Rüya yorumu

Bir rüyada hamileyim: rüya kitaplarına göre nasıl yorumlanır

Pin
Send
Share
Send
Send


Biliyor musun, ilginç bir kadından daha çekici biri yok. Gözler mutlulukla doludur, kalple - aşkla, yanaklarda - pembe allık ve küçük bir yaşam içinde. Bir rüyada hamile olmak ne demektir? Neden böyle bir komployu hayal ettik, doğrulanmış rüya kitaplarında öğreniyoruz.

Hamileyseniz, sadece geçicidir.

Kendinizi büyük bir yuvarlak mide ile gördüğünüz bir tahmin, çok sembolik bir rüya olduğu anlaşılıyor. Ancak, ortaya çıktı, bu sadece küçük bir kırıntıların doğumunu göstermeyebilir. Pek çok senaryo olabilir, hepsi hayalperestin kaç yıl olduğuna, ne tür bir hayat sürdüğüne, evli veya yalnız olduğuna, gerçek hayatta çocuğu olup olmadığına bağlıdır.

Gelecekteki anne hayalperest manevi yenilenme, yaratıcılık, finansal fayda vaat etme ve güçlü aile bağlarının doğuşu için kişileştirilebilir. Olumsuz ifadeler var. Bu gece filminin tüm karelerini hatırlamak gerekir, böylece gelecek resmi daha net hale gelir.

Yaş sadece bir rakamdır

Her yaşta, bir kadın kendini bir rüyada gelecekteki bir anne olarak görebilir.

Reşit olmayan kızlar için, böyle bir rüya iyi bir şey hazırlamaz. Size anlamsız, şehvetli bir ilgi gösterecek olgun, evli bir adamla tanışmak için harika bir fırsat. Ve sen de kursu kabul ettin.

Genç maksimalizminiz ve daha deneyimli, bağımsız olma arzusu, sizi genel kabul görmüş ahlak ve ilkeler normlarından uzaklaştırır. Ailenizin yaşam tarzınızı anlamadığı ve komşularınız için dedikodu ve kınama için bir neden oluşturacağınız için hazırlıklı olun.

Böyle bir gece filmi genç bir kız, aksine, kendi yaşamında müreffeh değişiklikler vaat ediyor. Bu bir gelinlik hazırlamak için iyi bir nedendir. Yakında buluşacağınız genç bir adam teklif yapacak. Evlilik, güçlü ve arkadaş canlısı olmayı vaat ediyor.

İş kadınının midesi ceketinizi tutturmanızı önler - bu, işinize yeşil ışığı gösteren bir kaderin işaretidir. Plan ve fikirlerin uygulanması için başarılı dönem. İş ortakları ve yatırımcılar dürüst ve güvenilir olmaya söz veriyor. Projelere finansal yatırım pişman etmeyin, her şey iki kez ödeyecek.

Olgunlaşmamış yılların evli bir hanımı - benzer bir gece uyumu - gelecekteki ebeveynler için mağazaları ziyaret etmek için iyi bir neden. Yakında sadece evdeki durumu değil, genel olarak yaşam şeklini de değiştirmeniz gerekecek. Anne olmaya hazırsınız ve cennet size bu mutluluğu vermek istiyor.

Gelecekte anne rüyalardaki pozisyonunu görüyor - bu, geceleri bile rahatlamanıza izin vermeyen psiko-duygusal durumunuz. Endişelenmek ve endişelenmek için bir neden yok, gelecek doğum kolay ve müreffeh olacağa benziyor.

Yaşlı bir kadın kaçıyordu - endişelenmek için sebepler var. Kronik hastalıklarınızın komplikasyon tehdidi var. Sindirim organları ve böbrekler de savunmasız olacaktır. Başka bir yorumda, yakın akrabalarda sağlık sorunları ortaya çıkacaktır.

Yaşlı bir kız bile genç bir annedir.

Olgun kişi bebeğin heyecanını hissetti - garip, elbette, ama gerçekte - bu şüphe etmek için bir nedendir. Şüpheli bir etkinliğe katılmak için bir teklif alacaksınız, itibarınızı bozmamak için reddetmeniz daha iyi olur.

Farklı bir tahmin, aşkla ilişki kurmanın ve annelik hakkında düşünmenin zamanının geldiğini gösteriyor.

