Rüya yorumu

Rüyada evlenmeyen bir gelinlik içinde kendini gördü: yorumlama

Pin
Send
Share
Send
Send


Neden evlenmemiş bir genç bayan için kendinizi bir gelinlikte görmeyi hayal ediyorsunuz? Bu rüya genellikle hayatınızdaki dramatik değişiklikleri öngörür. Ancak, gece rüyasında hatırlamak için zamanınızın olduğu detaylar önemlidir: ne olduğunu, size kim getirdi, ne hissettiğinizi vb. Bu uyku düzenleri göz önüne alındığında, rüya kitabı vizyonun doğru yorumlanmasına yardımcı olacaktır.

Uykunun genel yorumu

Kadın topluluğunun evlenmemiş bir temsilcisi için kendinizi bir gelinlik elbisesinde görmek hızlı değişimin sembolüdür. Eğer bir rüyamda bir gelinlik hayranlığı yaşadıysanız ve güzelliğine hayran kaldıysanız, bu değişiklikler olumlu bir nitelik kazanacaktır. Ancak, elbise kirli ve çirkin ise, o zaman kötü bir işaret olarak kabul edilir. Böyle bir vizyon size işinde sıkıntı vaat ediyor. Belki de yakında ciddi bir hastalık veya hatta ameliyatla karşılaşacaksınız.

Bir kıyafeti rüyasında denemek, kişiliğinize yeni bir bakış attığınız ve birçok ilginç insanla arkadaş olduğunuz için organizasyonel veya sosyal faaliyetlerde bulunma hızı demektir.

Bir rüyamda gelinlik giyerken ağlamak zorunda kalırsanız, o zaman bu bir kereden fazla evleneceğinizin bir işaretidir. Şu anda zaten evli iseniz, o zaman bu birliğin dağılma olasılığı var.

Evlenmemiş bir kız kendi vücudunda beyaz bir gelinlik hayal ettiyse, o zaman gerçekte yeni ilişkiler ve içten aşk tarafından bekleniyordu. İlişkideki bir kadın için, böyle bir rüya, yandan romantizmi ya da sosyal yaşamla bağlantılı yeni ilginç bir işi vaat eder.

Kendinizde siyah bir gelinlik hayal ettiyseniz, gerçekte sıkıntı ve üzücü olaylar beklersiniz. Kırmızı gelinlik, sizi bekleyen tutkunun rengi olarak kabul edilir. Evlenmemiş bir kız için, kırmızı bir gelinlik daha önce bilinmeyen duyguları yaşayacağı unutulmaz, yeni bir aşk macerası vaat ediyor. Ancak, daha sonra duygularını patlatan kişi ile evlenmesi pek olası değildir. Kırmızı gelinlik ilişki içinde genç bir bayan tarafından görülmüşse, o zaman gerçek hayatta daha keskin, seks hayatında yeni duyumlar ister. Bu, eşinize söylenmelidir ve sonra samimi hayatınız daha iyi bir şekilde değişecektir.

İçinde pembe bir gelinlikle bulunduğunuz rüyalar, size kolayca ihanet edebilecek bir insanda çok fazla sevgi ve güvenden söz eder.

Eğer bir rüyamda mavi bir gelinlik denediyseniz, o zaman bu elbisenin gölgesine dikkat etmelisiniz. Koyu mavi - sevgilinizin hareketlerinin hayal kırıklığına uğramasıyla, mavi ya da parlak mavi - sevdiğinizle ilişkinizin gerçekten güven verici ve güçlü olduğunun bir sembolü.

Kendinizi yeşil bir gelinlikle görmek, uyanık bir yaşamda büyük zorluklar yaşamak anlamına gelir; bu, yakında sona erecek ve benzeri görülmemiş bir rahatlama getirecektir.

Üzerinde altın renginde bir gelinlik hayal etmek harika bir işaret. Tüm işlerinde Nayavu şanslı olacak. Ancak, gelinin sarı rengi, arkadaşınızın sadakatsizlik ihanetini sembolize eder.

