Rüya yorumu

Mecazi Kartlar - Kehanet Çevrimiçi

Pin
Send
Share
Send
Send


Ve şimdiye kadar mecazi kartlar olmadan nasıl yaşadık? Her yerdeler! Dört yıl önce, arkadaşlarından sadece biri onlarla uğraşıyordu, ama bugün herkes zincirden çıkmış ve her biri bana, ancak metaforik haritaların yardımıyla bir şeyler sunuyor. Metaforik kartların tarzı, metaforik kartlarla psikoterapi, onlarla koçluk, numeroloji de onlarsız değildir. Ve başarının sırrı nedir? Yaşamın tüm durumlarında gerçekten evrensel bir araç mı?

Mecazi ilişkilendirmeli haritalarda çevrimiçi servet söyleme:

Tahmin nasıl:
Kartlara bir görev koyun: Herhangi bir konuda bir soru sorabilir, bir şeyi bir şeyle karşılaştırabilirsiniz, vb.
Soru formüle edildiğinde - kartı açın.
Bir kart açarken hangi dernekleri görüyorsunuz, sorunuzun cevabı.

İlk seçenek:İkinci seçenek:

Metaforik haritaların ortaya çıkış tarihi

Açıkçası, kartlarla ilk tanıdık beni uyardı ve şaşkın. Kız arkadaşımın önüme yaydığı resimler, zevkli ve basit bir şekilde çirkindi, sanatsal açıdan, onlarla çalışmayı reddetti. Görüyorsunuz, çok seçici ve talepkar bir tadı var ve güzelliğin ve gerçeğin ayrılmaz bir şekilde bağlantılı olduğundan eminim. Lurid resimler bana gülmekten başka hiçbir şeye neden olmadı. Oturum sorulmadı ...

Haritaların yaratıcılarından birinin sanat tarihi profesörü Eli Raman olduğunu öğrendiğimde zorbalığımın sonu gelmedi. Onların ve psikoterapist Joe Schlichter'in insanları psikoterapiyle sınırlı kalmadan sanatsal tadı konusunda da eğitecekleri ortaya çıktı. Görünüşe göre, tersi yöntemi: bu aşağılık bu resimlerden önce, seanstan sonra hayatınızın geri kalanında kötü bir tablodan bıkacağınız. Böylece psikolojik arkadaşımı her fırsatta değerlendirdim ...

Eh, bu deneyimi hesaba kattı ve aynı haritaları ancak yüksek sanatsal performansı olan diğer haritaları çizen iyi bir illüstratör buldu. Ve burada geri dönmedim. Ek olarak, kız arkadaşım metaforik kartların inanılmaz derecede yardımcı olduğunu, insan bilinçaltının tüm “karanlık yerlerini” netleştirdiğini onayladı. Genel olarak, şüpheciliğimin gücü bir kız arkadaş psikoloğunun selamlayıcı eğilimlerinin saldırısına düştü. Ve böylece başladı ...

Sır nedir

Hemen bana bunun bir Tarot kartı olmadığını açıkladılar. Genellikle ilke değil. Her şey dönüşümsel oyunlar ilkesine göre düzenlenir: psikoterapi, oyun, dönüşüm. Bu kartlar hiçbir şeyi tahmin etmiyor, bilinçaltınızda saklı olan her şeyi gün ışığına çeken belirli ilişkileri çağrıştırıyorlar. Davranışlarınızın gerçek nedenlerini görmek için, kendinizle konuşmanızı sağlıyorlar.

Ve en hoş şey, böyle bir seanstaki bir psikoterapistin size baskı yapmaması, versiyonlarını ve açıklamalarını sunmamasıdır - yalnızca evrensel sorular sorar ve siz de onlara cevaplarsınız. Demek krizden bir çıkış yolu buldun. Ve tüm yaşamın sürekli bir kriz olduğuna inanıyorum ve bu sadece Rus ekonomisi için geçerli değil. Ona da rağmen.

Kartların kendileri farklı şekillerde olabilir: kare, dikdörtgen ... Yuvarlak gözükürse şaşırmam. Kartların bir tarafına çeşitli resimler çizilir: insanlar, onların eylemleri, soyut semboller, nesneler, hayvanlar, manzaralar. İkincisinde hiçbir şey çizilmez. Kelimelerin olduğu daha fazla kart var.

