Rüya yorumu

Birçok çocuk rüya görür, rüyanın detaylı bir yorumunu yapar.

Pin
Send
Share
Send
Send


Çoğu zaman, hayallerimiz çevremizdeki insanlar için kendi arzularımızın ve duygularımızın bir yansımasıdır. Ancak, rüyalar, kitaplardan birinin anlamalarına yardımcı olan farklı bir anlam taşıyabilir. Neden birçok çocuk hayal ediyor? Gece rüyalarına göre, farklı rüya kitaplarının açıklamaları var.

Uykunun genel yorumu

Sevinçle oynayan ve ağlamayan bir sürü çocuğu uykusunda görmek - ailenizin büyük mutluluğu, genel refahı ve refahı. Bir annenin bir şeyle hasta olan birçok çocuğunu görmesi, aslında gelecekte kendi çocuklarının sağlığı anlamına gelir, ama sevgili çocuklarıyla birlikte başka birçok sıkıntıyla karşılaşır.

Bir rüyada ağır hasta ya da ölü olan birçok çocuk - gerçekte büyük sıkıntı ve ailenizin tüm üyeleri için sorun. Aileniz böyle bir durumda bir rüyada gördüğünüz bir çocuğa sahipse, doktorlar tarafından planlanmamış bir muayeneden geçmelisiniz.

Size çizilen birçok çocuğun hayalleri nelerdir? Bu rüya başkaları, akrabaları, iş arkadaşları ve hatta yabancılarla ilişkinizi geliştirmenin başlangıcını işaretleyebilir.

Hayallerinizdeki ağlayan birçok çocuk - yaklaşmakta olan felaket ve endişe verici tahminlerin bir sembolü. Bu durumda, sinsi ve hayali arkadaşlar veya iş ortakları tarafındaki yanlış durumlardan kaçınmak için son derece dikkatli olmalısınız.

Çocukları veya çocukları suya batırmak - yaşam planlarınızın bir simgesi, yakında gerçek olacaktı. Çirkin, püsküllü giysiler içindeki kirli çocuklar - gerçekte hayal kırıklığı ve kedere. Belki de yakında sahte bir anlaşma ile aldatılmış veya gömüleceksiniz. Daha dikkatli ve yabancılardan gelen cazip tekliflere karşı dikkatli olmaya değer.

Çocukları bir rüyasında benimseme - tüm arzularını yerine getirmek için. Erkeklerle oynamak, aşk işleri ve ticari projelerdeki tüm hedeflerinize ulaşmanıza söz veren hayırlı bir işarettir. Böyle bir rüyanın ardından, iş fikirlerinin uygulanmasını güvenle gerçekleştirebilir ya da hassas duygularını beslediğiniz bir kişiyle ilişki başlatabilirsiniz.

Kendini gece rüyasında çocukların babası veya annesi olarak görmek, kendini geliştirmeye yönelik karşılanmamış ihtiyaçların bir işaretidir. Belki de yaşamınızdaki gerekliliklerine dikkat çekmeden, uzun süredir bazı özlemleri ve spiritüel meseleleri bir kenara bırakıyorsunuzdur. Birini etkilemek için keskin, bilinçaltı bir ihtiyaç duymak anlamına da gelebilir.

Farklı rüya kitaplarının yorumlanması

Miller'in rüya kitabına göre

Bu rüya kitabı çocuklu rüyaların birkaç yorumunu sunar:

 • küçük gülen çocuklar - gelecekte büyük başarılar. Yakında tüm mevcut sorunlarınız çözülecek ve evinize uyum ve rahatlık gelecektir;
 • Çocuklarınız bir rüyada hasta - gelecekte onların sağlığı için. Endişelenmeyin, çocuğunuzun tehdit etmediği korkunç bir şey yok;
 • ev ödevlerini yapan çocuklar - ailenizde uyum ve düzen;
 • Çok sayıda çocuğun ölümü, yakında ailenize gelecek olan talihsizlik hakkında bir uyarıdır;
 • gözyaşları içindeki çocuklar - meslektaşları veya akrabaları ile gergin ilişkiler. Size karşı kötü işlemeler yapmaya başlayacağınız için hazırlıklı olmak gerekir;
 • kum havuzunda çocuklarla oynayın ve eğlenceyi tecrübe edin - amaçlarına ulaşmak için. Bu, hem aşk hem de ticari alan için geçerlidir.

