Rüya yorumu

Enerji vampir namazı korumak için etkili bir yoldur

Pin
Send
Share
Send
Send


Modern çağda vampirler var mı? Tabii ki, Kont Drakula ve onun gibi ghouls sadece geçmiş zamanların ekolarıydı ve vampirizm farklı bir formda - enerji aldılar. Enerji vampirlerinden gelen dualar her zamankinden daha moderndir, çünkü onlar etrafımızdalar.

Bir vampir akrabası yanınızda yaşayabilir, bir patron iş başındadır ve vampirler bile arkadaşlarınız ve kız arkadaşlarınız arasında olabilir. Vampirizm, dostluk ve merhamet maskesini takan gizli bir form aldı. Bazen bir vampir, hayatında korkunç derecede şanssız olan sefil bir kaybeden gibi görünebilir - ve sadece katılımınız için ona yardım edebilirsiniz. Doğru, kişisel enerjin yüzünden. Bu "kötülük" e karşı korunmanın farklı yollarını düşünün.

Modern bir vampir belirtileri

Vampirizm nedir? Bu her zaman insanın kusurlu bir enerjisidir, başka bir deyişle bir hastalıktır. Bir insan kişisel canlılığından yoksundur ve sezgisel olarak onu etrafındakilerden uzaklaştırır. Enerji almanın birçok yolu vardır:

 • donör nesnesinde saldırganlığa neden olabilir;
 • başarısızlıkları hakkında sızlanmak, bağışçı sempati beslemek;
 • sürekli donöre yakın olun ve varlığınızla sinirlerinizi sarın;
 • “Ruhu çekip çekerek” bir kişiden kancayla veya sahtekarlıkla;
 • dırdır ve sıkıcı olmak;
 • bağışçının tahliyesi ve keşfi;
 • birini suçlu hissettirmek - “suçsuz suçluluk”.

Bir vampir içgüdüsel olarak hareket ederek onun özelliklerinin farkında bile olmayabilir. Bilinçsiz vampirler, ağır hastaları, yaşlıları, yalnız kaybedenleri, şizofrenleri ve açıkça uygunsuz davranışları olan insanları içerir.

Eski günlerde, bu tür insanlar kanama ile tedavi edildi - sülükleri koydular. Çoğu genç ghoul'un belirgin bir hastalığı yoktur, ancak kan ağır biçimde kesilir.

Başka tür bir ghouls var - kıskanç. Kıskançlık, enerjiyi tüketen bir insanın ruhunda bir şeyler yeme yeteneğine sahiptir. Böyle bir durumdan kurtulmanın yolu, yaşam gücünü başka bir kişiden seçmek. Kıskanç yiyebilir ve kıskanç birinin enerjisi.

İşin garibi, ama bizim zamanımızda bir yığın halinde toplandıkları bir sürü vampir var:

 • bakım evleri, klinikler ve hastaneler;
 • şehir salonları ve şehir idaresi;
 • hapishaneler ve gözaltı merkezleri;
 • toplu mezarlar.

Bütün bu ve benzeri yerlerde çok olumsuz bir atmosfer. Bu kurumları ziyaret ettikten sonra hoş olmayan bir tat alma ve bazen de yorgunluk kalır. Orada görünmek için mümkün olduğunca nadir deneyin ve bir ihtiyaç varsa - muska koyun. Halka açık yerleri ziyaret ettikten sonra, her zaman temizleyici bir duş alın ve negatifleri mumun üstüne koyun. Bir mum alevi ile güçlerini geri kazanmak için enerjiyi doldurabilirsiniz.

Enerji koruma yöntemleri

Ezoterapistler, niyetleri bilen bir insanı bir vampir kişiden korumanın kolay olduğuna inanırlar. Önünüzde bir ghoul olduğunu fark ettiğinizde, onunla aranızda zihinsel bir engel koyun. Bir tuğla veya beton duvar, bir cam küre, dışa yansıtıcı bir tarafı olan bir ayna kubbesi olabilir.

Aynı zamanda, duygusal dengeyi korumak, sinirlenmek ve duygularını mahvetmemek de önemlidir: bu, tam olarak senden ihtiyacın olan şeydir. Tramvaydaki bazı cadler açıkçası size müstehcen formdaki tutumunu söylese bile, tepki vermeyin. Bu ilk başta zor olacak, ancak sorunun farkına vardığınızda davranışınızı düzeltebileceksiniz.

Enerji çıkış kanalını derhal kesmek çok önemlidir. Bu çok basit bir şekilde yapılabilir: oltayı düşünmeyi ve onu hatırlamayı bırak. Bir kordonun veya bir kordonun siz ve onun arasında gerili olduğunu hayal edin - ve yırtın. Hortumu herhangi bir şeyle kırın: yandığını hayal edebilirsiniz. İnsanın düşüncesi maddidir. Bunu hatırlayın ve düşüncelerinizi doğru yöne yönlendirin.

