Rüya yorumu

Rüyada, kirli bulaşıklar: detaylı bir yorumlama

Pin
Send
Share
Send
Send


Kural olarak, her ailenin günlük hayatı, yemek pişirme, temizlik, bulaşık, bulaşık yıkama ile ilgilidir. Kadınlar için, bu genellikle rutin ve monoton olayların bir parçası ve erkekler için bilgisayar ve iş konularında eğlenceli bir dikkat dağıtıcı. Sonsuz hayallerimizde, kirli bulaşıklar görebiliriz. Neden böyle bir komplo rüyası, doğrulanmış rüya kitaplarında okuyun.

Temizlik gibi yemekler

Kirli bulaşık - herhangi bir mutfağın çok. Benimki ne kadar olmadığı, lavaboda da aynı şeyler yalan söyleyecektir. Tabii ki, kirli olan şey bilinçaltımızın olumsuz mesajıdır. Bu nedenle, mutfak eşyalarını temizlemenin gerekli olup olmadığını hatırlamak önemlidir. Ve neyin özel olarak yıkandığını görmek için bir şansınız varsa: kaşık, çatal, bardak, kepçe, tava, uykunun yorumu daha belirgin ve olumlu olacaktır.

Günlük yaşamın ve ocağın objeleriyle bağlantılı olan her şey, ailenin ve ilgili sorunların özünü esas alır. Erkekler için, bu tür rüyalar iş başarısızlıklarının habercisi olabilir. Tüm durumları daha ayrıntılı olarak düşünün.

Gümüş bir tepside

Kadınlar için gündelik olayların yaşandığı gece senaryolarının ruhunun durumunu ve duygusal durumunu yansıttığına inanılmaktadır. Ev işlerinin çoğu güzel bayanlara uzanır. Belki de yorgunluk birikmiştir ve kimse nankör olmayan çalışmaları takdir etmez ve fark etmez.

Genç bir bayanın kirli tabaklarla karıştırmak zorunda kalması durumunda, tavalarda can sıkıntısı ve özlem vaat ediyor. Tablodan bir temizlik - monoton ve neşesiz çalışmalara.

Evli kadın lavaboda kirli bardak görmek - hayatın kasvetli ve umutsuz dönemine. Ancak temizliği sağlamak için önlemler alırsanız, sebatınız ve işiniz yakında takdir edilecektir.

Bazı gözlükler sabunlu ellerden dışarı fırladı ve kırıldı - iyi bir işaret, kaderin armağanlarını bekle.

Kirli kaşık ve çatallar, çocuklarınızın davranışlarıyla ilgili sorunlar ve zorluklar hakkında konuşur. Masada yemek artıkları bulunan tabaklar, hane halkıyla kavga etmeye söz veriyor.

Farklı çatal bıçak takımı ve tencere yıkamak, ailenizin sakin, rahat ve rahat olabilmesi için herkesi gerçek hayatta nasıl memnun etmeye çalıştığınızı gösterir.

Eşiniz mutfakta sessizce size yardım ederse - gerçekte, gergin, gergin bir ilişki yarattınız. Ailedeki atmosfer son derece gergindir. Kalpten kalbe bir konuşmaya ihtiyacınız var, aksi halde skandalı bekleyin.

Evlenmemiş kadın hayalet tozlu gözlük, kişisel yaşamının ihmal edildiğini gösteriyor. İş yükünüz veya sosyal faaliyetleriniz, kendinize bir kadın olarak bakmanıza fırsat vermez. İnsanların görüşlerini ve iltifatlarını görmezden geliyorsunuz ve böylece gelecekteki yalnızlığınıza mahkum ediyorsunuz.

Lonely Miss, plakalı tozlu mağaza raflarını görüyor - olumsuz bir hayal, hayalperest erkeklerin hayatındaki görünüşünü, kötü niyetleri ve ticari hedefleri olacak vaat ediyor.

Kurutulmuş yiyecek artıkları içeren saksıları hayal edin - maddi durumunuzun bozulmasına. Harcamalarınız çok uzun sürdü. Borçlar ve borçlar sizin tarzınız değildir, sadece kendinize güvenmeye çalışın.

Koca kaşık nerede

Erkekler için ev işleri günlük bir görev değil, bir mucizedir. Hayallerde kirli kaseler, iş alanındaki olumsuz durumları yansıtabilir. Ancak bu sıkıntılar bir dizi olmayacak. Ayrıca, deneyiminiz, sezginiz ve yaratıcılığınız sayesinde, bunlardan kaçınmak için birçok fırsat olacak.

