Rüya yorumu

Bir rüyada çiçek ekerim: popüler rüya kitapların değerini yorumluyoruz

Pin
Send
Share
Send
Send


Çiçekler. Güzelliğine hayran kalarak, neşe, enerji ve ruh halini belli bir ücretle karşılarsınız. Onlar çiçek yataklarına, teraslara, genel olarak sokaklarımızı, evlerimizi ve dekorasyonumuzu süsleyen çok sayıda ekilmiş sevgi, sadakat belirtisi olarak verilen ilahi kökenlidirler. Yaygın değil - bir rüyaya çiçek diker. Neden böyle bir resim hayal et, rüyada öğren.

Uzaktan her şey çiçek kokuyor

Sembolizme göre, çiçekler aşk, gençlik, güzellik, saflık ve masumiyet sembolüdür. Kırılganlığı ve hayatın kısalmasını vurguluyorlar. Bir çiçek açan çiçek potansiyelin gerçekleşmesini teşvik eder. Mezarlarda bulunan çiçekler insan yaşamının zevklerini ve geçici olduğunu gösterebilir.

Çiçek dikmek - evde daha iyi, başarı, hedeflere ulaşmak ve tatil için hayattaki toplam güncellemelere. Yaratıcı ekim süreci, hayalpereste, yalnızca çalışmanız ve arzunuz sayesinde her şeyin istediğiniz gibi sonuçlanacağına dair bir ipucu verir.

Her şey semboliktir: ekim yeri, çiçeğin türü, işe başlamadan önce vaadin ve ruh hali ve çok iyi bir işaret, işin sonucunu, kendi ellerinle yarattığın güzelliği görmek.

Kız gelincik değil: bir gün uçmayacak

Bir kadın için, bir peygamber çiçeği ve menekşe tarlası dikmeyi hayal ediyorsanız, kutsanmış bir dönem canlanır. Bu aile hayatında uyum, kariyer gelişimi, hayali gerçekleştirme şansı vaat ediyor. Yaprakların kokusunu hissettim - sevgili size uzun süredir hayalini kurduğunuz sürprizi verecektir.

Aynı zamanda gül çalıları ve meyve ağaçları dikimi yapmak, başarılı iş başarınızı ön plana çıkarır. Yetkinliğiniz ve profesyonellik yönetime önem verecektir. Kariyer geliyor ve maaşları arttırıyor.

Eğer bir rüyada lale yapmak zorunda kalsaydınız - yetenekli ve asil işlerinizden hayranlıkla bakmayı bekleyin. Birçok ampul toprağa saplandı - başarılı finansal işlemler ve karlı operasyonlar için.

Pembe laleler büyüdü - bir rüya özellikle romantik bir tarih vaat ediyor. Henüz çiçek açmamış pembe çiçek tomurcukları görülmüştür - bu, başınızı çok fazla döndürecek ve ilişkinin harika bir şekilde devam etmesine yol açacak beklenmedik bir aşk ilişkisi vaat ediyor.

Sarı laleler bir rüya gördü - ihanet etmek, ihanet etmek, aldatmak. Üzülmeyin, sadece çevrenizdeki insanlarla daha dikkatli ve dikkatli olmanız gerekir. Gurur verici yeni talip ve gündelik tanıdıklara güvenmeyin.

Papatya bütün bahçe gerçekte sağlığınız hakkında diyor. Formda kalmaya çalışın ve güç dengesini korumak için fazla yemeyin.

Unutma beni dikmeye hazır - hayatında geçmişten gelen bir insan görünecek, belki de uzun solmuş duygular yeni bir güçle parlayacak.

Glayöl, meslektaşları ve gerçekte yeni tanıdıklarla çevrili büyük başarılar vaat ediyor, yetenekler, yetenekler ve çekicilik gösterebileceksiniz.

Erkekler için - çiçekler nerede, kelebekler var

Çiçek soğanı ile sebze bahçesi dikmek, iş fikirlerini uygulamak için iyi bir zamandır. Eğer dünya gevşek ve yumuşaksa - hiçbir şey, kendi işinizin gelişmesinin önündeki engelleri ve engelleri aşmanızı engelleyemez.

Toprak kil ve kayalıktır - sorunların çözülmesini geciktirmek için. Rakiplere zarar vermeye çalışıyorsunuz ve kıskanç, etkili arkadaşların yardımına ihtiyacınız var.

