Rüya yorumu

Öldürmeyi hayal etmek: Farklı rüya kitapları için ne anlama geliyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Cinayet gibi nahoş bir rüyanın neden rüya olabileceği yorumu birçok faktöre bağlı olabilir: kimin öldürdüğü, kimin öldüğü vs. Gece görüşünde bir katilseniz, kişisel gelişim ve kişisel gelişime engel olan klişelerden kurtulma vaat ediyor. Böyle bir rüyanın nelere dikkat ettiğini belirlemek için, rüya kitabını daha ayrıntılı olarak incelemeniz gerekir.

Rüya yorumu: Cinayet

Bir rüyada bir çocuğu öldürürseniz, kabul edilemez çocukça davranışların üstesinden gelmek istersiniz.

Ebeveyninizi rüyanızda öldürmek, şimdi onlarla ilişkileri geliştirmek ve karşılıklı anlayış kazanmak istediğiniz gerçeğinin bir simgesidir. Bunun için kendini suçlamamaya çalış.

Modern bir rüya kitabı, cinayetin olumsuz değil, çok olumlu bir simge olduğuna inanıyor. Öldürüldüğünü hayal ettiyseniz, o zaman öncelikle hayatınızın ustası olmanız ve daha çok kendi başınıza hayati kararlar almanız gerekir. Tüm iradeyi yumrukla topla ve kaderini kontrol et. Kazanan olmak daha iyi olur, mağlup değil.

Rüya Vanga

  • Rüya Vanga cinayeti, düşmanlar ve kötü niyetli olmayanların neden olduğu belaya yol açabilir.
  • Yakında birisinin ölümcül bir darbe ile size vuracağını hayal ettiyseniz, ama yine de onu durdurabilirsiniz, o zaman yakında güçlü bir deneyime sahip olacaksınız. Kendinizi zihinsel olarak hazırlamaya çalışın.
  • Katil hakkındaki herhangi bir rüya seni uyarmaya çalışıyor. Şüphelenmediğiniz düşmanların işlenmesini bekleyebileceğinizi unutmayın.
  • Eğer bir rüyada birini öldürdüyseniz, gerçekte çoktan bıkmış olduğunuz ilişkilerden kurtulmalısınız. Boşuna, kendini hala savaşacak bir şeyler olduğuna ikna etmeye çalışıyorsun. Aslında siz ve eşiniz birbirinize uzun süredir aşık oldunuz ve ilişkiniz artık çözülmedi.
  • Wanga'nın rüya kitabına göre, eğer bir rüyada bir katilin patlamasının sizi beklediğini düşünüyorsanız, o zaman zor bir deneyim sizi bekliyor.

Navlun Rüya Yorumu

Freud'un görüşü, rüyada cinayetle ilgili Vanga'nın fikrine benzer. Eğer rüyanızda birini öldürdüyseniz, o zaman zaten oldukça yorgun olduğunuz ilişkiye son vermelisiniz. İlk kez, kendinizi hala ilişkileri kurtaramayacağınıza ikna etmeye çalışıyorsunuz, ama gerçekte, uzun süre ilişkileri sürdürmek için kullandığınız şey sona erdi ve siz ve eşiniz yaşamdaki değişimler hakkında düşünüyorsunuz. Rüyada bir cinayete tanık olmak, düşüncelerinizde ve hayallerinizde çok fazla şiddet olduğu anlamına gelir. Tüm bunlarla, edepsizlikinizin herkes gibi olmadığını düşünmüyorsunuz. Bu özellikle seks için geçerlidir - yatakta bencil olmayın.

