Rüya yorumu

Bir kürk manto ne rüyalar - rüya kitaplarının yorumlanması

Pin
Send
Share
Send
Send


Kürk mantoların ne hayal ettiğini anlamak için rüyanızı hatırlayın, komplolarının tüm ayrıntılarını analiz edin ve ardından rüya kitaplarından uygun tahmini seçin. Bu makalede sizin için hazırladığım en iyi ve en güvenilir ürün.

Antik rüya kitabı

Bu rüya kitabının yazarları, kürk mantoların zenginlik, bereket ve refahın sembolü olduğuna inanıyor. Nadir durumlarda - aldatma ve bahane. Buna dayanarak tahminlerini oluşturun.

İşte onlar:

 1. Soyunuyorsunuz, içlerinde kürk mantolar bulunan vitrinlere ve acımasız soğuklarla caddeye bakıyorsunuz. Böyle bir rüya aldatılmış beklentilerden ve küresel hayal kırıklığından bahseder. Çok fazla istiyorsun, bu yüzden yaptıklarının sonucu tatmin edici olmayabilir. Çıtayı alçaltın ve küçük adımlarla hedeflere gidin.
 2. Büyük bir kürk mantolu, uzaktan bir ayıya benzeyen bir adam. Bu vizyon, hayalperestin muazzam izleniminden bahsediyor. Hayal gücünde neredeyse hiç karşılanmayan çok sayıda beklenti yaratırdı. Koşulları yeterince değerlendirmeyi ve doğru kararları vermeyi öğrenmesi gerekiyor.
 3. Hayata gelen ve gözlerinizin önünde bir hayvana dönüşen bir kürk manto yaşamda çarpıcı değişiklikler vaat ediyor. Beklenmeyen bir şey olacak ve koşullar çarpıcı biçimde değişecek, bunlara hızla adapte olmanız ve bunlara adapte olmanız gerekecektir.
 4. Kürk mantolu çıplak bir adam hızlı bir hastalık veya sevilen birinin ihanetini hayal eder. Nayawa'nın çok uzun bir zamanı olacak ve endişelenecek çok şey olacak. Yeni taraftan birini keşfetmeniz mümkün.
 5. Kendinizi bir kürk manto rüyasında gördüyseniz, bu olumsuz bir işarettir. Gerçek hayatta, konumunuzu paylaşmayan yakın bir arkadaşınızla çok ciddi bir çatışma yaşanacaktır. İlişkilerin, huzur ve sakinlik sağlamak için kurulması uzun ve zor.
 6. Bir çocuk akıllı ve pahalı bir palto giyiyorsa, yakında sizin için çok önemli bir kişiyle tanışacaksınız. Tüm sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacak ve hayat yeni renklerle parlayacak.

Rüya yorumu Tsvetkova

Bu rüya kitabının yorumu, muhafazakarlıktan uzak, modern insanlarla rezonansa girecek.

İşte tahminler:

 1. Kürk manto yakın bir kişiyle büyük bir değişimin hayalini kuruyor. Çatışmayı suçlayacak kişi o. Fakat sorunu çözmek zorundasınız, çünkü sonuçlar sadece sizin için önemlidir.
 2. İyi ve sıcak bir kürk manto maddi refah vaat ediyor. Yakında tüm finansal problemleriniz çözülecek ve bu çaba için girmenize gerek kalmayacak.
 3. Çok pahalı ve zarif bir manteau bir uyarı işaretidir. Başkalarına verdiğiniz başarı için daha az övgüye ihtiyacınız var. Başarılarından bahsetmişken, kıskançlığa neden oluyorsun ve kendine tekerlek takmaya başlayacak kötü dilekler yaratıyorsun.
 4. Eski püskü ve eski kürklü kıyafetler parayla ilgili sorunları ön plana çıkarıyor. Kelimenin tam anlamıyla parmaklarınızın arasından akacaklar ve finansal istikrarı sağlamak için çok çaba sarf etmeniz gerekecek.
 5. Eğer bir kürk manto çıplak bir vücuda giyilirse, gerçek hayatta çok güveniyor ve illüzyonlarda yaşıyorsun demektir. Aslında, çevreniz düşündüğünüz kadar iyi ve arkadaşça değil. İnsanları olduğu gibi görmeyi öğrenmeli ve var olmayan değerleri icat etmemelidir.

Navlun Rüya Yorumu

Freud, rüyaları psikanaliz açısından ele aldı. Ve her gece görüşünde cinsel projeksiyonlar gördü.

İşte onun öngörüleri:

 1. Bir rüyada bir kürk manto satın almak, gerçek hayatta çok sıkıldığınızı gösterir. Yeterince özgürlüğün yok, kendine fazla izin vermiyorsun. İnsanlar sürekli sınırlarını ihlal ediyor ve onları nasıl savunacağını öğrenmen gerekiyor.
 2. Kendinizi bir kürk mantoda görürseniz, bu çocukluğunuzdan eski bir kompleks tarafından işkence gördüğünüz anlamına gelir. Onun yüzünden sevişen biriyle seks yaparken kısıtlanmış hissediyorsunuz. Sessizliğe ihtiyacın var, ışığı kapat ve ortağa tamamen güven.

Kadın rüya kitap

Bir kürk manto bir kadının hayalini kuruyorsa, o zaman bu listeden bir yorum seçmeye değer.

tahminleri:

 1. Kürk manto pazartesi günü düş gördü mü? Yani, çok yakında hayatında çok para olacak. Pahalı hediyeler veya maaş artışları için beklemeye değer. Ayrıca, bir rüya kendi işinizi kurma potansiyeline sahip olduğunuzu gösterir.
 2. Kendinizi korumaya çalıştıysanız ve soğuktan bir kürk manto ile kaplarsanız, o zaman gerçek hayatta uzun süre yalnız kalacaksınız. Ciddi bir ilişki için hazır değilsin. Zamanı diğer yaşam alanlarına ayırmak gerekir ve daha uygun bir zaman geldiğinde aşk gelecek.
 3. Pelerinini birine verirsen, gerçekte şans akışına ve iyi şanslara düşeceksin. Para beklenmedik kaynaklardan gelecek, onların iyiliği için endişelenmenize gerek yok.
 4. Bir rüyada kürk manto tam anlamıyla gözlerinin önünden ufalandıysa, gerçekte eşinizle kavga edersiniz. Anlaşmazlığı derhal ortadan kaldırmazsanız, küresel oranlara ulaşabilir ve ayrılığa yol açabilir.

Büyük rüya

İşte en popüler rüya kitabından bazı tahminler:

 1. Bir kürk mantoyu denemek, çok karlı bir iş kurmak için bir fırsattır. Ancak, yatırımcı veya sponsor bulmak için çok çalışmanız gerekecektir.
 2. Pahalı ve ulaşılmaz gerçek hayatta bir şey - servet. Çok yeteneklisin, fakat şu an için kendini sınırlıyorsun çünkü kendi gücünden şüphelisin.
 3. Bir mağazada manto satın almak hayalperestin utangaç olduğunu söylüyor. Tanıdık olmayan insanlarla nasıl iletişim kuracağınızı bilmiyorsunuz, sık sık utanıyorsunuz, konuşma için ortak konular bulamıyorsunuz.
 4. Ama eski ve iyi giyilmiş, ama iyi bir koyun derisi palto harika bir ilişkinin hayalini kuruyor. Yakın gelecekte bir ruh eşiyle tanışacak veya mevcut partnerinizle evliliğinizi geliştireceksiniz.

Pin
Send
Share
Send
Send