Rüya yorumu

Bir kızla öpüşmeyi hayal ettim: rüya kitapları tarafından yorumlandı

Pin
Send
Share
Send
Send


Sıcak bir görünüm, yumuşak eller ve dudakların yumuşak dokunuşları ile ifade edilen kadınların sevgisinden ve şefkatinden daha hoş ne olabilir. Gün içinde yaşanan duygulardan sonra bir rüyada bir kız ile bir öpücük hayal edilmesi şaşırtıcı değildir. Neden böyle bir komployu hayal ediyorsan, popüler rüya kitaplarında öğren.

Tanınma ve çekilişin en içten şekli

Öpücük sembolizm çeşitlidir. Başlangıçta, soluma gücü ile yaşam gücünün bir gösterimi oldu. Daha sonra - birisinin önünde ibadet şahsen oldu. Kişisel önemine ek olarak, öpücük, manevi birliğin, sadakatin ve kutsamanın işareti idi.

Bazıları için bir öpücük boyun eğme, güven ve sevgi ifade eder. Diğerleri için, bağlayıcı bir sözleşme sembolüdür, saygı.

Her durumda, bir kızla öpüşmek temelde hayatın keyifli ve keyifli anlarını gösterir.

Uykunun tüm koşulları ve nüansları ile ilişkili olan kadınlar ve erkekler için bu tür rüyaların yorumlanmasında farklılıklar vardır.

Bazen sadece bir öpücük bir kadını susturabilir.

Erkek arkadaşını kız arkadaşınla görmek için boyunduruğa eşlik etmedin - bir rüya sana ihanet şüphelerinin asılsız olduğunu gösterir. Fan, saflığınızı ve saflığınızı kullanır, asıl şey tekrar düşünmek ve konuyu düğüne getirmemek.

Rakibinizin kollarında genç bir eş gördüm - gerçekte genç ve kaygısız yıllar için can atıyorsunuz. Belki de monoton aile hayatı ve normal ev işleri, eşiniz için sizi sıkıcı ve çekici kılmamış. Vurgulayın, görünümdeki bir şeyi değiştirin veya yeni ortak hobiler, hobiler düşünün. Kocan sana farklı gözlerle bakacak.

Rüyada eski ile sıcak öpücükler bir araya geldi - duygularınız gitmesine izin vermiyor ve büyük olasılıkla solmuş aşk yeni bir güçle boğulacak.

Önünüzdeki okşamalara bağlı sevgi dolu bir çiftin hayalini kurdum - önümüzdeki günlerde melankoli ve umutsuzluğu bekleyin. Böylece, depresyon oyalanmıyor, halkta daha sık olmaya ve daha fazla iletişim kurmaya çalışın.

Ünlü Hollywood yıldızları rüyanızda öpüşüyor - bu birisine çok fazla kıskançlık, kızgınlık ve öfke topladığınız bir ipucu. Kendini karşılaştırmaya ve başarılı arkadaşlarından daha kötü görünmeme her zaman. Ancak bu sadece bir maske ve tartışmalı sonuçlar. Sorun sen ve şüpheli değerlerin.

Bir iş kadını, sıcak bir hayranla çevrili genç bir anne gördü - karlı finansal işlemleri planlamak ve gelecek vaat eden projeler uygulamaya başlamak için iyi bir neden. Yeni yetenek ve fırsatları keşfetmek için başarılı bir dönem. Gizli potansiyeliniz kendini maksimumda gösterecek ve ortaklarına neler yapabileceğini cesaretle kanıtlayacaksın.

Yabanci, sizi bir rüyada öpmeye çalisiyor - hazirlik için yabancilar tarafından kisirlanacak çok ahlaksiz bir sey yapmaya hazirlanin. Sıkıcı ve tahmin edilebilir bir yaşamdan bıktınız. Görünüşe göre ahlaksız ve ahlaksız bir hareket yaptıktan sonra, rutininize biraz karışıklık ve eğlence katacaksınız. Buradaki asıl şey, olanlara pişmanlık duymamak için fazla ileri gitmemek.

Bir erkek olmak zaten iyidir çünkü üç günlük anızı öpmek zorunda değilsiniz.

