Rüya yorumu

Bir örümcek ısırığını hayal ettim: Freud tarafından yorumlandı

Pin
Send
Share
Send
Send


Örümcek. Bu böcek hangi ilişkilere neden olur? Eşsiz fobiler kahramanı genellikle kabuslar içinde gelir. Bir örümceğin ısırdığı rüyaları, ünlü rüya kitaplarında öğreniyoruz.

Örümcek nerede, orada web

Geleneksel olarak, örümcek her zaman bir şanssızlık, aldatma, açgözlülük sembolü olarak algılanmıştır. Onu bir örümcek ağına sokarak, zehiri felç ederek ve son damlasına kadar kan emerek kurbanını ne kadar kolay çözdüğünü hatırlamak yeterlidir.

Bir ağı örme kabiliyetinden dolayı, eski zamanlarda bu böcek yaratıcılık, yaratma ve özenle kişileştirilmiştir. Ve yeni bölgelere konu olan uçuş düzenli bir gezinti ve hayalperestin seyahatleri olarak yorumlandı.

Modern yazarlar örümceği, yaşamın ve kaderin çeşitli karmaşıklıklarının bir sembolü olarak tanımlar. Ağ merkezden ayrıldığı ve bir böceğin vücudundan olduğu gibi ayrıldığı için güneşin ve yaşamın bir sembolü olarak kabul edilir. Bu nedenle sık sık hamilelik ve aileye katılma hayalleri kurar.

Ağ örüntülerinin karmaşıklığı ve labirentle olan benzerliği, bir kişinin aşması gereken engellerle tanımlanır. Isırgan, uyuyan kişinin sorunlarını ve sıkıntılarını tanımlayan kötü bir işaret olarak kabul edilir.

Tüm tatsız niteliklere rağmen, onu öldürerek, talihsizlik çekebilir, şansı ve refahı korkutabilirsiniz.

Sinek uçtu ve örümceğe ulaştı

Aktif ve aktif kadınlar için bu böcek iyi bir işarettir. Varoluşunuzun anlamını ararken, hoş karşılanacağınız ve faydalı olacağınız bir yer bulacaksınız. Sadece bir şeyler yapmayı denemek ve elde edilenleri durdurmamak gerekir, ancak o zaman manevi ve maddi armağanlarla ödüllendirilirsiniz.

Kız etrafta sürünen altın örümcekleri hayal ediyordu, sonra gerçekte kadın mutluluğu yakındı. Karşı cinste başarı anını kullanın ve el ve kalp için bir aday seçin, sezgi sizi yarı yolda bırakmayacak.

Evlenmemiş bir bayan hızlı bir düğün için sekiz parçalı beyaz gördü. Evli - bir erkek olarak hamileliği bekliyor.

Dairenin köşelerinde bir ağ gördüm - refah ve sessiz aile refahı için bekleyin.

Yapışkan iplikler arasından gizlice sızmak gibi hissettiren genç bir güzellik - ailenizin bağları etrafınızı dönüp derin nefes almanızı önler. Davranış normlarına ve ahlakına işaret eden akrabalar da genç olduklarını unuturlar.

Web'i kırmak - o zaman zorluklara ve engellere rağmen hedefine ulaşırsın.

Tarantulaya erkek bakış

Bir albino örümceği evli bir adamı hayal ediyor - müjde: aileye bir ek bulacaksın. Başka bir yorumda, cinsel doyumun bir simgesidir.

Bir rüyaya basmak, böcek ailede ya da boşanmada hızlı bir anlaşmazlık yaratır. Yakala ve yakala - beklenmedik karlara. Size atlama - gerçek hayatta mutluluktan kaçamazsınız.

Tavanda bir web gördüm - emlak ile işlemler için başarılı bir süre, mülk bekleniyor. Sadece bir kerede tüm anlaşmaları yapmak için acele etmeyin, finansal işlemlerinde dolaşma korkusu var. Daha sakin ve daha detaylı olun.

Bir kumar adamı tarantula tarafından sokuldu - büyük bir kayıp bekliyor. Büyük bahisler yapmayın, ancak tüm günlerde kumar oynamaktan kaçının.

Örümcek ısırması genellikle hayalperestin sağlık durumunun veya mahrem sorunlarının olduğunu gösterir.