Lofa'nın rüya kitabına göre

Dream Lofa, çocuklarla ilgili hayallerin birçok yorumuna sahiptir:

 • yabancı çocuklar - iç çelişkilerinizin sembolü. Nayavu Kendiniz için bazı basit soruları çözemezsiniz, cevapları kelimenin tam anlamıyla yüzeydedir;
 • anne veya baba diyen çocuklar - kendi çocuklarına sahip olma isteğinin bir işareti. Böyle bir rüya, kendi ailenizle ilişkinizi geliştirmek hakkında da konuşabilir;
 • rüyadaki küçük çocuklar - duygularınızın, korkularınızın veya diğer insanlarla ilişkilerin bir yansıması. Belki de etrafınızdaki olaylara daha özen göstermelisiniz.

Rüyaya göre wang

Ünlü gören, hayal edilen küçük çocukların gerçek hayatınızdaki birçok problemleri kastettiğine inanıyordu. Belki de bu problemler o kadar önemli değil, fakat bu onları çözme ihtiyacını reddetmiyor. Rüya kitabında rüyalar diğer yorumlardır:

 • çocuklar ağlar - gerçekliğin üzücü olaylarına. Akraba ve arkadaşlarına daha fazla dikkat etmelisin. Belki bunlardan biri yakında ciddi şekilde hastalanacaktır;
 • engelli çocuklar veya sadece hasta çocuklar - kötü alışkanlıklardan vazgeçmenizin bir işareti. Sağlığınız için çok zararlı olabilir;
 • Çocuklarla oynamak, hobilerinizin ve faaliyetlerinizin ahlaki olarak sizi tatmin etmekten vazgeçtiği gerçeğinin bir simgesidir. Bilinçaltınız size herkes için başka bir hobi bulma ihtiyacını anlatıyor.

Freud'un rüya kitabına göre

Çocukları Freud'un teorisine göre hayal etmek, cinsel yaşamınızın gerçekliğini yansıtıyor. Bir rüyadaki bebeklerin bakımı, üreme sisteminizin iyi işlediğinden ve istikrarlı cinsel ilişkiden bahseder.

Çocukların ağladığı bir rüya, samimi bir samimiyetten tam bir memnuniyet elde etmek isteyen ve istekli olan cinsel cinsel doğanızı sembolize eder. Bebekleri cezalandırdıysanız, gerçekte cinsel fantezilerinizle ilgili memnuniyetsizlikten muzdaripsiniz.

Nostradamus rüya kitabına göre

Nostradamus rüya kitabında çocuklar geleceğin bir sembolüdür. Rüyaların katılımı ile yorumlanması:

 • hasta çocuklar - tehlike uyarısı;
 • Gülen ve sağlıklı çocuklar - hayatınızda daha iyi bir değişimi öngören hayırlı bir işaret;
 • rüyadaki çocukları aramak - gerçekte kaybolan mutluluğu bulma çabası;
 • ağlayan bebekler - gelecekteki küçük sorunların sembolü;
 • küçük çocukları (bebekleri) kollarında tutmak, yakında yeni bir umut kazanacağın ve yine kendi gücüne inanacağının bir sembolü.

Hayal kitabına göre Hasse

Çocukların neşeli ve mutlu olduğu bir hayal, hayalperest maddi refahı veya yakın gelecekte beklenen karı vaat ediyor.

Eğer çocukları bir rüyasına soktuysanız - gerçekte büyük bir neşe beklerseniz, çocukları dövüşürler - yaklaşan aile kavgalarının bir işareti.

Gece rüyasındaki çok sayıda çocuk da ruhunuzdaki temelsiz sıkıntılara, endişelere ve deneyimlere tanıklık eder. Belki de hayatındaki küçük sıkıntılarla daha rahat olmalısın.

Pin
Send
Share
Send
Send