Rüya yorumu

Neden çiğ, haşlanmış, dağınık pirinç rüyasının nasıl anlaşıldığı

Pin
Send
Share
Send
Send


İki kez pirinç hayal etmiştim ve iki kere ahır dolgulu bir ahırdı. İlk defa, rüya büyük ölçüde hatırlanmıştı ve ben bile rüya kitabındaki değerini (servet için) aradım, ama inanmadım. İkincisi, bilge kitabın önerdiği gibi yapmaya karar verdi ve bir piyango aldı. Kazanılan! Bir ton mutlu pirinci tekrar hayal kurarım, çünkü “Tanrı bir trinity'yi sever” ...

Yandan pirinç gördün

Yani ona dokunmadınız, yemek yapmadınız, yemek yemediniz, toplayamadınız, sadece bir uyku detayıydı?

Çoğu durumda pirinç rüyasında görmek iyidir. Bu tür rüyalar ilişkilerde evsizliği, serveti, sevgiyi ve karşılıklı anlayışı ön plana çıkarır. Ve tüm bu yaşam yararları için teşekkür etmek için her şeyden önce kendiniz yapmalısınız - ahenkle dolu bu kadar rahat bir ev yaratan ya da yakında yaratan aşkınız ve bilgeliğinizdir.

Beyaz pirinç taneleri ise dağınık (yerde, masada, sokakta - farketmez), zenginliktir. Yakında gizlice hayal bile edemeyeceğiniz her şeyi satın alabileceksiniz.

Eğer tam olarak dağınık pirinç ve akrabalarla uğraşırken çatışmalar ve anlaşmazlıklar başlayacağı zaman yere dağıldı. Daha fazla ufalanmış tahıl, daha kötü. Ve kavgaların çoğu seni suçlayacak. Gururunuzu pasifleştirin, uzlaşmayı bulmayı öğrenin, sonuna kadar kendi başınıza durmayın, aksi halde durum sadece yüksek sesle çığlıklar ile değil, hatta ilişkilerin kopmasıyla sonuçlanabilir.

Kaç tane tahıl gördün?

 • Küçük (bir bardakla). Kelimenin tam anlamıyla yarın, yaşamınızda olumlu değişiklikler başlayacak.
 • Tam tava. Bazı parasal problemler vaat eden biraz rahatsız edici bir rüya. Ancak, onları düzeltmek veya küçük masraflardan kurtulmak için yeterli bilgeliğe sahipsiniz.
 • Bütün yıkama. Finansal durumunuz giderek güçlenecek.

 • Çanta ve daha. Uyku, çoğunlukla parasal olarak başarı vaat ediyor. İşyerinde bir bonus almayı beklemiyorsanız, bir piyango bileti satın alabilirsiniz - ana ödülü kazanma şansınız var.
 • Her boyutta bir pirinç yığını. Uyku, büyük bir mutluluk vaat ediyor, aynı zamanda bir hayal gerçekleşiyor.

Çok fazla pirinç olsaydı ve uzandın ya da pirinç poşetlerine oturtun - Bu neyse ki yaşamın herhangi bir bölgesinde. Buna ek olarak, birçok arzu gerçek olabilir.

Ve hayalperest - kim?

 • Bir kadın. Büyük mutluluk sizi bekliyor. Eşinizle olan ilişki pürüzsüz olacak, çocuklar sağlıklı ve itaatkar olacaklar (eğer orada olmazlarsa, yakında ailede yenilenmeyi bekliyorlar), daima sadık arkadaşlarla çevreleneceksiniz. Ve genel olarak, hayatınız sessiz ve uyumlu olacak.
 • Çiftçi, yaz sakini, bahçıvan veya ev sahibi. "Rice" rüyalar size harika bir hasat sözü veriyor. Bununla birlikte, eğer krup çöple doluysa, bir rüya ekinin yetmezliği konusunda uyarır. Zamanınız varsa, en "katlanamaz", iddiasız kültürü topraklayın.
 • Aşık (her iki cinsiyette de) pirinç yaklaşmakta olan lüks düğün için hayal ediyor. Bu kutlamayı yaşlılığa kadar hatırlayacaksın. Ve sevgi ve sıcaklığın yanı sıra, daha ileri evli yaşam da başarılı olacak.

Pirinç yemeğiydi

Görmek için pirinç lapası - gerçek hayatta sağlıklı olacaksın. Tabii ki, akılsızca kötü eğilimlere ve kötü alışkanlıklara harcamak buna değmez.

Hepsinden iyisi, pirinç lapası ağrılı bir rüyada görüldüğünde veya şu anda bir tür hastalık hastalığından muzdarip. Hızlı iyileşme vaat ediyorlar. Sonunda kliniğe giden yolu unuttun. Aksine, kuvvetler basitçe fışkırır, kendiniz için enerjik bir hobi seçebilirsiniz - örneğin, çok seyahat etmek.