Rüya Miller

Miller'e göre bir rüyada cinayet, kötü dilekçilerin neden olduğu üzüntüyü haber veriyor. Gözünüzün önünde şiddetli ölümler meydana gelmesi bile mümkündür. Eğer bir rüyada cinayeti işleyen sizlerseniz, adınıza asılacak utanç verici olaylara karışacaksınız. Gece görüşü sizi öldürdüyse, düşmanlarınızın hayatınızı mahvetmek için mümkün olan her şeyi yaptıkları anlamına gelir. Size ya da tehlikeli bir canavara saldıran silahlı bir saldırganın hayatından mahrum kalmak, genellikle her şeyde iyi şanslar yaratır ve kariyer basamaklarını hızla tırmandırır. Arkadaşınızın intiharını öğrenirseniz - çok önemli bir sorunu çözme sürecinde uzun süredir huzursuzluk bekleyin.

Tahminler Lynn ve Maya

Bir rüyada cinayeti görmek, farklı anlamlara gelebilir. Rüya yorumu Lynn, uyku sırasında tam olarak ne hissettiğinizi hatırlamanızı önerir. Bu çok önemlidir, çünkü uykunun yorumlanmasının anahtarı olan deneyimler duyulur.

Davetsiz misafir olduğun bir rüya, çoğu zaman gereksiz fikirlerden kurtuluş vaat ediyor. Böyle bir işaret şu anda kendi enerji potansiyelinizi çabucak boşa harcadığınızın kanıtıdır.

Böyle bir rüyayı neyin hayal ettiğini yorumlamak Maya insanına. Bu görüntünün farklı yorumlara sahip olduğuna inanıyorlar: iyi ve kötü. Bir rüyada bir cinayeti ortaya çıkarmaya çalışıyorsanız, o zaman gerçekte iyi haberler bekleyebilirsiniz. Ve bir insanı veya herhangi bir hayvanı öldürdüğünüzü hayal ettiyseniz, gerçekte uzun süre pişman olacağınız ahlaksız bir hata yapacaksınız. Bunun olmasına izin vermemeye çalış.

Medea'yı hayal edin

Eğer bir rüyada bir cinayete şahit olduysanız, bu nesnenin gerçek hayatta sizin için hoş olmadığı anlamına gelir. Çok sık öldürülen, kurtulmak istediğiniz özelliklerin kişileştirilmesidir. Bir rüyada yabancıları öldürürseniz - gerçekte, korkularınız sizi terk edecek ve hayat sakinleşecektir. Yakın veya tanıdık birisini öldürdüyseniz - bu kişiyle bir tartışma için bekleyin veya bir işte başarısız olun.

Rüyaların farklı yorumları

Rüya kitabı Wanderer beklenmedik bir zenginlik ya da kalıtım edinme sözü veriyor. Eğer birinin kızdığını hayal ettiyseniz, o zaman gerçekte bir şey gizlemek zorunda kalacaksınız. Eğer bir rüyada birisini zehirlediysen, uzun-soğuk bir ilişkiyi kurtarmaya çalışırsın.

Rüyanda bir boğa öldürdün ve etini yersen, o zaman gerçek hayatta çok büyük bir kâr bekliyorsun.

Bir atı veya kıçını öldürmeyi hayal ediyorsanız, yakında alkol içer ve iyi bir atıştırmalık alırsınız, başka bir deyişle, bir çeşit ziyafet sizi bekliyor. Bir kaplumbağa öldürülürse yas tutulur, biraz serçe olur - diğer yarının neden olduğu sorunları bekler, bir horozun veya bir ördeğin ölümü - inanılmaz mutluluğa!

Hayattan birini mahrum ettiğiniz konu, uykunun yorumlanması için büyük önem taşımaktadır. Örneğin, cinayet bir bıçakla işlendiyse, o zaman samimi bir ilişkide başarı beklerseniz, eşinize olan çekicilik önemli ölçüde artar ve bu karşılıklı olarak gerçekleşir. Cinayet bir tabanca ise - yakında cinsel yaşamdaki sorunlardan kurtulun.

Mevsim Dreambook'una göre, birisini boğduğun bir rüya, gerçekte samimi yaşamınızı çeşitlendirmeniz gerektiği, örneğin yeni bir şeyler deneyeceğiniz veya pozları değiştireceğiniz anlamına gelir.

Pin
Send
Share
Send
Send