Rüya yorumu

Manevi gelişim: bu nedir ve nasıl olur?

Pin
Send
Share
Send
Send


Manevi gelişim, herkesin mutlaka dahil etmesi gereken bir şeydir. Birçok kişi, yalnızca Ruh'a büyük zarar veren şüphesiz yaşam misyonunun doğru bir şekilde yerine getirilmesini engelleyen ilkel ihtiyaç ve gereksinimlere odaklanarak, onun gerekliliğini unutur.

Manevi mükemmelliğin anlamı

Tanrı neden ruhlarımızı yarattı? Sorulan soruya bir cevap almak için, Bedeniniz ve Ruhunuzun gerçek uyumunu kavramak için, manevi dünyaya girmeyi ve Kozmik Yasaları öğrenmeyi öğrenmelisiniz.

Gerçek daha derine gizler - Immaculate Spirit (Ruhun yukarısındaki seviye). Ancak, bizi nadiren ziyaret eder, çünkü çoğu zaman insanların sakar bir ruhuna, yanlış, çarpık bir bilince sahip olmaları, başına gelen her şeyi doğru algılayamazlar.

Aynı temelde yanlıştır - çok fazla basitleştirilmiş tutum genellikle maneviyatta görülür. İnsanlar özel bir güce sahip olduklarına inanmakla kendilerini aldatmaya meyillidirler, ancak gerçekte Ruhları ile temaslarını kaybettiler. Tüm adalet ile ikincisi insan Ruhlarını mantıksız bulur ve yalnızca çok nadir durumlarda, onların birçok şeyi aydınlatmasına izin vermeye hazırdır. "Küçük kız kardeşinin" tehlikeli ve çılgın hareketlerinden korkuyor.

"Organlar" yerine ruh, özlemleri, duyguları ve anlayışı kullanır. Aspirasyon arzuya benzer, ancak daha yüksek düzeydedir. Örneğin, arzuların yardımıyla, kişi ne yapacağını fark eder ve arzusu sayesinde hareketin yönüne göre belirlenir. Bilinçli bir ruhsal dürtü görevi gören özlem budur.

Hangi özlemlerden hangisi en önemli olarak kabul edilebilir? Tabii ki, kendilerini geliştirme ve ruhsal olarak gelişme arzusu. Fakat bir insanın ruhsal gelişimi (daha doğrusu, buna duyulan ihtiyaç) yalnızca üst enerji merkezleri (çakralar) geliştirmiş olan insanlar arasında ortaya çıkar. Aksi halde vücudun en temel ihtiyaçları (yemek, su, barınak, cinsel zevk, para) ön plana çıkmaktadır.

Soul yeni bir deneyim kazanmak için nasıl çalışır?

Sadece alt çakraların açılması durumunda, ruhsal büyümeye gerek yoktur. Ancak, bireyin kendi özlemleriyle, o veya diğer engellerden kurtulacağı, ancak değerli deneyimler alacağı gerekli yaşam koşullarını oluşturmak için doğru yönde “itilmesi” dir. Ruh, kendini nasıl geliştireceğini öğrenmek için bu tür bir deneyime cüret ediyor.

Aynı zamanda, insan beyni ve Ego durumu, yaşam koşullarını iyi veya kötü olarak algılayabilir. Ancak bir insan için elverişsiz olan, Ruhunun ihtiyaç duyduğu şey olabilir.

Manevi gelişim sürecinde en önemli an kişinin yaşam derslerini gerçekleştirebilmesi, geçmişin deneyimini analiz edebilmesidir. Burada, kişiliğin daha yoğun ve güçlü bir enerjinin Ruh'a girişi gözlenir ve bu da değişimini tetikler.

Bu yüzden insanlar genellikle ilk bakışta tamamen çılgınca eylemlerde bulunurlar, genellikle kendilerine zarar verirler, kendilerini acı çekerler. Aslında, tüm bunların amacı, yeni bir kişilik nitelikleri geliştirmek için yeni bir deneyimle ruhsal olarak gelişmektir.

