Rüya yorumu

Şarap hayal etmek: rüya kitaplarında ne anlama geliyor?

Pin
Send
Share
Send
Send


Şarap, hayal kitabına göre iyi şanslar, zenginlikler getiren, uzun ve canlı bir yaşam vaat eden sarhoş edici bir içecektir. Aşk, dostluk, finansal durumun iyileştirilmesi, iyi tanıdıklar - güneşli bir içeceğin hayal ettiği şey budur.

Toplam değer

Rüyada sarhoş bir şişe görüyorsun - potansiyelini saklıyorsun. Open, eğlenceli eğlence, dostça bir parti ve evlilik yıldönümünü anlatıyor.

Rüyada kırmızı veya beyaz bir sıvının boyundan nasıl aktığını gözlemlerseniz, yakında başkalarının sırlarını öğreneceksiniz. Bir bardak içine dökülen - onları gizli tutabilirsiniz. Alkol zemine yayıldığı zaman diğer insanların sırlarını gizlemek imkansızdır.

Şarabın kırmızı rengi, sizi tutkulu bir kişi olarak anlatır. Sen hayat dolusun, enerjik.

Beyaz bir içecek rüyalar - romantik bir doğanın var. Gül şarabı olan bir rüyalar aldatmadan söz eder: yeni tanıdıklara karşı dikkatli olun.

Bir rüyamda dar bir kadeh şarap - terfi, nakit gelir bekliyoruz. Düşük ve geniş bir bardakta alkol - yeni tanıdıklar, arkadaşlar. Demir bir kupadan bir içki içtiğinizi hayal ediyor - basit, açıksınız.

Bir şişede şarap görüyorsunuz - planlı bir gezi gerçekleşecek. Pikniğe arkadaşlarla eğlenecek, balığa gideceksin.

  • Şişe en üst rafta - kariyer gelişimi.
  • Mağaza vitrininde şarap - pahalı bir ürün veya pahalı bir hediye satın almak.
  • Bir sarhoşla iletişim kurmak, bir şişe tutmak - sizi büyüleyen bir adamla sohbet etmek.
  • Büyük bir şişe büyük bir şölen, evde bir tatil.
  • Bir damla şarap - pahalı bir ürün alırken tasarruf etmek için bir fırsat bulacaksınız.

Şarap ile bir tatil tablo hayal - düğün, ziyafet. Ekmek yakınsa zengin bir adamla tanışacaksın.

Bir şarap şişesi, planlanmamış bir para israfını önlüyor. Yarısı dolu - doğru kararları vermek.

Şarap rengi

  1. Ruby - genç bir kız için evlilik, aile bireyleri için uzun, mutlu bir yaşam, çocukların ortaya çıkması. Eğer bir rüyasında hamileyseniz ve şarap içerseniz - bebek güçlü ve sağlıklı doğacaktır. Müzakereler işadamı başarılı olacak. Tatlı bir içecek parasal kârın bir öncüsüdür, ekşi bir içecek kendinizden tasarruf etmenizi sağlar. Tart şarabı egzotik bir ülkede şık bir tatil vaat ediyor, acı - akrabalarınızı özen ve dikkatle kuşatıyor. Kırık bir cam tüm düşmanlara karşı zaferi sembolize eder.
  2. Beyaz iyi bir ruh hali. Dolu bir şişe tutun - eğlenin, bir bardak harika bir ruh halidir. Bir şirkette rüyamda içmek - sadece bir arkadaşla sırları paylaşmak, yalnız - daha rahat olmaya çalışıyorum.

Kadın rüya kitap

Uykusunda şarap içen bir kadın çok yakında başarıyla evlenecek. Lüks şarap hayali varil. Dolu şarap mahzeni, zengin bir yaşam, lüks bir yaşamdır. Böyle bir bodrum katına inerseniz - hoş gösterimler için bekleyin.