Psikoloji kanunları

Bu yöntem çalışmasında evrensel psikolojik yasaları temel olarak söyleriz:

 • Birincisi, izdüşüm yasası: haritalar, iç dünyanıza özgü belirli bir görüntü akışı, dernek akışına sahip olmanıza neden olur;
 • İkincisi, ayrılma kanunu yürürlüğe girer: Sanki kendinize dışarıdan bakıyorsanız, öznel sanrılardan uzaklaşın;
 • Üçüncüsü, metafor yasası bir top tarafından yönetilir: imgelem, durumu tek taraflı ve ilkel olmayan bir şekilde tanımlamaya yardımcı olur. Yeni bir anlam kazanırsın.

Neden bunlara ihtiyacımız var?

Başlangıçta, bu kartların yardımıyla psikologlar kaynağa ulaşmak istedi - hastalanmanıza neden olan olaylar, psikolojik bozukluğun temel nedenleri. Yani devam ediyor ...

Hastanın ifadelerini kontrol eden ve sorunun kalbine ulaşmasına izin vermeyen rasyonelliğini engellemek çok önemlidir. Buradaki haritalar ve yardımcılar.

Ve iç ve iç, bilinçaltı bilinçli arasında bir diyalog başlatılır. Şimdiden onlarla konuşma zamanı.

Canlı görüntüler geçmişin olaylarını canlandırmaya yardımcı olur. Ve bu olmadan, şimdi anlamayacaksınız. Olaylardan birinde bir yerde hastalığın başlangıcı yatıyor.

Nasıldı

Öncelikle derdinle bir psikoloğa gelmen gerekiyor. Ve burada uzman size üç çalışma stratejisi sunar:

 1. Strateji açık - tüm kartlar hemen görüntülerle birlikte düzenlenir. Psikolog, zararsız sorular sormaya başlar, oldukça yaygındır ve kartları Tanrı'nın ruhuna koyduğu gibi seçersiniz. Bu anda, aranızda mutlak güven ortaya çıkıyor, başarılı bir terapi için çok önemli. Sakinleş, kendinden ve kendini bulduğu pozisyondan korkmayı bırak.
 2. Strateji kapatıldı - şans eseri olduğu gibi, kartların içindeki görüntüler olduğunda, fotoğrafları göremezsiniz. Bu noktada, hasta sadece güvenmekle kalmaz, entrikaya da bürünür ve gerçekleşen her şeye neredeyse ilahi müdahaleyi görür. Ama çok daha endişeli hissediyor.
 3. Birleşik strateji - ilk kartı açık bir şekilde alın, gerisini kapalı desteden alın.

Teknikleri daha fazla

Birisi Egtmeyer "Algı noktasını değiştir" tekniğini icat etti. İki kartı kör olarak çekiyorsun. Bunlardan biri sorun, hastalık ve ikincisi ilaç, çözüm. Ve burada problemi yorumluyorsun. Sonra kartlar ters çevrildi ve çözümün nesi sorun oldu. Vay hile!

Bir "Çizim" yöntemi de vardır. Kartı basitçe çekip, oldukça büyük, boş bir kağıda koyun. Ve sonra resmi bitiriyorsun. O zaman her şeyi tarif et. ne oldu

"İlişki analizi" yöntemini kullanabilirsiniz. Kör beş kart çekmek, her biri beş basit sorudan birine cevap verecek:

 • "İlişkinizi ne üzdü?";
 • “Sorumluluğun uyumsuz mu ve sorun nedir?”;
 • “Ve ortak ne için sorumlu?”;
 • “İlişkinizde iyi olan nedir?”;
 • "Armoniyi geri getirmek için ne yapılmalı, yoksa birbirinizi kaybetmemeniz için kendi başına ne olmalı?"

Başka sırlar ifşa edilmeyecek. Buradaki kişisel aktivitenin zararlı olduğuna inanıyorum, bir uzmana ve deneyimli, kalifiye bir psikoloğa gitmelisin. Böyle bir uzmanın elinde metaforik haritalar da dahil olmak üzere tüm araçlar mükemmel çalışır. Bir kendini öğretti ve hızlı fikir herhangi bir yöntem ispohabyat.

Sonuç:

Pin
Send
Share
Send
Send