Rüya yorumu

Yakın gelecek için 3 karta online tahmin

Pin
Send
Share
Send
Send


3 Tarot kartıyla ayrılma, sadeliği nedeniyle en popüler kartlardan biridir. Bir acemi bile böyle bir servet anlatımıyla başa çıkabilir. Bu durumda, gelecek, şimdi ve geçmişle ilgili her sorunuza kapsamlı bir cevap alabilirsiniz.

Üç Tarot kartında ücretsiz çevrimiçi tahminde bulunmak için ihtiyacınız var:
Hiçbir şey düşünmemeye 2-3 dakika, bilinçaltına odaklan.
Kafanızda hafif hissediyorsanız - üç kart çekin:

İlk haritayı seç: Daha fazla tahmin et
Henüz tahmin etmek

Eğer yattığınız kartları hissederseniz: daha iyi dinlenin ve 5 dakika sonra serveti tekrarlayın.

Sıradan Tarot kartlarını tahmin etmek

Arcana tarotunun anlamının karışması kolaydır. Yeni başlayanların ilk ilahiyatlarında karşılaştıkları asıl sorun budur. Bu nedenle, uyumunuzu yapmadan önce, kıdemli arcana'nın yorumunu tamamen incelemeye çalışın. Kartlar arasındaki bağlantıyı anlamanız ve değerlerini sezgisel olarak tahmin etmeniz gerekir.

Tarot kartlarını üç kartta yorumlamak için birkaç şema var:

 1. Unutmayın ki birinci, ikinci ve üçüncü kement her zaman sırasıyla geçmiş, şimdi ve geleceği gösterir.
 2. Aşk kartlarında, ilk kart bir partnerle olan ilişkinin ön koşullarını gösterecek, ikincisi size şimdi birbiriniz hakkında ne hissettiğinizi söyleyecek, üçüncü olan özetleyecektir - çiftinizin ne tür bir geleceği var
 3. Donald Tyson'ın şemasını, ilk kartın genel imajı, ikincisinin muhtemel eylemler, üçüncü birinin karakterin açıklaması olduğu belirli bir kişi için düzenlerde kullanabilirsiniz.
 4. Başka bir programda, ilk kement düşünceleri, ikinci duyguları ve üçüncü eylemleri sembolize eder. Düzenlerde, belirli bir kişiyle olan ilişkilerde en sık kullanılanlar
 5. Aşağıdaki formül üç anlamdan oluşur: 1, duruma yol açan şartlar, 2, tahmin sorusunun cevabı, 3, gelecekteki durumun sonucunu etkileyecek durumlardır.
 6. Kapalı bir soruya kesin bir cevap almanız gerekiyorsa, ilk kement tahmin eden kişinin açıklamasıdır, ikincisi “evet”, üçüncüsü “hayır” dır.
 7. Aşağıdaki şema oldukça ilginç: üç arcana'nın sayısını eklemeniz gerekiyor. Toplam, falcının sorusuna cevap verecek olan kart numarasıdır, sayı 22'den büyükse, numaralarını eklemeniz gerekir. Örneğin 28 = 2 + 8 = 10

Falın amacına bağlı olarak uygun planı seç. Zamanla kendi yönteminizi oluşturabilecek ve tahminleri sezgisel bir seviyede yorumlayacaksınız.

Ardından, özel kehanet vakalarını göz önünde bulundurun.

3 Tarot kartında yakın gelecek için hizalama

En kolay ve en popüler anlaşma. Onu sayfanın en üstündeki çevrimiçi kehanete getirdik.

Mesele basit. Üç kart düzenleriz ve şifresini çözeriz:

 • ilk geçmiş demektir
 • orta - şimdiki
 • son gelecek.

İşe uyum

Bu fal, iş, iş ve kariyer alanlarında işlerin nasıl sonuçlanacağı hakkında bilgi sağlayacaktır. Desteyi dikkatlice karıştırmanız, üç kart çıkarmanız ve masanın üzerine üst üste koymanız gerekir.

Sonra, deşifre:

 • 1 - Geçmişte edindiğiniz beceriler, bilgi ve becerilerin iyi bir iş edinmenize, karlı bir iş kurmanıza veya kariyer basamaklarını yükseltmenize yardımcı olacağını gösterir
 • 2-mevcut durum ve maddi refahınızı iyileştirme, yaşamın finansal alanını istikrarlı hale getirme ve faaliyetlerinizden duygusal memnuniyet alma şansı
 • 3 - İş başarısı alanında gelecek nasıl olacak? Başarıyı etkileyen veya başarısızlığa katkıda bulunacak nitelikleriniz ve kişilik özellikleriniz nelerdir?

Durumun daha ayrıntılı bir analizi için, çalışmak için diğer elinizi kullanın. Onları bu makalede analiz ettik.

İlişki problemlerinde uyum

Sadece üç kartın yardımı ile kimi suçlayacağınızı ve sevgili adamınızla ilişkinizdeki problem durumunu düzeltmek için ne yapacağınızı öğreneceksiniz. Haritalar ayrıca dış faktörlerin durumu nasıl etkilediğini de gösterecektir.

Destenizi karıştırın, üç kartı çıkarın ve üst üste bir masaya koyun. Anlamı:

 • 1 - eylemlerin, düşüncelerin, duyguların ve eylemlerin durumu nasıl etkilediğini. Şu an bir çifti olan şey için suçunuz ve sorumluluğunuz nedir
 • 2 - eşin sorunun ortaya çıkmasındaki rolü. Kavgalarının ve çatışmalarının nedeni olarak düşünülebilecek karakter özellikleri, eylemleri ve eylemleri (veya bunların eksikliği).
 • 3 - her ikinizi de kontrolünüzün ötesinde koşullar, ilişkide bir sorun kaynağı haline gelen dış faktörler. Bunlar belirli insanlar, öngörülemeyen olaylar, kamu klişelerinin baskısı vb. Olabilir.

Basit Tarot düzenleri hakkında bir video izleyin:

Tarot ile çalışma kuralları

Sorularınızın herhangi birine doğru cevaplar veren güvenilir tahminler almak istiyorsanız, tarot kartlarıyla çalışmanın kurallarını bilmeniz gerekir. Kurallar aşağıdaki gibidir:

 • Sabah saat yediden önce ve akşam saat on bir saatten sonra olduğunu tahmin etmek için oturmayın. Kartların gerçeği söylemesinin pek mümkün olmadığı gece, uygun olmayan bir zamandır.
 • Kartları hafta sonları uzaklaştırın - Cumartesi ve Pazar. Bunlar herhangi bir sihir manipülasyonu için elverişsiz günlerdir.
 • Yağmurlu ve sisli havalarda tahmin etmemelisiniz. Sokakta güneş parlamaya başlayana kadar bekleyin.
 • Sadece iyi ruhlarla uzanmaya devam et. Ruh haliniz bulutsuz olmaktan uzaksa, önce olumsuz duygulardan kurtulun.
 • Aynı durumda birkaç düzen yapmaya gerek yok. Sadece birincisi kesin cevap alacaktır.
 • Tarot, Hıristiyan bayramlarında kullanılamaz.

Tarot büyüsü çok güçlü ve saygı gerektirir. Bu nedenle, herhangi birini, hatta basit bir üç kart düzenini çok ciddiye alın. Saygılarımızla, sorunuza doğru cevabı bulacağınıza ve daha sonra gerçekleşecek olan güvenilir bir tahminde bulunacağınıza inanıyoruz.

Pin
Send
Share
Send
Send