Bir başkasının düğününü bir kadının rüyasında denemek, kıskançlık hissederken hayatınızı başkasıyla karşılaştırmaya alışkın olmanızın bir sembolüdür. Eğer bu bağımlılıktan kurtulmazsanız, önemsiz suçlar ve önemsiz kavgalar nedeniyle bir partnerle olan ilişkiyi mahvedebilirsiniz.

Tanıdık olmayan bir erkekle bir rüyasında bir elbisenin içinde dolaşmak, şu anki aşk ilişkinizin güçlü olmadığını gösteriyor. Belki yakında tarafımda flört edeceksin.

Gelinlik görünümünü hatırlamak önemlidir, çünkü rüyanın doğru yorumu buna bağlıdır:

  • elbise lekelendi ya da yırtıldı - bir kavga ya da eşinizle ayrılmak sizi bekliyor;
  • giysiler ağır şekilde hasar gördü - gelecekteki hastalık ve hastalıklar için;
  • düğün kıyafeti kanla lekelenir - arkanızda yapılan işleme ve dedikodulara.

Kendi düğününüzün arifesinde bir gelinlik içinde kendinizi görmek oldukça doğaldır, bu hayallere çok fazla önem vermemelisiniz. Bu görüntünün rüyalar halinde size gelmesi şaşırtıcı değildir, çünkü herhangi bir kadın hayatında bu güzel günü tecrübe edebilir ve endişelendirebilir.

Farklı rüya kitaplarının yorumlanması

Miller'in rüya kitabına göre

Bu rüya kitabında, kendinizi kirli bir gelinlikle gördüğünüz bir rüya kötü bir işarettir. Böyle bir vizyon varolan ilişkilerde bir mola, acı veren bir ihanet duygusu öngörüyor.

Eğer rüyanda kendiniz kıyafetinizi dekore ettiyseniz, o zaman yakında planlarınızın uygulanmasına ve uygulanmasına müdahale etmeye çalışacaksınız.

Freud'un rüya kitabına göre

Tanınmış psikanaliz ustası, kendini bir gelinlik içinde görmenin, hayalperestin sıradan yaşamından ve değişim arzusundan hoşnutsuzluk anlamına geldiğine inanıyordu. Belki, gerçekte, günlük yaşamın rutini sizi geciktirdiği için hayatınızı değiştirmeye çalışıyorsunuzdur.

Kendi vücudunuzda kirli bir gelinlik hayal ettiyseniz, o zaman gerçekte hareketlerinizden utanıyorsunuz. Çok endişelisin ve dinlenmiyorsun, ama durumu bırakmalısın ve her şey kendiliğinden çözülecek.

Rüyada bir gelinlik aramak ve denemek, durumu ve çevrenizi değiştirmek için bilinçaltı arzusu anlamına gelir.

Rüyaya göre wang

Bu rüya kitabında, kendinizi bir gelinlik içinde gelin olarak görmek, sonsuza dek sizinle birlikte kalacak bir kişiyle ruhsal ve bedensel yakınlığınız anlamına gelir. Eğer genç bir kız böyle bir rüya görürse, yaşamındaki sıkıntıları onu yakında bekleyecek ve bu da zor bir karar vermeyi gerektirecektir.

Longo'nun rüyasına göre

Ünlü sihirbaz, kızın beyaz bir gelinlik üzerinde denediği uykunun anlamını, yaşamındaki çok sayıda belirsizliğin sembolü olarak yorumladı. Gelinlikde kan kırmızı bir nokta olsaydı, kısa sürede sevgilisiyle bir mola bekliyor, bu da duygusal olarak deneyimlenmesi kolay olmayacak.

Başkasının düğününü denemek, başkasının sırrına sahip olmak demektir; bu da sorundan kaçınmak için dikkatlice saklamanız gerekir.

Pin
Send
Share
Send
Send