Birincisiyle birleşmek - durgunluk ve başarısızlık iziniz geçmiş zaferlere duyulan özlem nedeniyle ertelendi. Plan yapma ve gelecekteki sömürüleri hayal etme zamanı. Eski duygulardan tamamen kurtulmuyorsunuz ve öyle görünüyor ki her şey iade edilebilir. Ama bu yanlış, bu durum sadece seni yavaşlatıyor. Aynı nehre iki kez girmeye çalışmayın.

Ne olursa olsun, büyüleyici bir kızla öpücük hazırlar:

  • o bir güzelliktir - önemli masraflara ve öngörülemeyen masraflara dikkat edin;
  • genç - çok şaşırtacak bir şey, ama güzel olacak;
  • köy - aileye ilaveler bekliyor;
  • dans - ailedeki sıcakkanlı ve sıcak atmosfere;
  • sağlıksız bir ten ile çok ince - ailenizden birinin hastalanması gerçeğine hazır olun.

Uzun süredir ertesi dünyada olanla sevişin - bir rüya, sağlık sorunlarının yaşanacağı konusunda uyardı. Bir sorun varsa derhal bir doktora danışmalı ve muayene olmalısınız.

Sadece ilk el öpücüklere inanıyoruz. Yazarın rüyası kitap

Sigmund Freud

Eğer bir kızı öperken bir rüyaya tutkuyla ve açgözlüyseniz - bu zayıf cinsiyete olan egemenliğinizi gösterir. Karakteriniz ve kazanan erkeğin alışkanlıkları, yeni bir cinsel deneyim edinmenize yardımcı olur. Genç bir insanın kendisi sizi öpmeye çalıştığında - gerçekte siz de çok küçük bir insansınız ve birisini aramaya ve birini aramaya alışkın değilsiniz. Önde gelen bir rolü geride bırakarak daha fazla aktivite gösterin ve yaşamın ne kadar parlak olduğunu görün, yeni renklerle ışılda.

Arkadaşlarından birinin, bayanın kalbini öptüğünü - başa çıkamayacağın gerçek bir kıskançlığa gördün. Kendini elinde tutmaya çalış ve saçmalama.

Bir arkadaşımın eşiyle birlikte sıcak bir öpücükle birlikte öpüştük - bir rüya hoş, ama yasak zevkler vaat ediyor, belki bundan sonra mahkum olacak ve şaşkınlıktan dolayı suçlanacaksın.

Gustov Miller

Gece karanlığında sevgili dudaklarına nasıl dokunduğunu gördüm - ondan gerçek hayatta saklayacak bir şeyin var. Ama taraftaki aşk ilişkilerin seni rahatsız etmedi. Bu sinizm yakında sizin lehinize dönebilir. Açıkça ortaya çıkabilir ve yalnız kalacaksınız.

Parlak güneşin ışığında büyüleyici bir özledim ile hassasiyeti ekleyin - iyi bir işaret. Cömert bir ödül alacak olan asil erkeksi niteliklerini gösterme şansın olacak.

Birisi sevgili bastırıyor - onun size karşı gelecekteki tutumunun bağlı olacağı ciddi denemeler için hazır olun.

Anlamsız yabancı bir kucaklama sarılmalar anlamsız anlamsız hareket eder. Daha ciddi ve ihtiyatlı olun, aksi takdirde bela ve iftiradan kaçınmazsınız.

Karısının dudaklarını hissetmek aile hayatının uyumu ve refahını vaat ediyor. Yıllar boyunca sevginiz sadece daha da güçlenir ve sadakat mutluluğunuzun anahtarı olur.

Çocukların nasıl öpüştüğünü görün - uzlaşma ve daha önce konuşma ve iş bağlantılarından kaçındıkları kişilerle iyi ve ortaklık ilişkileri kurma.

Neşeli kız kardeşi size baskı yapıyor - dinlenme ve zevk için uygun günler bekliyoruz.

Evgeny Tsvetkov

İlk kez gördüğünüz güzelliği öp - rahatınız ve sabrınız için testler bekleyin. Evli bir adam için, böyle bir rüya sevgi ve sadakat testi verir.

Bir kadının kocasının birisiyle affedildiğini hayal etmesi durumunda - uyanıkken aldatma ve sahtekarlığa dikkat edin. Bu dönemde, toplu taşıma araçlarına dikkat etmemek için büyük insan kalabalığı yerlerinden kaçınmak daha iyidir. Hırsızlık veya eşya kaybı olasılığı.

Pin
Send
Share
Send
Send