Kuru üzüm ile haşlanmış pirinç, kutya: servete.

Yemek yaptın mı

Hangi yemek için hazır olursanız olun - her durumda, rüya vaat ediyor yeni işler. Ancak endişelenmeyin, bu sorumluluklar veya görevler bir keyif olacaktır. Çok zahmetli veya kolay olabilirler, ancak kendi aydınlanma hissinizin yanı sıra onlardan zevk alacaksınız. Ve sonunda cömert ödemeden daha fazlasını alırsınız.

Ancak, uykunda yıkadığın krupta çöp oldu, bir rüya gelecekte birkaç kavga konusunda uyardı. Küçük olacaklar, ama dikkatli olun, fazla ileri gitmeyin, böylece bu uyumsuzluklar büyük yanlış anlaşılmalara yol açmayacak.

Hayalperest - bir erkek? Uyku kişisel bir cephede büyük değişiklikler vaat ediyor. Bazen bu demek oluyor ki, adam kız arkadaşıyla lisans özgürlüğü için ayrılmaya karar verir.

eğer bir kız bir rüyasında pirinç pişirmiş, hayal kitabı gelecekteki birçok ümidini vaat ediyor. Ve ne olacağını (kariyer veya karlı evlilik), zaman söyleyecektir.

Hayalperest - evli bayan? Küçük ama çok sayıda çaba hayatınızı dolduracak. Onlar ev olacaklar. Belki bir torununuz olacak ve çocuklara yardım edeceksiniz. Ancak büyük olasılıkla bir onarım veya yer değiştirme ile karşılaşacaksınız.

Bu yemek için tedavi edildi

Hayalinizde hangi pirinç çanağını yediğiniz önemli değildir - rüya kitabı tüm bu senaryolara aynı şekilde davranır: evin mutlulukla dolu olacak. Eş ve çocuklarla olan anlaşmazlıklar, maaş alacak maaş eksikliği - yakında tüm bunları unutacaksınız ve belki de böyle sinir bozucu sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Eviniz hane halkı ve ailenizle arkadaşlarınızla keyifli bir iletişim kuracak, refah ve istikrarın tadını çıkaracaksınız, ev rahat olacak ... Hayattan daha fazla ne istersiniz?

Eğer şu an biriyle kavga ediyorsanız (evde, işte), lezzetli pirinç lapasıyla uyumak hızlı bir uzlaşma vaat ediyor.

Pirinç tarlasında çalıştın mı

Ekmek pirinç - iş gezisine. Bunu planlamamış olabilirsiniz ve hatta “uzak ülkelere” gönderildiğiniz için bile sinirlenebilirsiniz. Ancak bir kez yerleştiğinde, önünüzdeki görevle kolayca başa çıkabilirsiniz ve eve geldiğinizde iyi bir ödül alacaksınız.

Sahada pirinç topla - Hayatınız uzun yıllar boyunca dolu ve zengin olacak, sürekli gelir elde edeceksiniz ve kötü bir şey (hastalık, kaza vb.) İçin planlanmamış harcamalarla karşılaşmayacaksınız. Şu an üzerinde çalıştığınız şey ödeyecek ve yıllarca "temettü" getirecek.

Satın almak pirinç (nerede olursa olsun) - kendi gelirinizi artırmak için. Özellikle iş adamları gibi bir rüya görmek güzel. Böyle bir rüyadan sonra ciddi bir anlaşma, önemli bir yatırım, büyük bir satın alma ile ilgili karar verebilirsiniz.

özetlemek gerekirse

 • Pirinç rüyalar - eski rüya kitabının çoğu için en iyilerinden biri.
 • Bu mısır gevreği ile ilgili en iyi rüyalar, pirinci büyük miktarlarda görmek, uzanmak ya da üzerine oturmak, pirinci yemek şeklinde görmek, ona yardım etmektir.
 • En rahatsız edici "pirinç" rüyalar, istemeden bu tahılları (bu rüya tartışmayı vaat ediyor) dağıttığınız ve çöple karıştırılmış mısır gevreğini gördüğünüz (akrabalarla olan ilişkilerde bir kavga olduğu) senaryolardır.

Ve eğer pirinç rüyasının doğrudan bir “rakibi” ise ne anlama geliyor? karabuğday? Bu video hakkında anlatacağım:

Ya da belki sen, pilav ve diğer kabuksuz tahıl hayal ettiniz mi? Uyku rüyalarının farklı anlamları vardır. Devamını oku - bu videoda:

Pin
Send
Share
Send
Send