Rüya yorumu

Rüya kızı nedir - rüya kitaplarının yorumlanması

Pin
Send
Share
Send
Send


Kızın ne hayal ettiğini nasıl anlayabilirim? Birçok rüya kitabını tekrar okuyabilir, kafan karışabilir ve asla uygun bir yorum bulamazsınız. Veya en iyi ve en güvenilir tahminleri zaten topladığım bu makaleyi okuyun.

Rüya Enigma

Çok sık, eğer bir kız rüya görürse, o zaman gerçekte birçok neşeli olay vardır. Ancak rüya prognozu her zaman bu kadar olumlu mu? Anlayalım, yorumları analiz edelim.

Enigma Rüyası Kitabından Tahminler:

 1. Eğer bir kız yetişkin bir kadını hayal ediyorsa, o zaman kendi imajını yansıtır. Bu, kaprisli ve dikkat gerektiren içsel çocuğunuzdur. Belki bir rüyada kendi geçmişinizden bazı olaylar gördünüz. O anda neden kendinize zarar verdiğinizi anlayın ve durumu düzeltmeye çalışın.
 2. Genç bayanlar ve genç erkekler için, böyle bir rüya gelecek seçimine aşinalık vaat ediyor. Daha önce yaşamamış olan samimi, derin romantik duyguları deneyimleyeceksiniz. Belki de gerçek aşk olacak.
 3. Yaşlı bayanlar ve erkekler için, böyle bir rüya sadece bütün gün güzel anılarla batmaya başlayacaklarını söylüyor. Gençliğinizde başınıza gelen unutulmaz olayların düşünceleri akla gelecektir.
 4. Erkekler böyle rüyalar olumlu bir işaretidir. Yakında arzularınızın yerine getirileceğini, uzun zamandır hayalini kurduğunuz, ancak gerçekleştiremediklerini, gerçek olacağını söyledi. Bir kızın rüyasındaki görüntüsünün size bir ipucu vermeye çalışması muhtemeldir. Hatırlamaya çalışın ve bu bilgiyi gerçek hayatta kullanın.
 5. Bir rüyada bir erkek bir kıza dönüşerse, hayalperest, karakterinin zayıflık, kibarlık gibi karakteristiklerini tezahür ettiği anlamına gelir. Kendi sınırlarını koruma yeteneğinden yoksun, herkes ona “biner”. Karakter üzerinde çalışmanın ve içinde cesur, güçlü özellikleri geliştirmenin zamanı geldi.

Yabancı rüya ne kız

Önceki tüm tahminler, gerçekte en az bir kez tanıştığınız bir kızı hayal etmeniz durumunda geçerlidir. Ve genç bayanın görünüşü size tamamen yabancıysa, aşağıdaki öngörüleri inceleyin.

İşte onlar:

 1. Eğer bilmediğiniz bir kadın imajı birkaç kez rüyanızda ortaya çıktıysa, bilinçli olarak yaşamdaki bazı parlak ve kardinal değişikliklere hazırlıklı olduğunuz anlamına gelir. Bu sahneler ne kadar sık ​​rüya görürse, gerçekte ne kadar erken bir sonuç bekleyebiliriz.
 2. Eğer bir rüyasında yabancı bir kızı kovalarsan, gerçekte baş edemeyeceğin çok güçlü duyguları deneyimlemelisin. İnanılmaz bir irade göstermeniz gerekecek, böylece duygularınızın fırtınası çevredeki alanı yaymaz.
 3. Kız senden kaçtıysa, o zaman gerçekte aynı aziz rüya sizden “kaçıyor”. İstediğini tekrar tekrar elde etmeye çalışıyorsun. Ancak şartlar ulaşılamaz olacak şekildedir. Bir rüyada nasıl devam edeceğine dair bir ipucu olabilir.
 4. Kız senin peşinden koşuyorsa, bu bir işaret. Gerçekte, sizi hayatın tamamen çökmesine yol açabilecek yanlış yolu izliyorsunuz. Değerleri yeniden değerlendirme, doğru hedefleri belirleme ve gelecekteki eylemlerinizi ayarlama zamanı.
 5. Eğer bir kız bir rüyada tecavüze uğradıysa, o zaman gerçek hayatta yakında prensiplerinizi feda etmeniz, vicdanınıza uygun davranmamanız gerekecektir. Kimse bir seçim yapmaz. Ya itaat et, ya da işsiz kal.
 6. Eğer bir kız yardım çağrısı yaparsa, bu, ruhunuzun derinliklerinde, geçmişte yapılan bazı davranışlardan dolayı suçluluk duygusuyla eziyet ettiğiniz anlamına gelir. Hayatınızı zehirlememek için içtenlikle tövbe etmeniz ve unutmanız gerekir.
 7. Kızın doğası ruhunuzun durumunu yansıtır. Kızgın ve soğuksa, o zaman çok uzakta değilsindir. İtaatkâr ve itaatkar olduğunu hayalperest onun ruhsal gelişimi ve büyümesi için büyük miktarda zaman ayırdığını söylüyor.

canım

Özellikle kız arkadaşı olan erkekler için hazırlanmış tahminler var.

Sevgili rüyanda görürsen gerçekte ne oldu:

 1. Eğer samimi davrandı ve memnun kaldıysa, işinde iyi şanslar bekleyin. Şimdi çok şey başarabilirsiniz. Başarıya yaklaşmak için uygun bir süreden yararlanın.
 2. Eğer kasvetli ve dağıldıysanız, gerçekte seçilen birinde ciddi bir hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Kafanda bulunan görüntü doğru değil. Bu nedenle, onun gerçek yüzünü gösterdiğinde, hoş olmayan bir şekilde şaşıracaksınız.
 3. Bir rüyaya olan tutkunuz kirli ve düzensiz görünüyorsa, çok yakında evleneceksiniz. Kader size uzun ve mutlu bir evlilik vaat ediyor, çünkü birbiriniz için yaratılmışsınız.
 4. Eğer bir kız bir rüyada hamileyse, gerçekte hayatınızı kökten değiştirmeye hazır olduğunuz anlamına gelir. Belki işleri değiştirmenin ya da taşınmanın zamanı gelmiştir. Ve belki de, evlilik teklifi yapmak için.
 5. Eğer bir rüyada, sevgili kısırlık bildirdi, o zaman henüz gerçek hayatta hedeflerinize ulaşmak için aktif adımlar atmayın. Hala başarıdan uzaksın. ve biraz beklemelisin.
 6. Eğer bir rüyamda mutabakata varılsaydınız, gerçekte yakında patronunuz, akıl hocanız ve yardımcınız olacak güçlü ve etkili bir arkadaş bulacaksınız.

Önemli: uyku yorumunun yüzde yüz doğru tahmin olmadığını unutmayın. Tahmin yalnızca en olası senaryoyu yansıtıyor. Ama sen kendin geleceğini inşa ediyorsun ve onu değiştirebilirsin. Dolayısıyla, kaçınılmaz bir gelecek olarak değil, hayallerinizin hayatını yaşamanıza yardımcı olacak faydalı bilgiler olarak tahminlerde bulunun.

Pin
Send
Share
Send
Send