Ticaret yapanlar için, saflandırılmamış gümüş ürünlere ait gece görüşlerinden kaçınmaları önerilir. Ticaret işlerinin yürütülmesini temsil ettiğinden ve saflığı, ortağın dürüstlüğünden ve işlemlerin şeffaflığından bahseder.

Lavabonun içinde kirli tava ve tabaklardan oluşan bir dağ, ancak boşsunuz - gerçekte biriken sorunları kendi başınıza çözmeniz pek mümkün değil. Çalışmaya başlarsanız ve mutfak parlarsa - yaşamın tüm alanlarında, özellikle kişisel olarak olumlu değişiklikler bekleyin.

Evden uzakta bulunan işadamları da uykusunda bıçak ve kepçeleri yıkamak zorundadır.

  • Gümüş kaşık - ortakların bütünlüğünden şüphe etmek için, işlem sizin için geçersiz olabilir ve çok miktarda yatırım kaybedeceksiniz;
  • emaye kaseler - beklenen haberler hayal kırıklığına uğratır;
  • çürük yiyecek ile altın tabak - iflas ve harabe;
  • lehçe tavaları - başarı ve kar bekliyoruz;
  • çatal ve kaşık bükülmüş - öngörülemeyen giderlere;
  • kırık bardak - beklenmedik şans için;
  • kil sürahi - aile dairesinde skandala.

Başkasının bardağını yıkamak arzusu, ruh eşinize karşı muazzam ve sınırsız bağlılığınız anlamına gelir. Bir kızı çok idealize ediyorsun ve ilişkiniz onun yerine tüketici.

Eşi yerine mutfağı temizle ve temizle - ev işleri ve sorumluluklarından kurtulmak için. Yakın bir gelecekte bir araştırma yapmak, gereksiz çöplerden kurtulmak ve kendinize önemli materyaller bulmak zorunda kalacağınız göz ardı edilemez.

Bir erkeğin karısını görmesi ve silerek yerlerinde hizmet vermesi, ev içi bir kavga için olumlu bir sonuçtur. Tüm çatışmalar azalacak ve barış ve huzur yakında evinize gelecek.

Ofiste kahve fincanlarının yıkanmasını sağlamak, asıl sorumluluklarınız bununla ilgili olmasa da, gerçekliğin büyük sıkıntıları. Başkalarının yardımıyla çok fazla rahatsız oluyorsunuz ve o zamanki liderlikten önceki otoriteniz kayboluyor. Gelecek vaad eden ve ilginç projelere güvenme olasılığınız daha düşüktür ve çok fazla zeka ve deneyim gerektirmeyen vakaların rutinine dalmaya çalışın.

Kırık yemekler iki asır yaşıyor. Yazarın rüya kitapları

Gustov Miller

Kirlenmiş mutfak eşyaları, özellikle yıkamak için el yoksa, kötü bir geleceği önler. Balonların, kaşıkların, kepçelerin saflığını gören hayalperestin gerçek refahı sizi bekliyor. Evde refah ve sağladığınız köklü bir yaşam.

Genç kadın rüyasında güzel köpüklü vazolara sahip bir dükkan gördü - iyi ve dürüst bir adamla mutlu bir evliliğe.

Boş raflara sahip düzensiz bir çin tezgahı; işlerde, yorgunlukta ve cesaret kırmada kargaşa ve karışıklık vaat ediyor.

Sigmund Freud

Yemekler kadınsı kişileştirir ve kadın genital sistemi ile ilişkilidir. Şişman tavalar, saksılar rüya görür, kızı cinsel ilişkilerinde daha az seçer. İçgüdülerin ve arzuların seviyesindeki ortakların dikkatsiz seçimi, özel alanda sorunlara yol açabilir, kadın organlarının hastalıkları dışlanmaz.

Temiz ve pırıl pırıl mutfak eşyaları, fiziksel şekli iyi ve karşı cinsten çekici olanlar tarafından görülüyor.

Wang

Sürahileri ve diğer kapları bir rüyada yıkamak, çocukların doğumunu ve ailenin refahını vaat eden iyi bir işarettir. Ve bunu kocasıyla yapmak - birçok çocuğa sahip olmak.

Pin
Send
Share
Send
Send