Rüya yorumu

Kadın aldatma 7 belirtileri

Pin
Send
Share
Send
Send


Kadınlar sık ​​sık erkekleri eşlik ettiği için suçlar ve çoğunun diğer yarısını aldattığını iddia eder. Ancak bu konuyu ele alırsanız, adil cinsiyetin aynı zamanda zinaya da açık olduğu ortaya çıkıyor. İstatistiklere göre, evli kadınların yaklaşık% 35-40'ı "tarafta" cinsel ilişkide bulundu. Bu bilgi üzerine tökezleyerek karımın sadakatini düşündüm, özellikle de son zamanlarda davranışları biraz değişti. Bu yazıda, bir karının neyi aldattığını ve kadınların neden bunun için gittiğini anlamanızı anlatacağım.

Kadınlar neden değişiyor?

Zina haklı çıkarmak mümkün değildir. Böyle bir hareket ihanet olarak kabul edilir, çünkü bir evliliği kabul ederek, çift birbirlerine sadakat ve sonsuz sevgi yemin eder. Ancak yine de, böyle bir eylemi açıklamak hala mümkündür. Erkekler esas olarak karısıyla seks yapmamasından veya samimi yaşamı çeşitlendirme arzusundan dolayı değişirse, o zaman kadınlar biraz farklı amaçlara sahip olabilirler.

 1. Memnuniyetsizlik. Eğer bir kadın kocasıyla yakın ilişkiden memnun olmazsa, boşanma sorunu olamaz, büyük olasılıkla "taraf" ta eğlenmenin bir yolunu bulur.
 2. Duygusal tükenmişlik. Bir kadının kocasının sevgisini hissetmesi ve görmesi önemlidir, ancak hayat yavaş yavaş sevgiyi öldürür. Saygılı bir tutum ortadan kalkar, övgüler daha az sıklıkta yapılır ve öpücükler ve kucaklamalar unutulmaya yüz tuttu. Ama eğer bir başkası kıza dikkat işaretleri vermeye ve duygularını göstermeye başlarsa, o zaman er ya da geç karşılık verir, çünkü kalbi romantizm için can atar.
 3. İntikam. Kocasının ihaneti hakkında bilgi sahibi olan bazı kadınlar onu affetmeye karar verir, ancak aynı zamanda ciddi düşüncelerden kurtulmazlar. Negatif, ruhlarında yavaş yavaş toplanır ve nihayetinde intikam alır. Bu tür eylemler genellikle doğada açıklayıcıdır, bu nedenle ya zina konusunda kendilerine sadık olduklarını söylerler ya da durumu “yakalanacak” şekilde uyarlarlar.
 4. Eğlence susuzluk. Bunun bir erkek ayrıcalığı olduğuna inanılıyor, ama aslında kadınlar bazen biraz eğlenmeyi de seviyorlar. Bazı kadınlar için ihanet, durduramayacakları bir oyuna dönüşür.
 5. Cevapsız üzerinde yakalamak. Erken evlenen veya seçimlerine cinsel olarak ilk ve tek erkek olan kızların, ilgisiz oldukları için zina verilmesine karar verilir. Bir zamanlar ev işleri ile meşgulken hayatın geçtiği fikri tarafından ziyaret edilirken, diğerleri bu zamanda eğlenmek ve farklı insanlarla çalışmak için bir fırsattır. Ek olarak, ihanet etmek için bir kadın öğrenme arzusunu ve yatakta başka bir erkekle olmanın nasıl bir his olduğunu zorlayabilir.
 6. İddiacılık. Kızların çekici ve arzu edilir olduğunu bilmeleri önemlidir ve bunu kocasından onay duymazlarsa etrafa bakmaya başlarlar. Ancak, nadiren intima'ya geldiği, en sık flört etme ile sınırlı kaldıkları belirtilmelidir.
 7. Rastgelelilik. Kendiliğinden seks en çok partide ya da kulüpte, tamamen yabancı bir erkekle olur. Yeni tanıdıklar, eğlenceli iletişim, sıcak danslar ve alkol işlerini yapar. Böyle bir durumda meydana gelen değişiklikler genellikle kadınlar tarafından bir kaza olarak algılanır ve genellikle bir dakika zayıflığı için fazla pişmanlık duymazlar.

Kadın sadakatsizliklerinin listelenen nedenleri en yaygın olanıdır. Liste birkaç noktaya eklenebilir, ancak büyük olasılıkla zayıf cinsiyet temsilcileri tarafından ayrı ayrı alınan karakter, karakter ve mizacın bireysel özelliklerine dayanacaktır.

Eşin sadakatsizlik belirtileri

Bir karının hile yapıp yapmadığını öğrenmek için, bir dedektif kiralamanıza ve gözetleme yapmanıza gerek yok, her şey çok daha kolay Sadece eşine yakından bakmak yeterli. Karakterinde, görünümünde, davranışında, iletişiminde vb. Değişiklikler onun aldatıcılığını gösterebilir. Seyrek olarak değil, erkekler uzun yıllar boyunca boynuzları "giyer", bundan tamamen habersizler, ama her şey banal dikkatsizlik veya saflık. Fakat bir kadın, eşinden gelen zina gerçeğini nasıl gizlemeye çalışırsa çalışsın er ya da geç her şeyi bilir.