Küçük kız kardeşlerinden hamile karnını ödünç aldılar - bu hayalperestin akrabası için endişesini ve çocuğu taşımasına yardım etme isteğini gösterir.

Yetişkin bir bayanın kürtajı var - gelecek korkusundan bahsediyor. Belirsizlik ve çaresizlik, sorunlarını çözememeyi etkiler. Zor bir dönem, akrabaların desteğine veya bir psikoloğun yardımına ihtiyacınız var.

Oğlan, kız - iyi bir insan olmak için en önemli şey

Anne-hayalperest bir oğlan olacağını bilirse - bu, ticari ilişkilerin ve iletişimin doruklarında olacağı anlamına gelir. Yeni bir pozisyon almaya veya rakip firmalardan kazançlı bir teklif almaya hazır olun veya belki de iş alanınızı tamamen değiştirin. Hangi yolu seçerseniz seçin, geliriniz büyük ölçüde artacaktır.

Son aylardaki bir kadının hayal ettiği bir kız varsa - gerçek hayat güçlük ve sıkıntı vaat ediyor. Evli bir bayanın böyle bir rüya - zina eşine. Bir kız - meraklı yaşam koşullarında, önemli bir rolün rakip veya enert tarafından oynayacağı.

İkizlerin beklendiği bir rüya, içsel bir huzur, denge ve dinginlik anlamına gelebilir. Gücünüzü ve güveninizi gösterir, tüm enerjiyi kariyerinizdeki büyüme ve tanıtım için harcarsınız. Aşk cephesinde başarı olacak, asıl şey zaman içinde sizin için en önemli olanı anlamak ve doğru seçimi yapmaktır.

Bir gencin ikizlerini görmek - aşırı baskı ve yükümlülüklerden kurtulmak. Mesleki gelişim yolunda kullanışlı olacak özgürlük ve yeni faydalı tanıdıklar geliyor.

Üçlü, hayalperestin gerçek hayatındaki aşk üçgeninden bahseder. Güç kaybı ve ahlaki tükenme, size bu bağı kırma fırsatı vermez.

Başka bir yorum, uyuyan için yeni iş fırsatlarına işaret ediyor. Fikirleriniz başarılı olacak ve yeni gelişen endüstrilere yatırım yapmak için finansal kaynaklar yeterli olacaktır.

Kulübe çocuklara eğlenceli. Yazarın rüya kitapları

Sigmund Freud

Gerçekte gelecekteki annelik, bir kadının ciddi bir ilişki için hazır olduğunu ve olgunluğunu sembolize eder. Zaten tecrübe kazanmış, bilgeliğe sahip olmuş ve sevgi ve tutkunun tüm zevklerini anlamıştı. Şu anda, onun için samimi bir ilişki, kendine zevk ve zevk getirme seçeneği olarak sunulmamakta;

Gustov Miller

Hamile bir karnı hayal ettim - fakirler için iyi bir işaret, maddi olarak güvende değil, sıkıntıdan kar ve kurtuluş vaat ediyor.

Evli bir bayan için, eşine karşı olan hoşnutsuzluğunu ve onunla yaşadığını gösterir. Böyle bir evlilikten çocuklara yetenek ve görünüm kazandırılmayacak.

Evgeny Tsvetkov

Bakire kendini pozisyonda gördü - aldatma ve hayal kırıklığı bekliyor. Sizin saflığınız ve erkeklerin saflığınız acımasız bir şaka yapacak. Daha akıllı olun, başkalarının hatalarından daha iyi öğrenin.

Zaten gerçek hayatta çocukları olan uykuda, gelecek annenin elbisesiyle uyumak kişisel değişiklikler vaat ediyor. Yeni bir büküm onu ​​kocasıyla ilişkide bekliyor ya da bir eş değişikliği daha iyi için değişime ilham verecek.

Yuri Longo

İşle uğraşanlar için, böyle bir rüya, çabalarınızın ve eylemlerinizin verimliliğinden bahseder. Biraz çaba ile, başarı ve kar güvence altına alınmıştır.

Ve genç ve enerji dolu olan - annelik içgüdüsünün gerçekleşmesinde bir ipucu. Yaşamak için tavizsiz, sadece arzularını tatmin etmek, mirasçıları düşünmenin zamanı geldi.

Pin
Send
Share
Send
Send