Zevk, şarabın biberondan biberona rüyasında aktarılmasını müjdeliyor. Ayrıca unutulmaz izlenimler getireceğiniz bir yolculuğa da çıkabilirsiniz. Bir şişe şarabı parçalayın - sınır tanımayan büyük bir tutku.

Yaz rüyası

Büyük miktarlarda rüya gibi bir alkollü içki içiniz ve sarhoş olmayınız - kendinize güveniyor, kendinizi herkesten daha iyi görüyorsunuz ve diğerlerinin tamamen farklı bir görüşü var.

Ezop Rüyası

Bir şarap mahzeni rüya görüyor - iyi çalışmalısın, ertelenemeyecek bir sürü şey olacak. Rüyada çok pahalı bir şarap alıyorsanız - gerçekte zengin bir insanla tanışacağınız bir seyahate hazırlanın.

Elinde bir şişeyle sarhoş olduğunu görürsen, bir kavga olacak. Başkasının pahasına içmek - borçlarınızı düşünün, alacaklıların ortaya çıkması mümkündür.

Sen kendin şarabını yapıyorsun - zahmetli işten, uzun işten korkmayacaksın, sonra iyi bir ödül seni bekliyor olacak.

Eski Rus rüyası kitap

Bir rüyada şarap - savaşmak, kan dökmek. Seyreltilmemiş şarap içmek - suyla karıştırılan sağlık bir hastalıktır. Beyaz şarap içmek eğlenceli, donukluk üzüntü, kötü haber. Kendinizi bir rüyada sarhoş görmek - yeni insanlarla tanışın, arkadaş olun.

Rüya yorumu E. Tsvetkova

Bir rüyada şarap içmek - eğlenmek, arkadaşlara vermek - cenaze töreni için. Yere dökülen bir içecek mutsuzluk demektir. Bir tane içersen, kötü haber alacaksın. Birine şarap satıyorsanız - arkadaşlarınızla, ailenizle, tanıdıklarınızla kavga edin.

Erotik rüya kitabı

Bir rüyada şarap içmek - gerçekte eğleneceksiniz, yeni tanıdıklarınız olacak, ruh eşinizle tanışacaksınız. Genç bir kız için - iyi bir evlilik olacak. Şişeyi kırarsanız - çılgın bir tutku bekliyorsunuz.

Navlun Rüya Yorumu

Ünlü psikolog Sigmund Freud, alkollü sarhoşlukta sevişerek büyük miktarda içilen şarapla bir rüyayı deşifre ediyor.

Ukraynalı rüya kitabı

Rüyalarda şarap içmek - işinizde gerçek hayatta endişelenmek. Beyaz şarap - neşe, kırmızı - canlılık, iyi bir ruh hali, elma - mütevazı.

21. yüzyılın rüya yorumu

21. yüzyılın rüya kitabına göre, bir rüyadaki şarap refah, zenginlik demektir. Bir içki dökerseniz - işiniz için mükemmel bir ödül alın.

Şampanya iç, şişeyi aç - iyi haberler almayı bekle, sürpriz. Şarapla ıslanırsanız, sevdiğiniz dilekleriniz gerçek olacak. Cahorları İçmek - yıpranmış pişmanlık hissetmek için.

Genç şarap bir uyarıdır - duygularınızı geri alın.

Rüya Rüyası

Kırmızı şarap; neşe, başarı, sevgi, başarıların dile getirilmesi demektir. Beyaz - talihsizlik.

Fransız rüya kitabı

Fransız rüyasındaki şarap, kan dökülen kavga anlamına gelir. Şarap safsa - başarı, karlı iş, sağlık. Kötü şarap bir yalan, yalan.

Rüya Miller

Bir rüyada nasıl şarap içtiğinizi görürsünüz, yani gelecekte neşe ve güçlü arkadaşlıklar beklenir. Çok şarap - seyahat ve eğlence. Genç bir kadının şarap hayalleri - yakında evlenecek.

Pin
Send
Share
Send
Send