Onlar fide nakli konusunda tutkulu - hayattaki görkemli değişiklikleri. Bu, ikamet, iş veya meslek değişikliği ile ilgili olabilir.

Emeklerinin meyveleri filiz şeklinde görüldü - yeni bir şeye başlamak için mükemmel bir fırsat. Artık eşit, yeni ilişkileriniz veya projeleriniz yok - her şey en iyi şekilde olacak. Herhangi bir alanda hızlı bir şekilde olumlu bir sonuç elde edersiniz.

Bir rüyada solmuş fide - bu, planlarınızın gerçekleşemezliğini veya fikirlerin boşa harcanmasını önerir. Hayatta neyi yanlış yaptığınızı düşünmelisiniz.

Bir rüyanda, emeğinizin meyvelerinin nasıl durduğunu gördünüz - bu nahoş hikaye, muhaliflerinizin veya dedektörlerinizin kötü düşüncelerinden bahseder. Düşmanların saldırgan oldu ve seni yok etmeye kararlı.

Mezara çiçek dikmek harika bir işaret, yakında baş döndürücü yeni umutlar açılacak.

Ve solmuş çiçek tekrar açabilir. Yazarın rüya kitapları

Sigmund Freud

Bir erkek ya da kadın olan gençler için, güller, papatyalar, zambaklar ekerek uzaklaşın, bir aile yaratma arzusu ve çocukların doğumundan bahseder. Zaten bir yere yerleşmek ve evinizde rahatlık ve can sıkıcı yer almak istiyorsun.

Çiçek dişi imajı kişileştirir, bu yüzden bir erkek için birçok güzel bitkinin ekildiği bir rüya, güzel ve seksi kadınlarla olan yakınlık arzunuz hakkında konuşur. Aynı zamanda, birisinin yardımı olmadan kendinizi, ortağın kişisel zaferine ve karşılıklılığına.

Yeni bahçedeki çiçek açan gül, ergenliğe ulaşmış olan fiziksel gelişimi ile ve bir erkekle olan yakınlığını tanıma arzusu ile ilişkilidir.

Wang

Dikkatle toprağa şakayık ampuller kazma, papatya kökleri yeniden doğuş hakkında söylüyor. Tutumları, değerleri değiştirme, eylemlerini anlama zamanı. Karakteriniz daha esnek hale gelecek ve kareler uyanacak. Bilge ve soylu işler yapmaya hazırsın.

Dikimden sonra sulama kırmızı lale - maddi ödül. Bu bir kumarhane ödülü, bir piyango veya beklenmedik bir misafirden pahalı bir hediye olabilir. Çiçek açtıklarını görüyorsunuz - rakipler hakkında onları yeniden oynatmanıza yardımcı olacak değerli bilgiler edinin.

Gustov Miller

Güzel ve sulu gül goncası, zambak, karanfil yetiştirmek, bir insanın ruhsal gelişimini, yeteneklerini, gerçekleştirme arzusunu gösterir. Etkinlik eğlenceli ise, hayalperestin insanlara barış ve iyilik getirmek istediği anlamına gelir.

Daha geniş ve aydınlık olanlar için saksıları ev bitkilerine dönüştürürsünüz - bu, ev alanını genişletme ve mobilyayı yenileme arzusunun altını çizer. Köşedeki görkemli onarımın hemen yanında paradan tasarruf edin.

Arazide bir çiçek yatağıyla meşguldünüz - bir aile şöleni ve hediyeler için, ve onu uzun süre dedikodu yapacağınız unutulmaz bir etkinlik için bir meydanda veya halka açık bir bahçeye ektiniz.

Gelecekteki bir çiçek yatağının yeri olarak sizi ilgilendiren bir bahçe veya orman kuşağı - güzel insanlarla tanışmaya veya misafir beklemeye hazırlanın.

Ataların anıtını dekore etmeye karar verdik - bu rüya, zorlu bir anda tüm denemelere dayanmanıza kesinlikle yardımcı olacak koruyucu meleklerinizi hatırlatıyor.

Gül yetiştirme isteği var - hayatında bir zafer ve refah dönemi geliyor. Tomurcukların tazeliğini ve tadını hissedin - bu bir arkadaşınızla ve manevi bağlantınızla yakınlık hissidir.

Pin
Send
Share
Send
Send