Evli bir bayanın "tarafta" bir ilişkisi varsa, onları sadece kocasından değil, aynı zamanda yakın insanlardan da gizlemek için her türlü çabayı gösterecektir. Davranış, kızın karakteri ve görünümündeki tutumların gelişmesiyle birlikte, hiç şüphesiz erkek için endişe verici bir sinyal olması gereken çeşitli değişiklikler meydana gelmeye başlayacaktır. Bu sadece karısını suçlamak için acele etmeye değmez, çünkü tamamen temelsiz olabilirler. Ancak kadın ihanetin ana işaretlerini bilerek, şüphelerinizi onaylayarak ya da çürüterek yanlış anlaşılmaları önleyebilirsiniz.

 1. Aşırı istihdam. İşyerinde sürekli gecikmeler, misafirlerin geç dönüşleri, acil sorunların ani ortaya çıkması, çeşitli bahaneler altında evden sık sık devam etmeleri, haftalık iş gezileri var. Bu davranış, özellikle karısı daha önce hevesli bir ev sahibiyse adamı alarma geçirmelidir.
 2. Dış dönüşüm Aşıkların ortaya çıkışıyla, kadın ilgisini korumak için görünüşünü daha yakından izlemeye başlayacaktır. Spor yapmak, diyet yapmak, saç şeklini değiştirmek, genellikle makyaj ve manikür yaptırmak için gidiyor.
 3. Yeni şeylerin ortaya çıkışı. Pahalı elbiseler, mücevherler, kozmetikler, saatler ve diğer yeni kıyafetler kesinlikle bir çok soruya neden olacaktır. Çoğu zaman, aldatan kadınlar, bunun ya da o şeyin sözde anne tarafından sunulduğunu ya da ödünç alınan arkadaşa verildiğini söylüyor. Ancak bu daha önce hiç olmadıysa, hediyeler büyük olasılıkla bir sevgili tarafından satın alındı.
 4. Şüpheli aramalar ve SMS. Eşi akşamları daha sık aralıklarla düzenli olarak çağrılar alırsa ve başka bir odayla konuşmaya gider veya onları düşürürse, bu bir şey sakladığının açık bir işaretidir. Böyle bir davranışı fark etmeden sorgulama yapmak gerekli değildir, bunun yerine eşin telefonunu kontrol etmek daha iyidir, ancak bu çok dikkatli ve anlaşılır bir şekilde yapılmalıdır.
 5. Özel ilişkilerde değişiklikler. Bir sevginin ortaya çıkışıyla, kızlar, kural olarak, kocalarının cinsiyetini reddetmeye başlıyor. Ve yine de seks yapmayı kabul ettikleri nadir durumlarda, duygusal ve hatta huzursuz olmadan pasif davranırlar. Bazı durumlarda, tam tersi durumun gözlenebildiğine dikkat edilmelidir. karısı aniden yatakta daha aktif ve inisiyatif olur. Bir kural olarak, bu onun sevgili için ihanet için pişmanlık nedeniyle.
 6. Davranıştaki değişiklikler. Romanın gelişiyle bir kadın kocasına daha az dikkat etmeye ve daha çok kendine ve onun ihtiyaçlarına odaklanmaya başlar. Öpücükler, sarılmalar, konuşmalar ve ortak eğlence yavaş yavaş ilişkiden kayboluyor. İletişim resmi, bazen kaba ve saldırgan hale gelir. Bazen kızlar, aksine, ihaneti telafi etme arzusu ile açıklandığı gibi, daha yardımsever ve şefkatli hale gelir. Ancak, inançlı davranışı, oynaklığa ve göstericiliğe kadar izlenebilirse, o zaman, büyük olasılıkla, bu şekilde, kocasının gözlerini “bulanıklaştırmaya” çalışır.
 7. Sık sık kavgalar. Bir erkekle seks yapmak için, bir kadın onunla duygusal bir bağ kurmalıdır. Sonuç olarak, bir romanı başlatırken, sevgilisi için güçlü hisler yaşamaya başlar ve sonunda düşmanlığına dönüşen kocasına karşı kayıtsızlık doğar. Yasal eşin sözleri ve eylemleri kadını rahatsız edecektir. Sürekli suçlama ve eleştiri günlük tartışmalara ve skandallara neden olacaktır.

Listelenen öğelerin çoğunluğu eşin davranışına karşılık gelirse, o zaman değişmesi muhtemeldir. Sonunda bunu doğrulamak için, kişisel eşyalarını incelemesi önerilir, ancak bu, örneğin banyodayken veya uyurken gizlice yapılmalıdır. Gerçekleri doğrulamak bir çantada prezervatif, erkek giyiminde erkek parfümünün kokusu, sinemada kullanılan biletler ve diğer olağandışı bulgular olabilir.

Kısa özeti

 • Kadınların yaklaşık% 35-40'ı kocalarını aldatıyor ve bunların yarısı bile bilmiyor.
 • Çoğu zaman, karısına ihanet etmek, cinsel memnuniyetsizlik ya da kocasının ilgisizliğinden kaynaklanır.
 • Karının sadakatsizliği davranışındaki, karakterindeki ve görünümündeki değişikliklerle belirtilir.

Videoyu izle: Kadınların Aldattığını Gösteren 10 İşaret (Ekim 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send