Kek küfür ve kötüye kullanmayı sevmez ve size iyi davranırlarsa ailede barışı korumaya yardımcı olurlar.
  6. Bir kediniz varsa ve sık sık bir noktadan bakarsa ve hatta bazen delinmeye başlarsa, bu bir kekin varlığının açık bir işaretidir.

Kek nedir?

Bir tür varlık sizinle aynı evde yaşayamaz, ancak 3'e kadar yaşayabilir. Aslında, daha fazla sayıda gruba ayrılabilir, ancak bu, birçok kişinin barınağını kimin paylaştığını tam olarak anlayabilmesi için yeterlidir.

İlk tipin altında genellikle klasik versiyonda bir kekin ruhu anlaşılmaktadır. Bu yaratık dünyamıza ait değil, insanla sıradan barış içinde bir arada yaşamaya ilgi duyuyor. Brownie evin tüm sakinlerini önemser ve hatta korur, ev işleriyle uğraşmaya ve çatışmalardan kaçınmaya yardımcı olur. Buna karşılık, böyle bir bakım için ev hanımı başının üstünde bir çatı alır, saygı duyar ve çoğu zaman çok fazla tatlı alır.

Böyle bir varlık genellikle sadece iyidir, çünkü kendisi pozitif enerjiyi evde tutmak için hazırdır. Ailede ne kadar iyi şeyler olursa, davulcunun kendisi de o kadar iyi hisseder. Bu ev müdavimlerinin kendilerinin çocuklu bir aileleri olduğunu duyabilirsiniz.

İkinci kategori karmasını yapan ölü insanları içerir. Bu ruhlardan korkmayın, çoğu durumda sakindir ve yaşadıkları evlerde iyi bir tutuma sahiptirler. Daha yüksek güçler, ölen adamları, yaşamları boyunca çok değer verdikleri veya aksine kendi evleriyle ve aileleriyle çok az ilgilendikleri takdirde, kek olarak bırakırlar. Ruhların amacı, yaşamlarında yaptıkları hataları düzeltmektir. Ölüler ailenin huzurlu varlığına, evdeki refahına ve düzenine yardımcı olmaktadır.

Bu tür ruhlar sadece iyi olabilir, ama neden sonra cezalandırılıyorlar? Örneğin, eski girişimcinin ruhu, daha başarılı olmanıza yardımcı olacak ve hepsi de hayatı boyunca işte kalması ve eve ve ailesine olan ilgisizliği nedeniyle işe yarayacak. Böyle bir ruhun varlığının belirtileri, keklere benzer birçok yöndendir.

Üçüncü tip genellikle bir kek ile de karıştırılır, ancak yerleştiği yere negatif getirmeyi seven kötü bir öfkeye kapılır, ancak bu büyük bir hatadır. Bu varlıklar, çok çeşitli kökenlere sahip olabilir, browni olmadığı gerçeğini kullanırlar ve yerine yerleşirler.

Bu tür ruhlar olumsuz beslenir ve evinde mümkün olduğu kadar her şeyi yapmaya çalışırlar. Genellikle ölüm şeklinde trajedilere yol açmazlar, çünkü o zaman kendilerini besleyecek hiçbir şeyleri yoktur. Bu durumda, kendi evinizi, bu tür olumsuz yaratıklardan herhangi bir şekilde temizlemeniz gerekir.

Kek varlığı kontrol nasıl

Birçok insan evinde kek olup olmadığını kontrol etmek ister mi? Çok kolay yap. Kiracı için bir miktar çikolata olarak bırakın, fakat paketlemeyin. Bir gecede onları bırakmak daha iyi. Kelimenin tam anlamıyla, bu tatlılar kek tarafından yemez, ancak bunun için bıraktığınız iyi niyet ve dileklerimle beslenir. Sabahları, şekerlerin bıraktığınız konumda olmadığını görebilirsiniz ve bazı durumlarda kaybolabilir.

Çok az insan ev ruhlarının kart oyunlarını sevdiğini biliyor. Keklerin aynı anda kiminle oynadığı anlaşılmaz. Yeni bir kart destesi alın ve gözünüzün erişemeyeceği bir yere koyun. Bir süre sonra kartların nasıl olduğunu görün. Genellikle, kartların kolayca nasıl dağıldığını veya baş aşağı çevrildiğini görebilirsiniz. Ayrıca kek ve takı çeşitliliği üzerinde hareket edin. Bu tür oyuncakları terk edersen, yakında birilerinin onları oynadığından emin olursun.

Ruhun kışkırtılması

Evinizde bir kek olup olmadığını güvenilir bir şekilde bulmak için sabırsızlanıyorsanız, çeşitli provokasyonlarla reaksiyona sokabilirsiniz. Kek için en çok tercih edilen yerler mutfakta, zamanlarının çoğunu bu odada geçiriyorlar. Evin bu bölümünde bir kek ve sıcak mevsimde hepsinden önemlisi kışkırtmak gerekir. Soğukta, kekler çok uyur ve kendilerini çok az gösterir. Provokasyon, evin ustası olarak kabul edilen biriyle ilgilenmelidir, genellikle bu en yaşlı adamdır.

Bir provokasyon yapmak için yatmadan önce bir sayfa boş kağıt al ve "Ben evin efendisiyim" yaz. Böyle bir numara brownie kaçıramaz. Bu kağıt yemek masasının ortasına yerleştirilmeli ve bir bardak su koymalıdır. Tablodaki her şey kaldırılmalıdır. Işıkları kapat ve yatak odasına git. Böyle bir nottan sonra, çoğu zaman bir vuruş, bulaşıkların çarpması, hatta bir rüyanın içine doğru itmek bile duyulur. Cevabın ne kadar güçlü olduğu keklerin gücüne bağlı olacaktır. Sahipleri için kekin güçlü olması önemlidir.

Özellikle güçlü ev ruhları genellikle kelimelerle cevap verir. Hala çok kırılmayacak ve sizi sinirlendirmeyecek, sadece evinizde bulunduğunu göstermek istedi. Görünmez komşunuzla arkadaş olmaya çalışın, böylece evinizde huzur ve sessizlik hakim olsun.

Sonuç olarak

Videoyu izle: 51. Bölgede Uzaylılar Gerçekten Var mı? (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send