Rüya yorumu

Bir rüyada düğün: popüler rüya kitaplarının nasıl yorumlanacağı

Pin
Send
Share
Send
Send


Yakında bir düğünü olanlar için, bir düğün, doğru seçimi yaptığınız şeyin bir sembolü olarak veya onun heyecanı nedeniyle hayal edebilir. Özgür olanlar, bu tören kaderinin yakın zamanda bulunacağını tahmin ediyor. Bu işaretin, rüya kitaplarının anlamaya yardımcı olacağı başka yorumlar da vardır. Öyleyse neden bir düğün rüyasını görüyorsun?

Modern rüya kitabına göre

 • Değişiklikler yakında size gelecek, ama onlardan korkma, sadece iyi şeyler taşıyorlar.
 • Eğer genç bir kızsanız ve nasıl evlendiğinizi hayal ettiyseniz, bu, genç adam hakkındaki hayallerinizde aldatılmayacağınız anlamına gelir: o da onu hayal ettiğiniz gibi. Bununla birlikte, eğer gizlice herkesten yaptıysanız, sevdiklerinizle olan ilişkinizi koparmanız gerektiği anlamına gelir, ancak bu çaba göstererek önlenebilir. Tören sırasında damat olsaydınız, ani bir tehlike ile karşılaşırsanız, çözülmesi zor olacak yanlış anlaşılmalar ortaya çıkacaktır.
 • Rüyanda düğüne davet edildin mi? Yakında gürültülü bir şölende hoş insanlardan oluşan bir dairede eğleneceksiniz.

Wanga'nın rüya kitabına göre

 • Bir düğünü hayal ediyorsan, kendine sormalısın: Hayatımı kiminle bağlayacağımdan emin miyim? Onu gerçekten seviyor muyum?
 • Genç eşlerin evliliğinde mevcut mu? Bir kez daha, daha önce unuttuğunuz, eşinizle en akut yakınlık duygusunu hissedeceksiniz ve sizi cennete, hayaller dünyasına götürecek; Ruh eşinizin yanında rahat ve sıcak olacaksınız.
 • Eğer evli iseniz, sizinle hem manevi bir ilişkiye sahip olacağınız, hem de sorunları ve eğlenceyi paylaşacağınız, hayatı boyunca uzanan bir kişiyle tanışmanızı öneriyor. Sevgi olmak zorunda değiller, gerçek bir arkadaş olabilir, ancak her durumda size yalnız olmadığınız hissini getirecektir.
 • Eğer rüyanızda bir rahip rolüne sahipseniz, gerçekte size çok yakın biri için korkutucu ve ürkütücü bir korku hissi yaşayacağınız, onun hayatına yönelik tehditle ilgili bir prömiyeriniz olduğu, ancak bunun hakkında hiçbir şey yapamayacağınız anlamına gelir. Ve denemeyin bile, çünkü gerçekleşen olaylar kontrolünüzün ötesinde ve eylemlerinizle onu daha da kötüleştireceksiniz.

A'dan Z'ye rüya kitabına göre

 • Törene katıldıysanız, bu, haklarınızın yakında işlerinizi başaracağınızı anlayacağının, ancak akrabalarınıza bazı üzücü olayların olacağının bir işaretidir.
 • Şu anda beyaz giyinmiş olsaydın, yakında yeni bir şey keşfetme sevincini yaşayacaksın. Eğer siyah ve aynı zamanda misafirlere yardım ettiyseniz, öncelikle kendinize güvenmeniz ve kendiniz hakkında düşünmeniz gerekir.
 • Kendini gelin olarak görüyor musun? Ne yazık ki, bu sizi hayal kırıklıkları ve aşık başarısızlıkları önemser. Ancak, gelin olarak bir kız arkadaşı varsa, bunun tersi doğrudur - iyi vakit geçireceğiniz bir kişiyle toplantı.

Freud'un rüya kitabına göre

Böyle bir rüya, hiçbir duygu olmadan seks yapmayı sevmediğiniz anlamına gelir. İlişki sırasında, duygusal bileşen fiziksel bileşenden daha önemlidir ve yalnızca ruhsal yakınlığınızın, karşılıklılığınızın var olduğundan emin olduğunuzda, birisiyle yatağa uzanacaksınız. Sadece eğlence için seks yapmak istediğiniz şey değildir.

Kadın rüya kitabına göre

 • Kendi düğününüzü gördüyseniz, neşeli ve mutlu hissedeceğiniz inanılmaz bir adamla evleneceğiniz anlamına gelir. Hala geç kalırsanız, uyum ve sıcak arkadaşlığın hüküm süreceği iyi bir aile yaratabileceksiniz.
 • Başka birinin töreni sürecini takip ettiniz mi? İşteki başarıyı bekliyorsun, terfi, sonunda patronları göreceksin.

Doğum günü için rüya kitapları

 • Eylül, Ekim, Kasım, Aralık: Eğer kilisede evlendiyse, evli hayatınız uzun, zorlanmadan değil elbette, fakat genellikle mutlu olacak. Eşiniz her zaman zor bir zamanda orada olacak olan, destek ve yardım edecek olandır.
 • Mayıs, haziran, temmuz, ağustos: eğer törende olsaydınız ve başka bir çift izlerseniz, eşinizde yaşamınızı bulamazsınız ve sonsuza dek yalnız kalmaya mahkumsunuz demektir. Ancak üzülmeyin, çünkü o zaman, rüyanın gerçekleşip gerçekleşmeyeceği, hayal kurduğu haftanın günü gibi birçok faktöre bağlıdır.
 • Ocak, şubat, mart, nisan: bu aylarda doğanlar için düğünün yorumu zıt niteliktedir, yani evli veya evli iseniz yakında boşanacaksınız.

Rüya kitabına göre Fedorov

Eğer bir rüyada evli olduğunuzu gördüyseniz, gerçekte dikkatli olmalısınız, kendinizi tehlikeye atmayın, çünkü büyük bir tehlike altındasınız ve sağlığınız için korkmadan ziyade bir süre sessizce yaşamak daha iyi. Buna göre, tören tanıdığınız başka bir çiftin veya kişinin onuruna yapıldıysa, tehlike zaten onları tehdit ediyor, onarılamaz olmaları konusunda uyarın.

Kaltak için rüya kitabına göre

 • Tören sizin ise, omuzlarınıza konacak ağır işleri yapmaya hazır olun. Sizden çok fazla güç alacaklar, ancak irade gücünüzü bir yumruk olarak toplarsanız, onlarla başa çıkacağınızdan emin olun.
 • Başkasının düğününü izlediniz mi? Yakın bir arkadaşınızla kavga edince suçluluk ve hüzün hissedersiniz. Eğer kavga henüz gerçekleşmediyse, bundan kaçınmak için her şeyi yapmanız gerekir.

Diğer rüya kitapları için:

Küçük Velesov: İki yorum var: ya sizin için yararlı olacak bir fırsat ve tanıdık ya da sevdiklerinizle ve ev işlerinizle tartışmalar.

Rus: iyileşmesinin zor olacağı hastalıkları bekleyin, ancak onlardan sonra güç ve özgüveninizde bir artış olacaktır.

Solomon: ağır görev ve görevlerle başa çıkmak zorundasın.

Ukrayna: Bir çeşit neşeli etkinliğe ve keyifli bir tanımaya sahip olacaksınız.

Pin
Send
Share
Send
Send