Duygular duygusal deneyimlere benzer. İnce seviyelerdeki heyecanlı bir enerji merkezi tarafımızdan duygular olarak algılanıyor. Psikoloji duygular ve duygular arasındaki farkı bilir: ilki kısa ömürlüdür, çoğunlukla dış nedenlerle kışkırtır, duygular uzun süre kalır, kaynakları içinde aranmalıdır. Ve her ne kadar duygular, bir kural olarak, duygular kadar doygun ve parlak olmasa da, o zaman çok daha büyük bir önemi vardır.

Yüksek çakralar (üst) bir kişide açıktır - onun içinde daha az egoizm olacaktır ve özgeciliği tezahür eder. Ayrıca, derin duygulara ve gerçek bir yaşam anlayışına sahiptir. Üst enerji merkezleri açıksa, kişi Ruhunu ve İnce Dünyasını anlar. Bugün bütün insanlar burnunun ötesinde bir şeyle ilgilenmiyor. Bunun nedeni, ruhsal gelişim üzerinde olumsuz etkisi olan yüksek çakraların kapanmasıdır.

Dünyadaki bilgisindeki ruh, "üçüncü göz" ün gücünü kullanır. Yani, net bir şekilde görme, olanları duyma ve anlama yeteneği. Bilimsel olarak, basiret "içgörü" ile eşdeğerdir - yani sezgisel içgörünün yanıp söner.

Tazminat sayesinde, kişi kelimeler, görüntüler veya kavramlar biçiminde hareket ederek, belirli bir formda olmayan bilgileri alır. Bu bilgi tasarımı, insan aklı için daha önemlidir, çünkü onu bellekte yakalamanızı ve başkalarıyla paylaşmanızı sağlar. Üstelik bilgi, hane halkı meselelerinden ve evrensel sorularla biten yaşamın herhangi bir alanını etkileyebilir.

Manevi gelişim zor iştir.

İnsan kişiyle ilgili ruh, yönetim organıdır. Bununla birlikte, bir kural olarak, sinyali, arzularımızın, düşüncelerimizin ve kişisel akıl yürütmelerimizin yarattığı “gürültü” kadar yoğun değildir.

Bu bağlamda, Ruh bir kişiyi doğrudan etkileyemez ve ikincisi “kendi özerkliği” bağımsızlığının yanılsamasını yaratır. Bununla birlikte, bir kişi uygunsuz davranmaya başladığında: Uygun olmayan eylemlerde bulunur, Ruhunun duyulmaz talepleri konusunda uyumsuzluk içindedir. Bu utanç ve pişmanlık olarak kendini gösterir - yukarıdan gelen açık bir sorun ve davranışlarını değiştirme ihtiyacı hakkında sinyaller.

Eğer bir kişi Ruhunun özlemini uzun süre ve ısrarla anlamazsa, o zaman derin iç memnuniyetsizlik ve depresyon gelişir. Bu tür koşullar genellikle alkol, tütün ve diğer eğlencelerin yardımı ile bastırılır. Onlarla gerçekten antidepresanlar veya başka bir şeyle başa çıkamazsınız, ancak yalnızca ruhsal gelişiminize başlayabilirsiniz.

Günlük yaşamda, kendini geliştirme süreci kişisel deneyimlerin sonucudur. İkincisi, Ruhun arzuları ve özlemleri gerçekleştiğinde ortaya çıkan yaşamın zorluklarından kaynaklanmaktadır.

Böylece, bilinen insan kötülüklerinden bir kurtuluş var. Yüksek bir gelişim seviyesine ulaşmış olan insanlar, bilinçlerini değiştiren birçok devlet yaşamıştır.

Bir insan aslında bir kompleks içinde gerçekleştirilmesi gereken önemli bir “sistem”, kendini geliştirme, bilinç ve fiziksel bedenin değişimi gibi hareket eder: Ruhunuzu ve Ruhunuzu geliştirmek, kişiliğinizi dönüştürmek, benzersiz kılmak.

Böyle karmaşık, ancak ilginç bir konunun sonunda, ek video görüntülemenizi öneriyorum:

Marissa

Videoyu izle: RUHUMUZDA Kİ GİZLİ GÜÇ BİO ENERJİ NEDİR, NASIL YAPILIR , PARAPSİKOLOJİ, METAFİZİK (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send