Isırıklar - aşk demektir

Isırmanın yeri, detaylı bir yorum için önemli bir durumdur:

  • devam et - sadece sorun getirecek yararsız ve tehlikeli yolculuklardan kaçının;
  • Elinizde - özellikle size en yakın kişileri getirebilirsiniz. İşlerinin asistanlarının bir kısmına güvenme. Bu rehber sizin için iyi değil. Her şeyi kontrol altında tutun;
  • Bir parmak - hoş ve kolay bir kar bekleniyor;
  • kafamda - eski alışkanlıklarınız kendilerini hissettirecek, sağlık problemleri kötüleşecek;
  • arkada - samimi sorunlar yaşıyorsun. Seks hayatınız, tamamen devamsız ise aktif değildir.
  • omuzlarımda - kıskanç insanlar uykuda değil, zayıf yönlerinizi inceliyorlar, ilerlemenizi engelleyen en büyük sıkıntıyı verebilecekleri anı bekliyorlar.

Örümcek, örümcek, tankı yakaladı. Yazarın rüya kitapları

Sigmund Freud

Örümceklerin birbirlerini yutmasını görmek, sevgilinizin kalbine atılan rakipleri yenmek için iyi bir ihtimaldir. Savaşmakla meşgul oldukları sürece, kızın kalbini kazanacaksınız.

Genç bayan, sekiz bacaklı böceğin hayalini kuruyordu - aşk cephesinde yenilgi korkusuyla kendini gösteriyordu. Kendinden şüphe ve yalnızlık tarafından üzülüyorsun. Sessizce labirentte hareket ediyorsun, ondan bir çıkış yolu bulmaya korkuyorsun.

Nostradamus

Bu küçük canavarı kollarına aldılar - birisi size iyi ve akıllıca tavsiyeler vermeye çalışıyor, yardımları reddetmiyor, ama sizin yararınıza.

Tarantula'yı ezmeye çalışıyorum ama başa çıkmıyorsunuz - liderliğinizle zor durumdasınız. Konumunuzu kanıtlayarak, çok belirsiz ve ikna edici görünmüyorsunuz. Koşullar sizin lehinize değil.

Wang

Büyük, tüylü bir örümcek gördük - gerçekte uzun süredir kaçınmaya çalıştığınız biriyle ciddi bir sohbet başlıyor. Bu etkili kişiyle kavga etmekten kaçının, kendiniz hakkında kaba dedikodular yaymaya ve durumu başkaları için örtmeye çalışıyor. Eğer ağın bu dokumacısı sizi ısırdıysa, düşmandan saldırılar ve saldırganlık bekleyin.

Cumadan cumartesiye bir rüya gördüm - zafer sizin olacak.

Gustov Miller

Bu böcek hayalperest için iyi bir işarettir, eğer bir web'i sıkıca örüyorsa - aktiviteniz ve yaratıcılığınız işinizde meyve verir. Ayrıca evinizde huzur ve mutluluk.

Eğer birçoğu varsa ve web’e bağlı kalıyorlarsa - olumlu koşullar, karlar ve finansal refah beklenir.

İnternetle yüzleşin - ortaklarla şüpheli ve korkutucu iletişime rağmen, hızlı başarı ve refah için.

Isırılmış gibi hissettim - gerçekte iş dünyasında rakiplerin sıkıntılarını ve saldırılarını bekliyor. Ama sonunda onu öldürürseniz, uygun bir destek verin ve kendinize bir kazanan bulun.

Sekiz ayaklıdan kaçmak - bu, çekincenizi yitirmeniz ve kendiniz üzerindeki kontrolünüzü kaybetmeniz anlamına gelir, hatalarınız ve hatalarınız sebatınız ve karakteriniz üzerinde kötü bir etki yaratacaktır. Sadece iyi şanslar değil, akrabalar da sizden uzaklaşacaktır.

Şair Ezop

Ağ ve üzerinde çok sayıda küçük örümcek var - bu, rakiplerinizin uykuda olmadığı ve sizi destekleyenleri kendi taraflarına karşı kazanmaya çalıştığı anlamına gelir.

Kabus kahramanının nasıl bir sineği uçurduğunu görün - bu, gerçek yaşamdaki sert liderinizi kişileştirir. Onun astlarına karşı insanlık dışı tutumu sizi çok endişelendiriyor ve sizi işte tedirgin ediyor. Rahatsızlıktan kurtulmak için işleri değiştirmeniz gerekir, aksi takdirde şartlara uymanız gerekir.

Pin
Send
Share
Send
Send