Namazın korunması

Dua yardımıyla enerji vampirlerinden korunma mükemmel bir tılsımdır. Dualar insanları olumsuz enerjilerden korur. Bir vampirin eylemlerinden muzdarip olduysanız, duayı okuyun:

Bundan sonra, elinizde iki ucu keskin bir bıçak hayal edin ve etrafınızda vampir kanalını kesmeyi taklit ederek hareketler yapın. Nerede olduğunu bilmediğiniz için etrafınızdaki boşluğu bir daire şeklinde kesin.

Bu vampir namazı sabahları ve yatmadan önce okunmalıdır. Sabahları - koruma için, akşamları - arıtma için.

Her gün babamızı okumayı unutma. Mesih'in emrettiği tek dua budur. Zor durumlarda, arka arkaya 40 kez "Babamız" okuyun. Kayıttaki duayı dinleyebilirsiniz.

Koruyucu poşet

Evinizde yaşayan enerjik bir vampir varsa, bitkisel bir poşet hazırlayın. Bunu yapmak için, bir kanvas çanta alın veya gazlı bez birkaç kat halinde yuvarlayın. Aşağıdaki malzemeleri buraya koyun:

 • kuşburnu çiçekleri;
 • gül yaprakları (beyaz);
 • kül yaprakları;
 • kuru kekik otu;
 • kavak yaprakları;
 • sarımsak kabuğu;
 • bir kargadan bir tüy;
 • biber;
 • gümüş ürün.

Çantayı kırmızı bir dantel ile bağlayın ve çantanızda yanınıza alın. Bir enerji vampiriyle uğraşırken, poşete dokunmanız gerekir.

Ancak, bir vampirin meydan okumasına cevap verirseniz, hiçbir koruma size yardımcı olamaz. Provokasyonlara teslim olmayın, kötüye kullanımı kötüye kullanmayın, ghouls'a bile yorum yapmayın. Duygusal boşluk, bir vampir için en kötü ceza ve sizin için en iyi muska.

Vampir Koruma Ritüeli

Canavarın kurbanı olmamak için bir savunma koymanız gerekiyor. Ayin çok basittir, fakat konsantrasyon ve konsantrasyon gerektirir.

hazırlayın:

 • bir beyaz kağıt;
 • basit beyaz mum ve kibrit;
 • keçeli kalem veya dolma kalem;
 • metal tepsi

Ayin, ayın herhangi bir gününde günün günbatımında yapılır (takvime bakınız). Yalnız bırakılmalı, duş almalı ve tokaları ve kemerleri olmayan kıyafetler giymelisiniz. Halkalar, zincirler, küpeler, bilezikler ve iğneler - halka şeklinde nesneler olmamalısınız. Saçlarınızı gevşek, çıplak ayakla veya pamuklu çoraplarda kalmak daha iyidir.

Enerjilerle çalışacağınız için bu hazırlıklar çok önemlidir. Enerjilerin serbest oyuna ihtiyacı vardır ve döngüsel nesneler akışını bozacaktır. Vücut temizliği de önemlidir: ter izleri insan enerjisinin bilgi bileşenini bozar.

Bir kibritten beyaz bir mum yakıp, boş bir masanın üzerinde bir mum çubuğuna koyun (tüm eşyaları kaldırın). Önünüze kalemle bir sayfa koyun, bir dua veya mantra okuyun ve eşkenar bir haç çizin.

Şimdi uzaydaki tüm enerjinin haç sembolüne nasıl aktığını hayal etmeniz gerekiyor. Bu enerji çok güçlü, kelimenin tam anlamıyla titreşimleriyle alanı dolduruyor ve dolduruyor. Bu enerjinin rengi olabilir ve kesinlikle şeffaf olabilir - önemli değil.

Uzay enerjisinin haçı doldurduğunu hissettiğinde, şöyle der:

Bir kibrit kağıdı tutuşturun ve kağıdın yanmasını izleyin. Bu zamanda, evrenin güçlü enerjisinin kalbinize nasıl aktığını ve sizi güçle doldurduğunu hissetmeniz gerekir. Kağıt yandığında, şunu söyleyin:

Mumu söndür ve sakla. Bir ihtiyaç olduğunda, sizi koruyan evrenin gücünü tutuşturun ve hayal edin.

Ayna koruması

Aynalar çok etkili bir korumaya sahiptir. Detektörlerin olumsuz vaatlerini yansıtma eğilimindedirler. Aynanın sarkıt şeklinde göğsüne yerleştirilmesi gerekir. Atölyede küçük bir yuvarlak ayna sipariş edebilir ve bunun için herhangi bir kenar yapabilirsiniz. Aynaya bir delik açmanız gerekmez: çekicilik sağlam olmalıdır. Yansıtıcı tarafı dışarı bakacak şekilde bir ayna muska takın.

Böyle bir muhafız ilkesi basittir: Psişik ya da enerjik bir saldırıya yönelik herhangi bir girişim geri gönderilir, yani kovulur. Muska, vücudunuzla doğrudan temas halinde, giysilerin altına saklanmalıdır.

Pin
Send
Share
Send
Send